Twitter'da bitcoin ve kripto para sayfalarını takip eden insan

Logistics

Kayıtlı Üye
16 Kasım 2021
862
588
Çok sevdiğim ve efendi bir arkadaşım bu tarz sayfaları takip ediyor. Takip eden insan yatırım da yapıyor olabilir mi? Yoksa twitterda çalınan hesaplar bitcoin ve kripto para hesabına mi dönüştürülüyor? Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çok sevdiğim ve efendi bir arkadaşım bu tarz sayfaları takip ediyor. Takip eden insan yatırım da yapıyor olabilir mi? Yoksa twitterda çalınan hesaplar bitcoin ve kripto para hesabına mi dönüştürülüyor? Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bu sayfalari takip edenler nasil tiplerdir size göre?Günümüzde bunlara merak salmayan o kadar azki.Neyi merak ettiniz hic anlamadım

Cok beyefendi, muhendis bir tanidigim epey saglam yatirim yapiyor. Var yani boyleleri

Adam da , kk'da ne yazmış bu kadınlar; benim hanım neler okuyor bir bakayım derse ne olacak. :ıslık: :KK53:
Allasen baksa ne görecek?
Benim yolladığım çiçeği yiyip başka kadınla buluştu.
Sevgilim erken boşalıyor
Kaynanam bize geldi gitmek bilmiyor
Benden 25 yaş büyük iki çocuklu sevgilimle evlenmek istiyorum. Çok seviyorum.
Sürtünme yoluyla ilişkiye girdim, kahverengi akıntım geldi, sünnetsiz miyim?

Ay hakkaten kocama üzülürüm. Okumasın.

Bu işleri pek bilmiyorum valla sadece merak ettim. Burada paramızı kaptırdık tarzında yazılan şeyleri görünce güvenemiyorum:KK43:
Ne saçma düşünüyorsunuz. Ne güzel mal mal coin hisse almıyor bir şeyleri takip ediyor demek ki.
Sanki adam eskort takip etmiş, kumar sayfalarında gezinmis gibi davranmissiniz..ben de çalışırken coin alırdım, üç bes kendimce kar ettim. Bu bozuk ekonomide çoğu tanıdığım da coin borsa bir şeyler öğrenmeye çalışıyor ki ikisini üç yapabilsin.
Cok tuhafsiniz.
Ha adam hayalperesttir , benim bir arkadaşımın kocası gibi çalışanlara aptal gözüyle bakıp kısa yoldan voleyi vuracagina inanıyordur, Feridun bitir gibi geziyordur tamam ama takip ettiginden bir şey olmaz

X