TWİST mağazalarında indrim varmı acabaa ??

evt cnm var. %70 indirim var. hatta bn 200 tl lik elbiseyi 60 tl ye aldım.

istanbulda değilim cnm. ama büyük alışveriş merkezlerinde vardır twist. bnde öyle bi yerden aldım. genel bi indirim sonuçta her mağazada var. ürünler tükenmeden bak istersen.

evet şuan mağazalar yeni sezonu açtı ama bazı mağazalarda indirim hala devam ediyor. aradığın şeyi bulmazsan outletlerine gitmeni öneririm.Airport alışveriş merkezinde var.

ipekyol outlet diye geçiyor adı fakat twist ve machka ürünlerinide içeriyor.şöle bi örnek vereyim sana sezonda 199 tl olan elbiseyi 24 liraya aldım.dahada uygunları var..tek sorun beden kalmayabiliyor.her ayın ilk günlerinde bi outlet mağazasını ziyaret edersen o zamanlar vitrinler yenileniyor.

ipekyol outlet diye geçiyor adı fakat twist ve machka ürünlerinide içeriyor.şöle bi örnek vereyim sana sezonda 199 tl olan elbiseyi 24 liraya aldım.dahada uygunları var..tek sorun beden kalmayabiliyor.her ayın ilk günlerinde bi outlet mağazasını ziyaret edersen o zamanlar vitrinler yenileniyor.

teşşkr edrm cnm =)

kızlaaaar yeni '' Haydi geyik yapalım Hamileler,kaynana mağdurları,kocişlerini sevenler,süslüler'' topiği açıldı orda buluşalıımmm hersey vaaaarrr

X