Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

Arkadaşlar ben dolunay kısmı hakkında bilgiye sahip değildim ama denedim..Ağda yaptıktan sonra idrarımı sürdüm koluma ve bacaklarıma asitli olmasında dolayı yakıyor tabii ama :) gerçekten diyebilirimki %60-70 azaldı....

:1shok: gercekmııı
bı cok arkads sormus kac kere yaptınızkı??
ayrıca kımı sabahkı ıdrar falan yazmıs sız nasıl bı uylama yaptınız ayrıntılı olarak yazabılırmısınız?? a.s.
bıde daha once sordum ama cevap veren cıkmadı dolunay varken mı yapılacak bu iş yoksa gunduz falan fark edıyomu ??

hee sın bısey daha bı arkadsımız yazmıs ayın en ınce oldugu zaman yapılyıo dıye :çok üzgünüm:
yanı hangısı dogru kafamçokkarıştı

yanı mantıken dolunay kaymak gıbı purussuzya belkı vucutda kılsız alacaktır laelaelaelaelae

idrar kısmını bilmiyorum ama Rus bir arkadaşım vardı dolunay çıktığı zaman saçlarını kesersen daha çabuk uzar demişti bilmiom kafam karıştıkafamçokkarıştı

bayanlar ben bu idrar lafını nerden baksan 17 18 yıl önce duydum teyze kızlarıyla otururken onların bi arkadaşı geldi konuyu okuyunca hatırladım adı cennetti kıl tüy konuşurken o kız ;valla ben bacaklarımı aldıktan sonra banyoda ayakta işiyip bacaklarıma iyice sürüyorum ne kıl kalıyo nede bişey; demişti bu kız deli bence demiştim teyze kızlarına belkide doğruydu neden inanmadımki :çok üzgünüm:şimdiye çoktaaan biterdi :1no2:

ben idrarı deniycem ama gerçekten iğrenç yaaa uygulayan ve sonuç alan arkadaş lütfen daha ayrıntılı yazarmısın boşu boşuna yapmayalım ayy çok iğrençç tüylerden tamamen kurtulduğumu düşünüyorum insanlar bana sorduğunda her yerime işedim mi dicem böyle bişey yaparsam bu son nokta olur güzellik için herşeyi yaparım idrarı hiç düşünmemiştim daha neler öğrenicezz

arkadaşlar bence çok ta sağlıklı değil yani sonuçta atık ya. Allah korusun mikrop falan kapmayın yaa :mymeka: tuvaletten çıkınca bile ellerimizi mutlaka yıkıyoruz değil mi sarılık falan olmamak için sonuçta bu sıvıyı yüzümüze gözümüze sürüp beklemek tehlikeli olabilir bence :sm_confused:
dikkatli olun derim hasta falan olmayın a.s.

Son düzenleme:
idrar steril bişeydir die duymuştum ben ama yine de iğrenç ya lütfen sertap_73 ortaya bi laf attın bıraktın bizi sürüpte bekledin mi naptın bi yazsan buraya

yok artik daha neler agdayla alinan tuylerin diplerine su veya krem surseniz cilt hemen emiyor
arkadaslar saçmalamayin idrar'la ciddi enfeksiyonlara neden olabilirsiniz, abuk subuk seylere inanip sagliginizi bozmayin!!! kendinize gelin

kızlar bu idrar meselesi iğrenç olabilir ama tüylerden kurtulmak istiyorsanız 2-3 defa gözünüzü kapatıp yapıcaksınız bunu. kesin çözüm.
sürdükten sonra 1 saat bekletmeniz yeterli. ben ilk denediğimde yarısının çıkmadığını gördüm.
kolay gelsin size.

kızlar bu idrar meselesi iğrenç olabilir ama tüylerden kurtulmak istiyorsanız 2-3 defa gözünüzü kapatıp yapıcaksınız bunu. kesin çözüm.
sürdükten sonra 1 saat bekletmeniz yeterli. ben ilk denediğimde yarısının çıkmadığını gördüm.
kolay gelsin size.

ciddi enfeksiyonlara neden olabilirsiniz! ya tuy o ne olacagi belirsiz enfeksiyonlardan daha mi zararli!! belki bir omur boyu cekebileceginiz tedavisiz hastaliklara neden olabilirsiniz
oysa ki her ay agda yapip bu isi gecistirebilirsiniz!! evet haklisiniz cok zaman aliyor ve vakit kaybi surekli tekrarlamak sinir bozucu falan
ama eminim surekli igne vurmaktan, serum kullanmaktan ii'de olabilir!!!
yinede saglik herseyden onemli'dir
uzerine basa basa soyluyorum vucut sivi olan herseyi daha kolay emiyor idrar'da asitli bir sivi sonuçta emmemesi mumkun degil!!!! sagliginiza dikkat edin!!!

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu konu buraya yazılmış,
doğruluğu olabilir olmayabilir bilimsel bir olay değil karınca yumurtası da klinik testlerden geçmiş değil ama kullananlar oluyor.
Burada yazanları uygulamak ya da uygulamamak herkesin kendi sorumluluğundadır.
Lütfen mesajlarınızda kullandığınız usluba dikkat ediniz.Kimse kimseyi zorlamıyor.Konu dışı mesajlarınız silinecektir.

Son düzenleme:
islami açıdan merak eden varsa ben araştırdım çok günahı var haberiniz olsun. ilaç mahiyetinde olmadıkça idrardan kesinlikle sakınılmalıymış.

bunu bende duymustum dolunay gecesını duymamıstım ama. bıde devamı var o olayın.idrarını agda yapılan yere sürüyosun üzerinede kalın tuz bız kaya tuzu derız tursulara konandan bıde ondan suruyoun

ciddi enfeksiyonlara neden olabilirsiniz! ya tuy o ne olacagi belirsiz enfeksiyonlardan daha mi zararli!! belki bir omur boyu cekebileceginiz tedavisiz hastaliklara neden olabilirsiniz
oysa ki her ay agda yapip bu isi gecistirebilirsiniz!! evet haklisiniz cok zaman aliyor ve vakit kaybi surekli tekrarlamak sinir bozucu falan
uzerine basa basa soyluyorum vucut sivi olan herseyi daha kolay emiyor idrar'da asitli bir sivi sonuçta emmemesi mumkun degil!!!! sagliginiza dikkat edin!!!

hmm diyorsun ama ozaman cisin cikdigi yer ve etrafi enfeksiyon olmasi gerekmiyormu???CADIARZU
bu arada cisi sürdükden sonra insanin bacagi yanmiyormu nede olsa yeni agda yapilmis hasaslasiyor???

idrar iyi bişey olsaydı taharet yapmazdık evet asitli olduğu için etkisi olabilir ama sağlıksız bence kararsız kaldım bi de günah olduğunu duyunca yapmam ben bu idrar işini ama merak ettim deneyen varsa yazsın çok ilgimi çekti açıkcası

Ben arkadaşa katılıyorum, bilmeyenlere dikkat etmeleri gerektiğini söylüyorlar, belki körü körüne uygulayacaklar ama arkadaşımız kendi çapında uyarıyor.Açıkçası bende ilk başta olumlu baktım bu olaya ama senin açıklamanı görünce vazgeçtim.
Teşekkür ederim.

X