Tuvalet temizliği

Z3hra

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2021
1.295
1.049
Kızlar ben porçöz tuvalet temizleyici kullanıyorum ama her markette bulamıyorum. Kullanıp süper temizliyor dediğiniz ama kötü kokmayan böyle güzel kokan bir tuvalet temizleyici tavsiyesi istiyorum.

Screenshot_20230525-185602.jpg
bunu kullanıyorum iyi temizliyor

Klozette sifon nedeniyle zamanla kireç oluşuyor, bunu bir çok ürün denedim sadece tuz ruhu çıkardı. Onun dışında köpük çamaşır suyu sıkıp bir süre sonra ovalayıp duruluyorum.

Kızlar ben porçöz tuvalet temizleyici kullanıyorum ama her markette bulamıyorum. Kullanıp süper temizliyor dediğiniz ama kötü kokmayan böyle güzel kokan bir tuvalet temizleyici tavsiyesi istiyorum.

Biz genelde çamaşır suyu ve şu aşağıya linkini bıraktığım ürünü kullanıyoruz. Bence bunları klozete döküp beklemek gerekiyor biraz. İyice yüzeye işlesin kimyasal, sonra fırçalayınca gidiyor her şey.

Eki Görüntüle 3252788 bunu kullanıyorum iyi temizliyor
Biz genelde çamaşır suyu ve şu aşağıya linkini bıraktığım ürünü kullanıyoruz. Bence bunları klozete döküp beklemek gerekiyor biraz. İyice yüzeye işlesin kimyasal, sonra fırçalayınca gidiyor her şey.

Bunların kokusu nasıl? Porçöz hem güzel temizliyor hem de güzel kokuyor bu yüzden hoşuma gidiyor. Bu ikisini de gördüm ama emin olamadım

Canim porçöz derzlrin arasini açıyor ve alt kata zamanla su gidiyor ben genel olarak domestos ve cifle yikarim yikarim 2 sini ayni anda öneririm👌

Bunların kokusu nasıl? Porçöz hem güzel temizliyor hem de güzel kokuyor bu yüzden hoşuma gidiyor. Bu ikisini de gördüm ama emin olamadım

Böyle aromalı bir kokusu yok, ama çamaşır suyu gibi ağır kokusu da yok. Bu tuvalet uzmanı, klozet dibinde lekeleri baya iyi temizliyor, fazla fırçalamaya gerek kalmıyor.

Domestos ve cif kullanıyorum ben ilk önce birini döküyorum temizleyip sonra diğerini cok güzel oluyor.

X