Saç Rengi ve Saç Boyama Turunculaşan saç

meneksekokusu95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2021
8
10
28
Saçlarım koyu kestane evde kendim karamel rengine boyadım ombre yaptırmak istiyorum. Arkadaşım yaptırdı ilk iki hafta güzel ama ay sonu gelince devamlı turunculaşma sorunu yaşıyor ve bu yüzden her ay boyatmak zorunda kalıyor böyle bir sorun yaşamak istemiyorum. Sizde neden böyle bir sorun yaşıyor kuaförü mü kötü? Böyle koyu renkten saçlarını açtıranlar ne gibi öneride bulunabilirler? Şimdiden teşekkürler 😊😊

Saçlarım koyu kestane evde kendim karamel rengine boyadım ombre yaptırmak istiyorum. Arkadaşım yaptırdı ilk iki hafta güzel ama ay sonu gelince devamlı turunculaşma sorunu yaşıyor ve bu yüzden her ay boyatmak zorunda kalıyor böyle bir sorun yaşamak istemiyorum. Sizde neden böyle bir sorun yaşıyor kuaförü mü kötü? Böyle koyu renkten saçlarını açtıranlar ne gibi öneride bulunabilirler? Şimdiden teşekkürler 😊😊
mor sampuan + maske kullanmıyorsa kullanabilir, bende evde saçlarımı kızıldan açtım bir iki ay hep turunculasma oldu boyadan sonra gecen ay 7.1 boyadım ve mor şampuan kullandım saçlarım suan açık kumral ve turunculasma yasamıyorum

kuaförüne de bağlı tabi ama genelde turunculaşır haftada1 mor şampuan kullanmak çok işe yarıyo turunculuğu alıyo

X