Twist Stepper kullanan var mı?

ben bugün 350 adım attım adım sayısı arttıkça ciddi kilo veriliyor 4000 günlük adım ile 62 kilo vermiştim 86 kiloyken şuan 75 kg.yum ve hedefim 55 kg ama diyorum ya bir arkadaşım olsun bunu başarabiliriz eger sende istersen:KK34:

350cok az yani süresi bence hafif ayarda uzun süre yapılmalı, hafif ayar kasları uzatıp ince gösterir, sert ayarve kısa süre ise kasları şişirir. Bir sitede okumuştum. Ben Daha cok öne yaslanarak yaptım yani dirseklerimi masaya dayadım ve kaslarımı geregere yaptım. Sonra squat, yatarak bacak kaldırma bisiklet çevirme hareketleride yapıyorum 4er cm incelme oldu ama azim gerekiyo bu ara bende yok ama bırakmakta istemıyorum devam

bugün 500 adım attım 70 kalori biliyorumki yetersiz ama bir arkadaş olsa sürekli onunla yola devam ederim motivasyon gerekiyor ama yok arkadaş bir sürü yazı yazmışsınız yokmu bana rakip gelebilecek biri

twsistshape attığım 1000 adet oldu

Aldıgımda bacagımdan bile geçmeyen kotum simdi cuk oturdu twiststepper ve egzersizler sayesinde. Böyle mesajlar insanı gaza getirir, öglen egzersiz yaptıgım için twiststep yapmadım, aysen hanım tek seferde uzun süre yapmanı tavsiye ederim gerçekten en az 20 dk

Arkadaşlar bende voitin twist-stepper aleti var gerçekten bir haftada zayıfladım fakat artık sesinden dolayı çok kullanamıyorum.bu aletin neresinden yağlicam.vidalarıla falan oynamam gerekiyo mu yardımcı olursanız çok sevinirim :))

Merhaba arkadaşlar altis mini stepper kullanan var mı aranızda ben sadece aşağı yukarı hareket eden olsun istiyorum birde hem sağa sola aşagı yukarı hareket edenleri varmış hangisini önerirsiniz? biraz bacak kası yapsın istiyorum iç bacak kasını çalıştırıyor mu kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdide zayıflamada yeni trent stepper ı araştırıyorum. Stepper kullanarak bel ve bacak bölgesini inceltebilen var mı acaba? twist stepper daha kullanışlı gibi geliyor bana. Kullananlar memnunmusunuz acaba ?

merhaba arkadaslar,
yazılarınızı okudugumdan bu yana twist shape arastırıyorum, kademeli olarak artıs saglayan cihaz demişsiniz ancak cosfer de yokmus bu ozellik hangi marka ve modelde var acaba bilgi verebilirmisiniz.

Selam kızlar ben düzenli bi şekilde 1 buçuk aydr 30 dk twist stepper yapıyorum haftada 4 kez ve kalçamı düzene soktu ve tam kalça altnda biriken yağlar vardr ya resmen bende ikinci popo var gibiydi şimdi yok denecek kadar az ama iç bacağı sıkılastrmadı gibi geldi bana ama diyet yapıyorum bundan bi kac ay önce 58 kiloyken ki ölcülerimle simdi 57 kiloyum ölcülerimi karşılaştrdm üst bedenden 1 er cm incelmişim ama alt bedenden kalca ve basenden 3 er cm incelmisim bacak daha zor inceliyo ve bu cok güzel bence:KK66:

Arkadaşlar,yaklaşık 2 haftadır araştırıyorum netten,bu sitedeki yorumların da çok faydası oldu gerçekten.Bu ürünü almaya karar verdim ama işte hangi marka hangi site hangi model çok kararsızdım.Bi de siparişle görmeden almaya cesaret edemiyordum pedalara basınca şöyle yana doğru mu iniyor yoksa düz mü? ama şu anda bulunduğum yerden de başka türlü alamazdım zaten.Sonunda bilinen bir spor mağazasının sitesinde videosunu da izledikten sonra bi cesaret aldım,3.gün elime geçti.Biraz denedim gerçekten güzel sağlam bir ürün,ayrıca rengi de çok hoş mor bir renk:)Birkaç dakika sonra terlemeye başlıyorsunuz bile.Bir arkadaşım da başka marka benzer bir ürünle yandaki simitlerini eritip karın kası bile yaptığını söylemişti.Bakalım umarım bırakmadan kullanabilirim.

Selam kızlar ben düzenli bi şekilde 1 buçuk aydr 30 dk twist stepper yapıyorum haftada 4 kez ve kalçamı düzene soktu ve tam kalça altnda biriken yağlar vardr ya resmen bende ikinci popo var gibiydi şimdi yok denecek kadar az ama iç bacağı sıkılastrmadı gibi geldi bana ama diyet yapıyorum bundan bi kac ay önce 58 kiloyken ki ölcülerimle simdi 57 kiloyum ölcülerimi karşılaştrdm üst bedenden 1 er cm incelmişim ama alt bedenden kalca ve basenden 3 er cm incelmisim bacak daha zor inceliyo ve bu cok güzel bence:KK66:
Canim yaa hangi marka stepperi aldin faydasini górdün mü bende almak istiyorum ama karar veremedim

X