Mutfak Dekorasyonu Tv ünitesi,Masa,Konsol ve Aynı Düşünüyorum Sizce Nasıl Olur?

gfgfgf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
186
3
arkadaşlar yardımmmm.... yakında kısmet olursa evlenicem ve ben ilk olarak yemek takımı aldım konsol 2 tane tek kapılı vs. fakat şimdi kafam karıştı tv üniteyle çok güzel üniteler var ama bende konsol ve duvara modern birde ayna istiyordum sizce ne yapmalıyım

Ay ben de çok kararsızım bu konuda yani yemek takımı mı alsam takım olarak,tv ünitesi- masa mı bilemiyorum.

bence tv ünitesi çok hoş duruyor ayna olarakda çok güzel dekoratif aynalar var çok güzel duruyor internetten bakabilirsin

merhabalar

ben çeyiz telaşındayım ve ben de salonuma konsol masa ve tv ünitesi düşünüyorum hepsini de aynı yerde bulunduracağım için elbette aynı renk alıcam gümüşlüklerden pek hoşlandığımı belirtemicem

bende geçen hafta sonu aldm yemek odası takımımı..konsol,tv ünitesi,masa bu kadaaaaaaarr...vitrin,gümüşlük filan pek sevmiyorm ben az ve öz.

bende geçen hafta sonu aldm yemek odası takımımı..konsol,tv ünitesi,masa bu kadaaaaaaarr...vitrin,gümüşlük filan pek sevmiyorm ben az ve öz.

al bendende o kadar kaydirigubbakcemile5 bende sevmiom :umursamaz: ama almıştık zamanında boshayallersmile

bende konsol,masa ve tv ünitesi düşünüyorum. vitrin gereksiz birşey bende. mekanınız çok geniş ise içi gözükmeyen (aynalı vs. yapıyolar) onları düşünün derim. vitrin ve içinde gözüken kadehler artık demode oldu.

bende 7 aylık evliyim konsol tv nitesi ve masa aldım ama eğer mutfağınız genişse bence konsolda gereksiz.
bi masa bi de şık şöle bi duvarı kaplayacak tv ünitesi çokk güsel olur.

bende mondiden tv ünitesi takımı masa vede altın rengi yaldızlı duvara monte ayna aldım bide salon takımı geri kalan yerleazo abajur r vs ile tamamlıcam konsol gümüslük almadım çünkü annem hepsini attı kendi evimizde. yemek takımlarımı mutfaga koyarım allah nasip kısmet ederse simdi sıra geldi oturma odasına arkadaslar orayav ünitesi tarzında sehpa. oturma grubu bu kadar az olsun öz olsun benim esyalarım

hepsi uyumlu olsun diyorsanız yataşa bi bakın bence
ben herşeyimi ordan aldım
fauna masa sandalye konsol ve tv sehpası
ünite halinde olanlar çok yer kaplıyabiliyor dikkat edin

X