Turkobir üyelik ve bilgi

fzt_cigdem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2011
7
0
hem alışveriş yapın hemde satış yapıp aylık 4000 tl ye kadar kazanç sağlayın...
katalog ÜZERİNDEN TANITIM VE SATIŞ YAPIYORSUNUZ KAZANCINIZ %20 VEYA %40 UYELIK ICIN HERHANGI BIR UCRET ODEMIYORSUNUZ HERAY SIPARİş VERME ZORUNLUGU YOKTUR

katalog ÜZERİNDEN TANITIM VE SATIŞ YAPIYORSUNUZ KAZANCINIZ %20 VEYA %40 UYELIK ICIN HERHANGI BIR UCRET ODEMIYORSUNUZ HERAY SIPARİş VERME ZORUNLUGU YOKTUR
siz üyemisiniz ?

Slm bende üye olmak istiyorum fakat ilk basta bu cantayi almak zorunlumu yada bu cantanin içinde neler var öğrenmem mumkunnu acaba

selam, bende yeni üye oldum 50 tl lik paketten aldım. kargom geldi, satışa başladım bile ama sisteme giriş yapamıyorum, kargonuz geldikten sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir diye uyarı veriyor. 3 gündür bekliyorum hala aktif olmadı. napmalıyım?

Ben yeni üye oldum da kataloglarım ne zaman gelir acaba

Dolandırıcılar kanmayın

selam, bende yeni üye oldum 50 tl lik paketten aldım. kargom geldi, satışa başladım bile ama sisteme giriş yapamıyorum, kargonuz geldikten sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir diye uyarı veriyor. 3 gündür bekliyorum hala aktif olmadı. napmalıyım?
dolandırıldın geçmiş olsun

X