TV'lere 'Son Dakika' tebligatı

Haber kanallarin tabi ki 7/24 haber yayinlaniyor burda. Olabilir orasi farklidir belki. Burda da insan haklari vs. cok iyi. Ama dedigim gibi en azindan pkk ya isci partisi demelerinden olayi anlayabilir insan. Hdp mecliste. O ayri. Ama direkt pkk isci partisi deniliyor.
PKK nin acilimi Kurdistan Isci Partisi. Eger teror orgutu olarak kabul edilmemisse yasadigin ulkede, belki de o yuzdendir. Avrupada cok rahattilar zaten her zaman..

Saraylim Saraylim ülkece neyi savunuyorlar ben karisamam. Ama TR de iki polis sirtindan vurulup öldürüldü. Tr pkk ya operasyon baslatti. Tv de Türkiye ateskesi bozdu pkk isci partisine saldiriyor diye verildi. Öncesini vermediler. Kendi deyimleri ile 'isci partisinin ' de eylemlerini versinler o zaman. Ben de basin özgürlügü var diyeyim. Yanli yayin yok diyeyim. Bilmiyorum. Belki de ben az biliyorum. Zaten artik eskisi gibi haber vs de izlemiyorum. Özellikle Türkiye televizyonlarinin haberleri kesinlikle sinirlerimi mahv ediyor.

TopraKahveBob TopraKahveBob ben Avrupa medyasini pek bilmiyorum, neler yapiyorlar neyi nasil gosteriyorlar falan filan ama Amerikan medyasinda oyle kanli canli seyleri goremesende, haber yaparlar. Turkiye'de de hani goruntu paylasimi falan engellense amenna ama neredeyse "haber yapma" demeye getirilen bir yasak var. Eee haber yapilmazsa, is sosyal medyaya dusecek, yalan yanlis binlerce haber donecek orada, bu kisim tehlikeli bence. Gerci umarim bunlarin hic briine ihtiyac duyulmaz, her boyle haberde urkuyorum ne yazik ki.

X