Lazer Epilasyon Tüyleri daha az seansta yok ettiği söylenen gemini lazer teknolojisi

Bikini bölgesi ve bacak için sir ağdayla daha önceden aldığım için incelmiş ve azalmış tüylere hangi çeşit epilasyonu tavsiye edersiniz acaba ?
Alexandrt azalan bölgelerde artmaya sebep olur mu acaba ?

Bikini bölgesi ve bacak için sir ağdayla daha önceden aldığım için incelmiş ve azalmış tüylere hangi çeşit epilasyonu tavsiye edersiniz acaba ?
Alexandrt azalan bölgelerde artmaya sebep olur mu acaba ?
sir ağdayla incelmiş tüylere hiçbir yöntem uygun değildir 1 ay kadar ağda yapmadan beklediğinizde kalınlaşma oluyorsa nd/yag lazer öneririm,alexandrıte zaten etki etmez ayrıca bu tüylerde kalınlaşmaya yol açabilir

sir ağdayla incelmiş tüylere hiçbir yöntem uygun değildir 1 ay kadar ağda yapmadan beklediğinizde kalınlaşma oluyorsa nd/yag lazer öneririm,alexandrıte zaten etki etmez ayrıca bu tüylerde kalınlaşmaya yol açabilir

teşekkür ederim, peki koltuk altına alexandrite ile lazer epilasyon yaptırdım, ilk seans sonrası bir kısmı döküldü bir kısmı dökülmedi normal mi ?arkadaşım kendisinde tümünün döküldüğünü söylüyor..koltuk altı tüylerim kalın ve siyah, etki etmemiş olması mümkün değil yani alexandrite'in..

7cm derine atış yapıyorsa bunun genitalde kullanımı doğru olur mu? kısırlık filan yapmasın bir de

teşekkür ederim, peki koltuk altına alexandrite ile lazer epilasyon yaptırdım, ilk seans sonrası bir kısmı döküldü bir kısmı dökülmedi normal mi ?arkadaşım kendisinde tümünün döküldüğünü söylüyor..koltuk altı tüylerim kalın ve siyah, etki etmemiş olması mümkün değil yani alexandrite'in..
ilk seansta hepsi dökülecek diye bir durum yok etkili sonuç 3-4.seansta ortaya çıkar

7cm derine atış yapıyorsa bunun genitalde kullanımı doğru olur mu? kısırlık filan yapmasın bir de
epilasyon amaçlı kullanılan lazerlerin en derin başlığı 20 mm başlığıdır yani 2cm onunda ulaştığı derinlik genelde 1cm nin altındadır yani 7 cm derinliğe atış yapan bir lazer yoktur.1 cm derinlikte ise sadece epidermis ve dermisin yani cildin bazı katmanları vardır daha derinlere gidildikçe cilt altı yağ dokusu kas dokusu ve organlar gelirki lazer bu dokuların hiçbirine ulaşamaz bu ulaşım için iyonize radyasyon gerektiren cihazlar yani tıbbi teşhis amaçlı kullanılan görüntüleme cihazlarına ihtiyaç vardır bunlar tomografi ve röntgen gibi iyonize radyasyon yayarlar ve belli miktardan sonra sağlık üzerine riskler içerir dolayısı ile atom enerji kurumunca düzenli ölçümleri ve kontrolleri vardır ancak lazer ışığı bu guruba girmez ve iyonize radyasyon yaymaz yani güvenlidir.

ilk seansta hepsi dökülecek diye bir durum yok etkili sonuç 3-4.seansta ortaya çıkar

ben bitmesini kastetmemiştim, ilk yaptığında dökülecekmiş sonra yeniden çıkmaya başlayınca 2. seansa gidicekmişim..ama 3 hafta geçti üzerinden benimkilerin yarısı döküldü yarısı dökülmedi...

bir de lazer epilasyondan sonra sir ağda hiç mi yapılmamalı..diyelim ki lazeri bıraktım ve azıcık tüyüm kaldı..sir ağdayla alıp azaltabilir miyim..arkadaşım lazerden sonra ağdayı bir daha unut dedi doğru mu?

ben bitmesini kastetmemiştim, ilk yaptığında dökülecekmiş sonra yeniden çıkmaya başlayınca 2. Seansa gidicekmişim..ama 3 hafta geçti üzerinden benimkilerin yarısı döküldü yarısı dökülmedi...

Bir de lazer epilasyondan sonra sir ağda hiç mi yapılmamalı..diyelim ki lazeri bıraktım ve azıcık tüyüm kaldı..sir ağdayla alıp azaltabilir miyim..arkadaşım lazerden sonra ağdayı bir daha unut dedi doğru mu?

öncelikle sanırım alexandrıte lazer yaptırıyorsunuz?
Seans araları genelde 2 aydır ve dökülme olmasada bu şekilde devam edilir ,2.seansa rağmen dökülme olmazsa konuyu doktorları ile konuşun,
lazer sonrası ağda yapabilirsiniz ancak seansınıza 20 gün kala artık ağda veya epilatör gibi kılı kökten alan işlem yapmamalısınız sadece jilet yapabilir yada dokunmayabilirsiniz zaten bir kaç seanstan sonra fazla çıkmayacağı için bu tür işlemlerede gerek kalmaz

öncelikle sanırım alexandrıte lazer yaptırıyorsunuz?
Seans araları genelde 2 aydır ve dökülme olmasada bu şekilde devam edilir ,2.seansa rağmen dökülme olmazsa konuyu doktorları ile konuşun,
lazer sonrası ağda yapabilirsiniz ancak seansınıza 20 gün kala artık ağda veya epilatör gibi kılı kökten alan işlem yapmamalısınız sadece jilet yapabilir yada dokunmayabilirsiniz zaten bir kaç seanstan sonra fazla çıkmayacağı için bu tür işlemlerede gerek kalmaz

anladım evet alexandrite yaptırıyorum..çok teşekkürler..

gemini yapılan bi hastaneye gittim doktor tüylerini hiç bi makina görmez ince dedi ama baska bi doktora gittim o alex yapıo o görür dedi kıllarım gayet siyah sonuçta ben bayanım erkek gibi kılım olamaz ki somuçta benimkinden bi adım sonrası erkek kılı yani

nd yag denedim bugün bacağımın bi bölgesine ama dayanılmaz bi acı bütün bi vücuda hele hele genitale nası yapılır ki doktor 55 e ayarladı bazıları nd yagı daha çok övüyo bazısı alexandrite i alexi de yarın denicem hangisi daha etkili görücem bence lazer tercihinizi böyle küçük bölgelerde deneme yaptırarak anlayabilirsiniz sizde, herkesin kıl yapısı farklı sonuçta

:1no2:ama diyebilirim ki nd yag etkili olsa bile o acıya dayanamayacağımdan yaptıramam çünkü ben tüm vücuduma lazer düşünüyodum küçük bi alana bile dayanamadım %5o-80 arası azalma olsa bana yeter bu iki makinayı acı ve etki yönüyle karşılaştırabilecek bi babayiğit var mı aranızda?kafamçokkarıştı
alexli yerin kampanyası bitmek üzere olduğu için acele ediyorm

nd yag denedim bugün bacağımın bi bölgesine ama dayanılmaz bi acı bütün bi vücuda hele hele genitale nası yapılır ki doktor 55 e ayarladı bazıları nd yagı daha çok övüyo bazısı alexandrite i alexi de yarın denicem hangisi daha etkili görücem bence lazer tercihinizi böyle küçük bölgelerde deneme yaptırarak anlayabilirsiniz sizde, herkesin kıl yapısı farklı sonuçta

:1no2:ama diyebilirim ki nd yag etkili olsa bile o acıya dayanamayacağımdan yaptıramam çünkü ben tüm vücuduma lazer düşünüyodum küçük bi alana bile dayanamadım %5o-80 arası azalma olsa bana yeter bu iki makinayı acı ve etki yönüyle karşılaştırabilecek bi babayiğit var mı aranızda?kafamçokkarıştı
alexli yerin kampanyası bitmek üzere olduğu için acele ediyorm

çokmu acıyor yaaaakannehir

ya meğer gideceğim yerde sadece alex değil nd yag da varmış oradaki bayan dedi ki nd yagla koyu renk tüyler alınırsa acı daha fazla olur gibisinden bi şeyler söyledi bacağımın bazı kısımlarına alex bazı yerlerine nd yag yapılacakmış kollarıma nd yag yapılacakmış mesela
bi de bana daha evvel ndyag deneyen doktor galiba kıllarımı biraz ince bulduğu için akımı abartmış olabilir makina kılları görsün diye bilemiyorum bu hafta deneyip görücem o zaman ben de deneyimlerimi daha rahat paylaşırım umarım çok acımaz
normalde önce küçük alanlarda yaptıracağınız yerde denetin her iki makinayı da hem acıyı hem makinaları kıyaslayabilirsiniz benim öyle bi imkanım olamadı kampanyayı kaçırmak istemedim bi de poliklinik olduğu için güvendim yani deneme yaptırsam bile taa 2hafta sonra dökülüyo kıllar yani karar vermek için o kadar beklesem kampanya çoktan bitecekti kampanyasız da çok pahalıya geliyo

bacağıma nd yag denemesini farklı bi hastanede yaptırmıştım o da daha iki hafta olmadı dökülmedi kıllar henüz, umarım dökülür dökülmezse kıllarım lazer için uygun değil anlamına geliyo heralde üfffffff

ya meğer gideceğim yerde sadece alex değil nd yag da varmış oradaki bayan dedi ki nd yagla koyu renk tüyler alınırsa acı daha fazla olur gibisinden bi şeyler söyledi bacağımın bazı kısımlarına alex bazı yerlerine nd yag yapılacakmış kollarıma nd yag yapılacakmış mesela
bi de bana daha evvel ndyag deneyen doktor galiba kıllarımı biraz ince bulduğu için akımı abartmış olabilir makina kılları görsün diye bilemiyorum bu hafta deneyip görücem o zaman ben de deneyimlerimi daha rahat paylaşırım umarım çok acımaz
normalde önce küçük alanlarda yaptıracağınız yerde denetin her iki makinayı da hem acıyı hem makinaları kıyaslayabilirsiniz benim öyle bi imkanım olamadı kampanyayı kaçırmak istemedim bi de poliklinik olduğu için güvendim yani deneme yaptırsam bile taa 2hafta sonra dökülüyo kıllar yani karar vermek için o kadar beklesem kampanya çoktan bitecekti kampanyasız da çok pahalıya geliyo

haberlerini bekliyorum canım..acı varmı die

nd yag da acı var fakat soğutucuyla biraz halledilebiliyo aslında bazı doktorlar soğutucunun 5 ten yukarı olmasını lazerin etkisi azalıyo diye istemiyolar haklı olabilirler işlemi yapan bayan soğutucumu 7 ye ayarladı kolumun bazı bölgelerinde acı oluyo ama her tarafı acımadıkça o kadarına dayanılabilinir ben soğutucunun ayarını düşürün diyecektim ama gözüm yemedi yani iğneliye de gittiğim için acı çekmekten bıktım artık belki biara öyle de denettirebilirm alex de acı daha az bazen hiç yok ben bacağımın ince kısımlarına ndyag yaptırıyorum kıllar inceldikçe nd yagla yapılmasını talep edicem 2-3 seans alex yaptırıcam bakalım ne olacak şimdi yeni yaptırdm

merhaba arkadaslar,

alex. gemini lazer epilasyonu deneyen ve bunlardan birisnden kesin sonuc alanlara sesleniyorum....istanbul anadolu yakasinda nereye gidebilirim ve nereden memnun kaldiniz`???? Tüm vucut yaptirmak istiyorum o yüzden fiyatta önemli kalitede önemli benim icin.
Seans ücretimi ödüyorsunuz yoksa mesela 2.000 tl tüm vucut bitene kadar gibi paket kampanyalara iyi bakilmasa bile bununlada tecrübesi olan ve memnun kalan varsa bana lütfen özel mesaj yazsin. ben ne yazikki özel mesajla soramiyorum.

tskler

alex. epicare cihazını tavsiye ederim , vücuttaki tüyleri bitiriyor. ama yüze hala çözüm bulamadım..

X