Tuvalete bez atılmiş yardımm?

Hayır dal parçasıyla ittik dirsekten gitti ama alttakini tıkar mı 2. kattayım dün akşam oldu şu anlık ses seda yok
Ay sen şaka mısın madalya mı yaptırsaydık ne güzel tıkamış diye. Lafa bak ya. Bu kafayla daha çok tıkanır senin klozet

Demek ki kendisi atmış ya da kocası 🤣🤣
Bunun nesi komik cevap ver bana? Yardımın dokunmayacaksa ne işin var yazma. Birde utanmadan gülüyo bez atmışlar diyorum. Kendileri atmışmış bu kadar terbiyesizlik olmaz

peddir o bez olsa şimdi heryer pislikten geçilmiyordu yani çöp kutusu mu yok nasıl medeniyetten bi haberler sinir bozucu
Zaten sonradan aradım söyledim misafirlere çocuklarıan sormuşlar bi kız yeni adet olmuş atmış yani o da 12 13 yaşında yapacak birşey yok.

Selam kadınlar yeni eve taşındım 1. Kattayım daha önce hiç giriş katta oturmadım hep yüksek katlardaydım çocuğumun okulu için yakına geldim taşındım ama binanın altında kuyu varmış tabi alırken bilmiyorduk birde geçen gün karşı komşuyla tanıştık dediki geçen eve lağam bastı parkeleri şişmiş yani hiç yaşamadığım için bilemiyorum lağam nasıl basıyor yukardan mı birşeyler atıyorlar ilk giriş kata basıyor neden yukarılara basmıyor bileniniz var mı?

19 yaşımdayım ama yüzümde özellikle göz altı torbalarımda kırışmaya başladı yaşlanmışım gibi nesen oluyor düzelir mi?
Sizin konulariniz neden hep kanalizasyonlu?
Bir de 19 yasinda olup okula giden cocugunuz nasil oluyor 12 yasinda ki dogurdunuz?

Selam kadınlar yeni eve taşındım 1. Kattayım daha önce hiç giriş katta oturmadım hep yüksek katlardaydım çocuğumun okulu için yakına geldim taşındım ama binanın altında kuyu varmış tabi alırken bilmiyorduk birde geçen gün karşı komşuyla tanıştık dediki geçen eve lağam bastı parkeleri şişmiş yani hiç yaşamadığım için bilemiyorum lağam nasıl basıyor yukardan mı birşeyler atıyorlar ilk giriş kata basıyor neden yukarılara basmıyor bileniniz var mı?

Ya biz 2.katta oturmaya başladık taşındık ama bize gelen misafirlerden biri bez atmiş sanırım ya tuvalet tıkandı peçete olsa erir sonra açtık ama odun parçasıyla itekle itekleye yani gitti ama bez altı tıkar mı 1. Katı ? Direk gider mi lağıma?
Tabi bir de kaçında katta oturduğunuz degisiyor 1 ay icinde. Alt komsuyla ortak mi kullaniyorsunuz hesabi?

Sizin konulariniz neden hep kanalizasyonlu?
Bir de 19 yasinda olup okula giden cocugunuz nasil oluyor 12 yasinda ki dogurdunuz?
Bu benim hesabım giriş yaparken önemsemedim 35 yaşımdayım bulunduğum yerde malesef kuyu var bina altında semt mahale böyle .Okul kızımın okulu ayrılamadık.

Bizim binada tuvalete telefon dusurmusler ondan tikanmisti.
Bahçede gider varmış orayı actiriyorlar temizliyorlar.
Telefon çıkmış,büyük taş parçası çıkmış,ped çıkmış,bebek bezi çıkmış.
Biz ilk tasindigimiz zamanlar yine bir misafir ıslakendil atmış o tikamisti.
Tuvalet kağıdı eriyor ama o da tikamisti.
Son yıllarda olmuyor ama 1 saate çözülüyor o tıkanma işi.
Gelip yapıyorlar.
Ben 5. Kattayim çok karsilasmiyorum ama komşular asitli bişey döküyor tuvalete o açıyor demişlerdi.
Lavabolari da aciyormus.
Ama bez tikarda açılmaz mecbur bu işi uapani cagirmalari gerek.

Bu benim hesabım giriş yaparken önemsemedim 35 yaşımdayım bulunduğum yerde malesef kuyu var bina altında semt mahale böyle .Okul kızımın okulu ayrılamadık.
5D957B0B-6730-4183-A114-8E7B40851276.jpeg

E kendi elinle 15 gun once 19 yasindayim goz alti torbalarim yaslanmis gibi yazmissin

Aradığım yorum. Altta ya beni yargılıyorlar ya atana cahil diyorlar adam akıllı kimse yardımı dokunmadı ağzı olan konuşuyo.

Eki Görüntüle 3412124
E kendi elinle 15 gun once 19 yasindayim goz alti torbalarim yaslanmis gibi yazmissin
Ya sen neden beni sürekli sorguluyorsun 19 yaşında bi kızım daha var 2kız 1 oğlan cocuklarım telefonii tuşlu kullanıyor yks sınavına hazırlanıyor diye benim hesabımdan yazmış olabilir mi?

Ya sen neden beni sürekli sorguluyorsun 19 yaşında bi kızım daha var 2kız 1 oğlan cocuklarım telefonii tuşlu kullanıyor yks sınavına hazırlanıyor diye benim hesabımdan yazmış olabilir mi?
Ciks bu da olmadi 35 yasinda kadinin 19 yasinda cocugu olmasi icin 15 yasinda hamile kalmasi lazim. Niye yalancilik yapiyorsun sen onu anlat bakalim?

İnanirsak olabilir bence 🤣🤣🤣

Ciks bu da olmadi 35 yasinda kadinin 19 yasinda cocugu olmasi icin 15 yasinda hamile kalmasi lazim. Niye yalancilik yapiyorsun sen onu anlat bakalim?
Tövbe ya çattık hayatımı ilğinç sanan sizsiniz 15 yaşında eskiden evleniyorlardı ya hani çocuk yaşta bende evlendim malesef kız da büyük 19 a girmedi daha bu sene temmuzda girecek bende girmedim 36 ya ben de gircem

X