Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

çiş çişşşşşşşşşş herkes bişey söylüyor çişimde geldi bu madeni saklamak gerek dipfrize kotsak olurmu serin serin sürsek bu sicaklarda neyse bence sadece büyü bozmada iyi gelir çiiiiiiiiiiiişşşşşşşşşşş.:)))))))))))))))))))))[[
Çok komiksin yaa akşam akşam güldürdün beni :roflol:

:roflol:

banada küçükken çişimi içirip sarılıktan kurtarmaya çalışmışlardı tabi ben içmedim sengözlerimebaksanab ama halamın kızı da benim sayemde sarılık olmuştu ve çişini içirtmişlerdi kızın sarılığı 3 hafta gibi kısa bi sürede geçerken ben 3 ay çekmiştim bi başka tanık olduğum olay da çok sevdiğim arkadaşımın ciddi derecede sivilce problemleri vardı ve tavsiye üzerine çişini pamuğa bandırıp suratına sürüyordu ve inanamadık sivilce problemi yok oldu :1shok::1shok::1shok: dünyalar kızın olmuştu yaaaa öyle işte :icecream:

ya arkadaşlar sadece dolunaylı gecede 1 defa mı sürcez yoksa dolunaylı gecede sürmeye başlayıp diğer dolunaya kadar devam edecek miyiz__??

:1shok: daha neler duyucaz ya :1shok:

acaba uygulayanlar varmı,aslında böle okuyunca iğrenç geliyo ama bu lanet tüylerdende sonsuza dek kurtulmak ayrı bi güzellik yaa.s

güzel ve değişik bi paylaşım teşekkürler canım:1hug:

tüylere etkisini bilemem ama yanığa etkisi müthiş

buyurun
resim007nx6.jpg

resim007nx6.05eab14791.jpg

bir hafta önce yanan kolumun iki gün içinde,tavsiyeyi uygulamam sonucu geldiği son durum:hooray:inanılmaaaaaz...

bakin ne yaziyor yazidaa
çeyrek saat, kendi idrarımla ıslatılmış, burun için delik açılmış bir bezi yüzümde tutmak harika bir etki yapıyor. Cilt dinleniyor, siyah noktacıklar yok olup temizleniyor.

Ben inaniyorum idralin gercekten faydali olduguna cunku deneyenleri gozlerimle gorduma.s

asitli olduğu için kurutuyo olabilirmi acaba ama cesaret işi şahsen deneyebileceğimi pek sanmiyorum

:1shok: daha neler duyucaz ya :1shok:

acaba uygulayanlar varmı,aslında böle okuyunca iğrenç geliyo ama bu lanet tüylerdende sonsuza dek kurtulmak ayrı bi güzellik yaa.s

güzel ve değişik bi paylaşım teşekkürler canım:1hug:

anam elalelemin değil ya senin sonuçta:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Arkadaşlar ben çişin etkisine inanırım zira "Yaralı parmağa işemez" diye deyimimiz vardır ki, atalarımız hiç bir sözü boşa dememiştir :))))

Kızlar ben dün yanlış yazmışım,
dolunayda tüy almak değilde eskiler ay küçülürken ağda yapın derler.
Ben de öyle yaptığım zaman tüylerim az çıkar oysa dünki mesajımda dolunayda demiştim. Aslında gerçekten ilginç birşey.
Neyse canım... öyle işte önemli değil gamyoncuiremsu

ya acayip ilginç bişey ve ilk defa duydum. acaba bu tam olarak nasıl yapılıyoki. tama dolunayı anladık...sürünce ne kadar duracakki bileniniz varmı.. yinede acayip bişey ya....

herkes bi yorum yapıo ama bi kişi de yazmıo şuraya evet ben dolunayda ağda yaptım idrarımı sürdüm artık orda kıl çıkmıyo diye faydasını görenlerin yorumlarını alalım arkadaşlar

tüylere etkisini bilemem ama yanığa etkisi müthiş

buyurun
resim007nx6.jpg

resim007nx6.05eab14791.jpg

bir hafta önce yanan kolumun iki gün içinde,tavsiyeyi uygulamam sonucu geldiği son durum:hooray:inanılmaaaaaz...

Ayyyyy ciddisin değil mi? Bende de yanıkla tahriş bir yara ve yanıklı karşık bişiler var yüzümde. İki yanağımda da... Az kaldı ama sürsemmi diye düşünyormm.. Koptmmmmm xD Bu başlkta ama xD puahahaha çişşşşşşşş ==)))))))))))))) :lepi:

Bunlara kesinlikle inanamiyorum :)). Ama yaraticiliga dolunay vs falan, sadece sasiyorum. Daha kimbilir ne hikayeler vardir.
Sadece idrarin icerisindeki amonyak acil durumlara iyi gelir denir ilkyardimda ama kil koklerine kalici bir etkisi kanitlanmamis bir sey...

X