Twilight Show Tv

26 Nisan 2008
20.807
7.189
38
FLAŞ!.. HOLLWOOD’UN SON YILLARDA EN ÇOK İZLENEN FİLMLERİNDEN OLAN “TWILIGHT” TÜRKİYE’DE DİZİ OLUYOR!.. PEKİ ÖNÜMÜDEKİ SEZON YAYINLANACAK DİZİDE BAŞROLÜ HANGİ ÜNLÜ İKİ OYUNCU PAYLAŞACAK?..

Tüm dünyada beğeniyle izlenen ve gişe rekorları kıran Twilight'ın telif haklarını Medyapım satın aldı.

Stephenie Meyer’in Twilight adlı eseri yerli dizi oluyor. Tüm dünyada büyük tutkuyla okunan kitabın telifhaklarını satın alan Medyapım dizi için hazırlıklara başladı.

Dizide Edward karakterini sezon sonu bitecek olan Adını Feriha Koydum dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy olacak. Bella karakterini ise yerli versiyonunda Pelin Karahan temsil edecek.

Dizinin FOX TV veya Show TV’de yayınlanması bekleniyor. 2012’nin Eylül ayında ise başlaması planlanıyor.

yok artıkkk:KK53::KK30:
dizi nasıl olur ya tadı olmaz bence o dizinin nereye kadar sürer kii aa çok şaşırdımmm yaa:KK30:
ama o çağatay olmasaydı baş rolde yaa:KK50:

Bence Show Tv de yayınlanır çünkü Muhteşem yüzyılın stara geçmesi reyting kaybettirdi...

Çok fazla tutulacağını sanmıyorum...

Son düzenleme:
Çok saçma olmuş onun nesini diziye çevirecekler miş ki :KK37:
Bari The Wampire Draires'i alıp türk versiyonunu çevirselermiş.

bende gördün bugün haber sitelerinde ama cagatayin menajeri aciklama yapmisti öyle bir sey yok diye.
selin boronkay yalanlamisti yani ... ayy insallah dizi fln olmaz yaa :KK31:

olursada oyunculari degistirsinler yani yeni yüzler bulsunar bi zahmet :KK53:

Son düzenleme:
bizimkiler yapamaz yürütemez zaten "vampirim emme kan bende" "vampirde olsam gururluyum" gibi laflar kullanırlar artık komedi olur

Edwırd : Söyle ulen ben neyim? Şaaak! ( Tokat gelir ) :KK57:
Bela : N'ayır n'olamaz. Sen vampir olamazsın! Bu muydu benim kaderim? :KK43::KK43:

Son düzenleme:
çağatayın menajeri öyle bir şey olmadığını yalan haber olduğunu söyledi.alacakaranlık çekiliyordur belki ama çağatayın oynamadığı kesinmiş.

Çok saçma olmuş onun nesini diziye çevirecekler miş ki :KK37:
Bari The Wampire Draires'i alıp türk versiyonunu çevirselermiş.

katılıyorum sana aynen
bari the wampire drairesi telifini alıp türk versiyonunu yapsalardı yani aynen desparate housewiwes gibi yani bak o olur ama o film dizi uyarlanması saçma olur:KK19:

Turkish Twilight Replikleri :

-"ayy! kan tutar beni ya, off!!"

-''oha vampir oldum lan. dur hemen face yazayım..''

-''dişe diş kana kan, intikam..!''

-''bu gözler ne lan böyle kırmızı kırmızı ?''

-"kan kokusu alıyorum kan. olamaz regli olmuşum ayh ..''

Alıntıdır.

Son düzenleme:
Bide bu mu çıktı şimdi!!
Vallahi cozuttu bu millet yaa napıcaklarını şaşırdılar.
Ben kendi adıma nefret ediyorum kopyalardan.
Geçen gün rastladım Star tvde "MELEK" adlı program var az bakayım dedim.
İlk baş e2 de keyifle izlediğim ellen veya martha dır diye düşündüm çevirip yayınlıyolardır dedim.
Ama sunusuyu görünce anladımki çakma martha ellen karışımı bi program çıkmış
öyle gıcık sinir oldum ki kırasım geldi televizyonu.
Bu kadar mı iğrenç olur bi program ya. Seyircilerin koltukları girişteki kamera açısı seyircilere verilen hediyeler. Hiç yakıştıramadım.
Bide bu çıktı ilk bölüm tavan yapar 2. bölüm yerlerde olur 1 seneye kaldırırlar diziyi.

Yaratılıcılıkta gerçekten kötüyüz program ve diziler açısından.

reneesmee: jacob amcacım neden çocuklar benle dalga geçiyolar? bana senin baban bizimkileri ısırır diyorlar..neden sivri dişleri var ?

jacob: amca baba yarısıdır yevrııım..öhö öhöm ıı şey senin baban olacak p.. vampirdi yavrum

reneesmee: o ne olaki ?

jacob: kendisi yetmezmiş gibi annenide ısırdı güzelim

reneesmee: benim annemde mi vampir?

jacob: senin annen bir melekti yavrum

reneesmee: şimdi nerdeler jacob amca

jacob: boz ayı yakalamaya gittiler yavrum..hem şu amca lafını kaldırsak artık ? büyüdün serpildin güzelleştin maşaaalllaaah
hoş daha yeni doğduğunda da böyleydin de...ah uleen

reneesmee: niye öyle bakıyorsun jacob

jacob: he şöylee gulüüüm...mühürlüyüm kız sana..istetçem seni bu gece...başlık parası olarak da buban gile amcan gile 20 dene boz ayı 30 tüp kan ayrıcada 2 kan bankası vercem...dolunayda yanıma sokulma ama pek tehlikeli oluyorum..gel ormana gidek

hiç şaşırmadım taklit olsun da ne olursa olsun yaparlar ...ama berbat olur ,umutsuz ev kadınlarını izlemiyorum bunu hiç izlemem :KK6:

acaba ayı rolunde kım oynarkı :KK70: hani bunlar ayıya dönüşüyor ya arada :KK70: vampirler efsane oluyor tr ye de gelıyor vee veee acaba kım ayı olacak kım bella olacak kım edward olacak merakla beklenen 3 soru :KK70:

Med yapımdan açıklama geldi ; Bizim böyle bir projemiz yok , uydurma bir haber .

X