Üç aylık şekerımı düşürürsem kılo alırmıyım

Yanı hamıle olmadan once kılom 67 dı boyum da 1.65 yanı kılom normaldı ben memnundum suan 58 kıloya kadar dustum 21 aylık bebegım emzırıyorum su ana kadar. Anlamaıdm hormonlarla alakalı olsa kan verdım kac defa doktor derdı onlarla alakalı dıye sımdı aclık sekerım 92 90 99 dıye gıdıyordu gecen olctum yukselmıs 112 olmus uc aylık da 6.4 olmus yuzum coktu kaşık kadar kaldı resmen morelım cok bozuluy
Kilonuz normal ama bu kadar takılmayın ☺️

Yanı hamıle olmadan once kılom 67 dı boyum da 1.65 yanı kılom normaldı ben memnundum suan 58 kıloya kadar dustum 21 aylık bebegım emzırıyorum su ana kadar. Anlamaıdm hormonlarla alakalı olsa kan verdım kac defa doktor derdı onlarla alakalı dıye sımdı aclık sekerım 92 90 99 dıye gıdıyordu gecen olctum yukselmıs 112 olmus uc aylık da 6.4 olmus yuzum coktu kaşık kadar kaldı resmen morelım cok bozuluyor
1.65'e 58 insanların size acıyarak bakacağı bir kilo değil ki. Boylarımiz ayni, ben 52 kiloyum yıllardir. Hiç de kimsenin çirkin bulduğu için zayıf olduğumu ima ettigine tanık olmadım.
Sağlık için önermiş arkadaşlar , endokrin'e gidin diye.
Ama vücudunuzu sıkılaştırmak için bence çok değil, günde 50-70 squat (bir şarkı süresi kadar zaman alır) ve sabah akşam 1er dakikalık plalk yapabilirsiniz.
Bir anda kilo verince beden zayıflıyor ama fit zayıfı gibi değil, hastalıktan erimiş zayıfı gibi oluyor bazı insanlar. Siz sanırım kendinizi bu ikinci yerde görüyorsunuz. Kas yapmaya, popoya ,kollara falan çalışın. Vücudunuz sıkılaştıkca zayıflığıniza olan bakışınız da değişecektir

Yanı hamıle olmadan once kılom 67 dı boyum da 1.65 yanı kılom normaldı ben memnundum suan 58 kıloya kadar dustum 21 aylık bebegım emzırıyorum su ana kadar. Anlamaıdm hormonlarla alakalı olsa kan verdım kac defa doktor derdı onlarla alakalı dıye sımdı aclık sekerım 92 90 99 dıye gıdıyordu gecen olctum yukselmıs 112 olmus uc aylık da 6.4 olmus yuzum coktu kaşık kadar kaldı resmen morelım cok bozuluyor
Eskiden kiloluymuşsunuz baya 165 boya 67 kilo fazla bir kilo. Boyum 173 şu an kilom 71 ve hala şişkoyum. Bence kiloya ve kendinize bakış açınızı değiştirmelisiniz. Yüzünüze kırışıklar için işlem yaptırabilirsiniz, sarkma varsa (ani kilo vermelerde yüz bölgesinden çok kas kaybı olur) yüz yogasını deneyebilirsiniz. Şekerinizi kilo almak için değil de sağlığınız için düzeltmelisiniz mutlaka endokrine gidin. Zaten kilonuzu söylediğinizde onlar da normal olduğunu söyleyeceklerdir.

İyi de siz öyle aman aman zayıf değilsiniz ki .

Ben de gerçekten zayıfsınız sandım

Boyunuz ve kilonuza göre acınacak bir zayıflıkta değilsiniz ki. o_O Bence çökmüşsün, zayıflamışsın diyenler ikisini aynı şey için söylemiyor. Yani zayıflamışsın çökmüşsün manasında değil de, yüzün çökmüş kilo da vermişsin manasında. Kilo alacak değil de, kendinizi toparlayacak şeyler aramalısınız.

40 kiloyum diyeceksiniz sandım ama hiç alakası yok. Boyunuza göre kilonuz normal hatta toplu bile duruyor olmanız lazım. Kırışıklık, sarkma vs yaşla, uykusuzlukla ilgili olabilir.
3 aylık ortalamanız oldukça yüksek sizi nasıl endokrine göndermediler anlamadım. Diyetisyeni vs boşverin, bir endokrin uzmanından randevu alın. O zaten tiroidlerinize de bakacaktır. Yüksek şeker kimi insanda kilo kaybına sebep olur ama sizin kilonuz bu ölçüde değil. En iyi yorumu doktor yapacaktır, geçmiş olsun.

Soyledım yaptırmadı baska tahlıl ıstemıyorum zayıflamak tıp 2 dıyabet ıcın kılo onerılmıyor evet sanırım benım tıp 1 cunku cok zayıfladım pankteasım unsılın uretmıyor
Yaşınızı yazdınız mı görmedim ama tip 1 diyabet doğuştan gelen hastalıktır, istisnalar hariç 20 yaşına gelmeden de teşhisi konur. Tip 2 sonradan gelişen diyabettir. Doğum yaptığınıza göre yaşınızın 25 ten yukarı olduğunu düşünüyorum. Tip1 olsaydınız bu zamana kadar fark edilirdi.

1.65 boya 58 kilo zayıf olmaz ki. 1.68 boyum var 58 kiloyum zayıf durmuyorum o kadar abartılacak kadar. Emzirmeye etki etmiyorsa kilo almayın bence gayet iyi kilonuz.
Benım yuzum kaşık kadar kalmıs çok zayıf duruyorum ve oyle gorunuyor ve aynaya bakmak ıstemıuorum yuz altlarım resmen çöktü içine

Ben 65 kıloma donmek ıstıyorum gercekten zayıflık çok kotu bır psıkolojı özgüvenımı kaybettım resmen kendıme olan güvenıö gıttı yüzüm kaşık kadar kaldı
67 kilodayken zaten vki sınırdadır diye tahmin ediyorum 58 kiloda gayet normal
36 38 arası giyiyorsanız normalsiniz demektir
He yüzünüz çökünce kötü bir görüntü olur ama normalsiniz yani 🤔

Ben 65 kıloma donmek ıstıyorum gercekten zayıflık çok kotu bır psıkolojı özgüvenımı kaybettım resmen kendıme olan güvenıö gıttı yüzüm kaşık kadar kaldı
İyi de zayıf değilsiniz ki. 165 cm e 58 kilo normal bi kilo. Ben 164 üm 53 54 ideal duruyor bende. Bence sizin çökmeniz anne olmakla alakalı kiloyla değil uykusuzluk, yorgunluk vs. kendimden biliyorum bende çöktüm zira

Boya gore zayif değilsin .ben hep 168 boya 54 kiloydum hep kendimi zayif bulmadım dogumdan sonra sadece uykusuzluktan yüzüm çöktü bariz fark ediyor saclarda beyazsa kendinize küsmüş olabilirsiniz 58 kg bana gore fazla bile 55 olsan daha iyi 165 boyun ise yanlis yazmadi isen.sadecr bakimsiz çökmüş bir anne olabirisin organik boyalar var ben kullandim hamile iken bile halads kullaniyurm cok şükür bisey olmadi yalniz biraz pahali 180 200 tl arasi boya

Ya böyle ağlayacak kadar zayıf değilsiniz ki siz. 🤔🤔

58 kilo zayif mi o boya? Asil 65 kilo 1.65 e normal degil ki. Ben 1.64 e 51 kiloyum gayet de normal fit gozukuyorum.

Boyun 190 falan degilse 58 kilo olan biri hastalikli gbi falan gorunmez. Gayet super bi kilo. O cok zayiflamissin falan diye konusanlar bos konusmak icn konusuyor. Kilo almak icin ugrasilacak bir kilo degil bu. Sonra cok alirsin pisman olursun. Bosver bence. Millet 💩 yesin, illa doguran kadina söyleyecek bisey ariyolar cidden ya , ay cildiricam.

58 kilo zayif mi o boya? Asil 65 kilo 1.65 e normal degil ki. Ben 1.64 e 51 kiloyum gayet de normal fit gozukuyorum.
Mutlaka öyle görünüyorsunuzdur ama sizin de yüzünüz benım gıbı çöktumu ben aynaya bakmak ıstemıyorum fotograf cektırmek ıstemıyorum. Evlenmeden öncekı hallerımı özlüyorum en azından yüzüm dolgundu

İyi de zayıf değilsiniz ki. 165 cm e 58 kilo normal bi kilo. Ben 164 üm 53 54 ideal duruyor bende. Bence sizin çökmeniz anne olmakla alakalı kiloyla değil uykusuzluk, yorgunluk vs. kendimden biliyorum bende çöktüm zira
Yasım 23 25 olsa haklısınız ama 32 yasındayım normal degıl yaş ılerledıkce bıraz daha toplu oluyor helekı dogumdan sonra ama benım bunyem tam tersı oldu sizinde mı benım gıbı yuzden mı verdınız kılo

X