Tuvalet Eğitimi Tuvalet eğitimi :( çıldırmadan yardım edin nolur :(

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.
ben kendi haline bıraktım ne zaman rahatsız hissederse o zaman tuvalete başlayalım diye evet yaş olara geç kaldım ama zorlamak istemedim
haklısınız yaa koca tuvalet kimbilir ne hayal ediyor onu :KK43:
merhaba konuya ç.ok uzun zaman olmuş ama bende sizinmle aynı durumdayım , nasıl başardınız sürecinizzi , kaç hafta sürdü alışması benmle paylaşma şansınız varmı

2,5yaşında benim kızımda bugün bir hafta oldu ve çıldıracağım gerçekten ona belli etmiyorum hiç hep olumlu davranıyorum ama hergün çamaşır makinası çalıştırmak çamaşır yıkamaktan usandım ben götürürsem yapıyor orda sıkıntı yok normal tuvaletin uç kısmına doğru oturuyor götürünce yapıyor da gece genelde sabaha kadar kuru bir dün yaptı ama asla kendi söylemiyor neden söylemiyor yapınca Koşarak gelip anne tuvalete gidelim diyor o kadar anlatıyorum ıslanmadan önce söyle annecim diye ama yok hep yapınca söylüyor ben saat başı götürürsem sorun yok
ben kendi haline bıraktım ne zaman rahatsız hissederse o zaman tuvalete başlayalım diye evet yaş olara geç kaldım ama zorlamak istemedim
haklısınız yaa koca tuvalet kimbilir ne hayal ediyor onu :KK43:
merhaba konuya ç.ok uzun zaman olmuş ama bende sizinmle aynı durumdayım , nasıl başardınız sürecinizzi , kaç hafta sürdü alışması benmle paylaşma şansınız varmı

merhabalar,
evet aradan gerçekten uzun zaman geçmiş ve ben aynı süreçlerden şimdi de küçük kızım için geçiyorum :KK70:

ancak bu sefer tecrübeliyim bi iki deneme yaptık baktım strese giriyor bıraktım peşini kendini ne zaman hazır hissederse o zaman olsun diye
ama büyük kızım da süreç nasıldı inanın unutmuşum hatta buraya konu açacak kadar zorlandığımı bile hatırlamıyorum ne yazık ki :KK43:
bana hep sanki kolay alışmıştı gibi geliyordu ama işin iç yüzü hiç de öyle değilmiş :KK70:

X