Lazer Epilasyon Tüyleri daha az seansta yok ettiği söylenen gemini lazer teknolojisi

yok tabi reklam yapiyorlar burda yalan soyluyorlar gemini diye bir lazer teknolojisi 2010 yilinda telafuz edilebilir mi ya? inanmayin!

yok tabi reklam yapiyorlar burda yalan soyluyorlar gemini diye bir lazer teknolojisi 2010 yilinda telafuz edilebilir mi ya? inanmayin!

Bu soprana XL midir nedir bunun nasil bir fanatik agi varmis. 3 mesajdan ikisinde rakip urunu yerden yere vurup, XL cihazi kalan 1 mesajda yere goge sigdiramiyorlar. Isin ilginci bilgi amacli acilan konularida reklam olarak bize rapor ediyorlar. Birakin ilgili cihazi kullananlar ovsun....

Diger urun firmasi ile bir iliskimiz olmamakla beraber bu tur tutumlar sonrasinda acaba gorussek mi diyede dusunmuyor degiliz zira boyle basit bir reklam politikasi gutmuyorlar demek ki urunlerine guveniyorlar.

angel yüz için iğneli epilasyonn başka çaresi yokk.

Lazerle olmuyormu yüz.Başarılı olmazmı.Ya ben yavaç yavaş düşünmeye başladımda.Bir hanım lazerle yaptırdı sanırım.Bayağı başarılı olmuşdu.Düşünmüyor değilim.

Son düzenleme:
Bu topic bilgi amacli degil bayaa adi gecen cihazin reklam alani olmus insanlari keriz yerine koymayin burasi bilgi amacli paylasim sitesi ama masallah pazarlamacilarin istilasi altinda, tuyleri az seansda doktugu soylenen gemn lazer teknoojisi basligi kulliyen reklam kokuyor, birakin yalani dolani gidin pazarlamanizi yapin disarlarda ya rahat birakin bu forumu!

Bu topic bilgi amacli degil bayaa adi gecen cihazin reklam alani olmus insanlari keriz yerine koymayin burasi bilgi amacli paylasim sitesi ama masallah pazarlamacilarin istilasi altinda, tuyleri az seansda doktugu soylenen gemn lazer teknoojisi basligi kulliyen reklam kokuyor, birakin yalani dolani gidin pazarlamanizi yapin disarlarda ya rahat birakin bu forumu!

Sadece estetik forumuna günde en az 300 mesaj geliyor. Sizce kötü içerik butonu neden konmuş? Bizlerin göremediği atladığı hakaret içeren veya bu reklam kokuyor dediğiniz mesajları bildirmeniz için. Konu 2008 yılında bilgilendirme amaçlı açılmış ki forumda böyle yüzlerce konu var. Ayrıca konuyu açan kişinin diğer mesajlarını da inceleyin bakalım reklam mı kokuyormuş yoksa ücreti vs yüzünden bu işlem ona uygun gelmemiş mi? Reklam yapanlar genelde açılan başlıklara mesaj girişi yapanlar. Bizler bunları farkettikçe gereğini yapıyoruz. (Bkz. birkaç mesaj üstünüzdeki üye)..

Site yöneticileri ve editörler olarak forumumuzu elimizden geldiği kadar temiz tutmaya çalışıyoruz. Bu konuda da siz duyarlı üyelerimizin yardımını bekliyoruz..

Son düzenleme:
Lazerle olmuyormu yüz.Başarılı olmazmı.Ya ben yavaç yavaş düşünmeye başladımda.Bir hanım lazerle yaptırdı sanırım.Bayağı başarılı olmuşdu.Düşünmüyor değilim.

lazerle yüz bitirmek mümkün deilll...hangi lazer olursa olsunn mümkün deil bencee.....:KK51:
ben uzun zaman yaptırdımmm..araştırdımm...farklı 3 4 merkeze gittimm..şimdi iğneli epilasyona başladımm..tektek kıla müdahle ediliyor ama şuan için çok memnunummm toplamda yüzümün tammaı 92 dk da toplandı ama şuan içinn ancak 100 de 50 si çıktı...

iğneli epilasyonn kısmında yaşadıklarımı paylaşıyorumm...yüzde 100 iğneli diyebileceğim günn tam bittiği günn şuan devam ettiğim için iğneli kesin diyemem..ama herkes kasin dediği için başladımm...

lazer gibi göreceli bir durum deil yanii...
gerçekten ehli olan biri yaptığında 100 de 100 garantisi varr...

TEKRAR SÖYLÜYORUMKİİİ LAZARLE YÜZ BİTİRMEK MÜMKÜN DEİL....

koltuk altı bacak bitirdim ben lazari tavsiye edebileceğim tek yerlerr...
ama oda IPL lazer deil kesinliklee....alex apicare ve bir modeli daha vardı zaten lazeri araştrıyorsanız isimleri görürsünüzz...
birde tabi uygulayan da ışını az verip seanslarınızı çoğaltmaması gerekirr..

gerçekten tam ayarında ışınn ve siinde seans aralarını kaçırmadan gidersenizz bacak koltuk altı kesin sonuç alınna yerlerr...

ama yüz aslaa....

gemınıyle tamamen kurtulan yokmu

canım ben gemini lazer uygulatıyorum, hamilelik ve doğum dolayısıyla ara vermiştim 2 seanstır yine gidiyorum
baya azalma oldu amaaaaa gemini tek başına kesinlikle çok iyi sonuç vermiyor
gemini lazer adı altında dünyanın parasını verdim ama başladığımdan beri bir seans gemini bir seans alex. kullanıyorlar, sonuç baya azalma var hatta tek tük kaldı
ama geminiye gidipde birsürü para vermeye gerek yokmuş, alex. e gidipte aynı sonucu alan arkadaşlarım var
tüm vücut gitmiyorum allahtan anlaştığımız yerler bitsin diğer bölgeler için daha uygun fiyata alex e gideceğim

Ben lazer epilasyonu yaptırdım ve gayet memnun kaldım..Sadece 2 seansta bütün tüğlarimden kurtulmuş oldum..Tüğlerin rengine göre bu seanslar uzuyo veya kısalıyo tabiki..Benim tüğlerim sarıya dönük olduğu için bukadar kısa sürede bitti tabiki ama bana kalırsa alexsi tavsiye ederim.

pardon da biseyi merak ediyorum lazer soylediginizin tam aksine tuyleriniz ne kadar sert ve siyahsa o kadar olumlu cevap veriyor heni siz tuylerim sari ondan cabuk biitti yazmissiniz da yanlis bilgi vermeyelim lutfen:nazar:

MERHABA BEN ANKARA'DAN DUYGU.

Ben uzun yılardır yüz bölgem de ki tüylenme ve kıllanmadan şikayetçiyim ve bundan ileri derece de şikayetçi bir
insanım.Hormonel bir bozukluk olduğunu düşündüğümden bir hastaneye giderek hormon testleri yaptırdım ve ilaç
kullanmam ön görüldü ve doktorun verdiği ilaca başladım.O yıllarda bir lazer merkezine gittim ve kısa sürede
tüylenmeler'den kurtulabileceğimi söylediler, fakat önerdikleri seanstan daha fazla gitmeme rağmen bir sonuç
alamayıp tedavimi sonlandırdım.Tabi bu arada ben kendi kendime farklı çözüm yolları aramaya başlamıştım çünkü
yüzümdeki tüy-kıl çok fazla rahatsız ediyordu beni.tedaviyi bıraktıktan bir kaç yıl sonra tekrar doktor tedavisine
başvurdum ilaca tekrar başladım bunun yanında da İNTERNET aracılılığıyla Amerikan markası olan GEMİNİ adlı bir
makinenin olduğunu öğrendim ve denemeye karar verdim.Evet böyle bir makine var,ama nerede var?
Ankara da yaşıyorum ve yoktur diye düşünüyordum.Hani hep ilk çıkan ürünler İstanbul da olur diye bir
düşünceye sahibiz ya!Sonunda Ankara da xxxxxxx diye bir yerde GEMİNİ adlı makinenin
bulunduğunu öğrendim ve geç kalmadan gidip görüşmek istedim.Gittim ve merkezin sahibi xxxxxxxx
tanıştım.
Benden lazer olabilmem için bazı bilgiler istedi(hormon'el bozukluk yada farklı bir rahatsızlığımın olup olmadığı gibi)
Netice de lazer tedavisi görebileceğime kanaat getirdi ve tedaviye başladım kısa bir süre olmasına rağmen(3 seans)çok etkisini gördüm.tedavimi tamamlamak üzereyim ve çok memnun kaldım.Buradan benim sorunumu yaşayan
insanlara yardımcı olmak için seslenmek istedim.Ben herkese öneriyorum inanın ki çok memnun kalacaksınız.
Şimdi ben buradanxxxxxxxxeşekkür ediyorum.Ve her Amerikan markası olan ürün ün kötü olacağını düşünmemenizi rica ediyorum.En azından denemeden karar vermeyin...

Son düzenleyen: Moderatör:
MERHABA BEN ANKARA'DAN DUYGU.

Ben uzun yılardır yüz bölgem de ki tüylenme ve kıllanmadan şikayetçiyim ve bundan ileri derece de şikayetçi bir
insanım.Hormonel bir bozukluk olduğunu düşündüğümden bir hastaneye giderek hormon testleri yaptırdım ve ilaç
kullanmam ön görüldü ve doktorun verdiği ilaca başladım.O yıllarda bir lazer merkezine gittim ve kısa sürede
tüylenmeler'den kurtulabileceğimi söylediler, fakat önerdikleri seanstan daha fazla gitmeme rağmen bir sonuç
alamayıp tedavimi sonlandırdım.Tabi bu arada ben kendi kendime farklı çözüm yolları aramaya başlamıştım çünkü
yüzümdeki tüy-kıl çok fazla rahatsız ediyordu beni.tedaviyi bıraktıktan bir kaç yıl sonra tekrar doktor tedavisine
başvurdum ilaca tekrar başladım bunun yanında da İNTERNET aracılılığıyla Amerikan markası olan GEMİNİ adlı bir
makinenin olduğunu öğrendim ve denemeye karar verdim.Evet böyle bir makine var,ama nerede var?
Ankara da yaşıyorum ve yoktur diye düşünüyordum.Hani hep ilk çıkan ürünler İstanbul da olur diye bir
düşünceye sahibiz ya!Sonunda Ankara da xxxxxxx diye bir yerde GEMİNİ adlı makinenin
bulunduğunu öğrendim ve geç kalmadan gidip görüşmek istedim.Gittim ve merkezin sahibi xxxxxxxx
tanıştım.
Benden lazer olabilmem için bazı bilgiler istedi(hormon'el bozukluk yada farklı bir rahatsızlığımın olup olmadığı gibi)
Netice de lazer tedavisi görebileceğime kanaat getirdi ve tedaviye başladım kısa bir süre olmasına rağmen(3 seans)çok etkisini gördüm.tedavimi tamamlamak üzereyim ve çok memnun kaldım.Buradan benim sorunumu yaşayan
insanlara yardımcı olmak için seslenmek istedim.Ben herkese öneriyorum inanın ki çok memnun kalacaksınız.
Şimdi ben buradanxxxxxxxxeşekkür ediyorum.Ve her Amerikan markası olan ürün ün kötü olacağını düşünmemenizi rica ediyorum.En azından denemeden karar vermeyin....

bu merkez tam olarak nerde acaba :44:

Son düzenleyen: Moderatör:
korkulu günler gittiğim yerin adresini sormuşsun yalnız seninde bildiğin gibi sitede isim vermek yasaklı olduğundan yazamıyorum.ANKARA DEDEMAN OTELİNİN TAM KARŞISINDA. Gidip görüşmek de fayda olduğunu düşünüyorum.Ben 3.seansta cvp almaya başlamıştım. arkadaşlar şuanda 12.seanstayım ve bitmek üzere (yanaklar,faul,dudak üstü ,çene,çene altı ve boyun)bnm sorunumu çözen gemini sayesinde yaz kış boğazlı badiler ve flar takmaktan kurtuldum :):):) umarım sizlerede gitmek nasip olur.

korkulu günler gittiğim yerin adresini sormuşsun yalnız seninde bildiğin gibi sitede isim vermek yasaklı olduğundan yazamıyorum.ANKARA DEDEMAN OTELİNİN TAM KARŞISINDA. Gidip görüşmek de fayda olduğunu düşünüyorum.Ben 3.seansta cvp almaya başlamıştım. arkadaşlar şuanda 12.seanstayım ve bitmek üzere (yanaklar,faul,dudak üstü ,çene,çene altı ve boyun)bnm sorunumu çözen gemini sayesinde yaz kış boğazlı badiler ve flar takmaktan kurtuldum :):):) umarım sizlerede gitmek nasip olur.

peki aci varmi aciiiiiiiii ??

Contact Cooling (Yakın Temas Soğutma)
Harvard Üniversitesi patentli soğutma sistemi ve Photon Rcycling teknolojileri sayesinde ağrısız ve komplikasyonsuz uygulama gerçekleşiyor.ve bende de acı olmuyor.

bu bahsedilen yere gıtmıstım.üstelik paket program aldım ki asla tavsiye etmiyorum bunu.çünkü vazgeçme şansınız olmuyo.amaç da bu zaten.nasıl olsa para alınmış oluyo.ikna edici konuşmalarına aldanmayın.1 kıl dahi azalmadı.bunu söyleyince de hem suçlu hem güçlü muamelesi yaptılar.asla bu yeri tavsiye etmiyorum.para için sağlıkla oynanmaktadır.çok daha uygun fiyatla daha iyi sonuç alacağınız yerler var.ama buradan iyi bi sonuç alamazsınz.üstüne paranızdan olursunuz.

X