Uçakta dogum kontrol hapı taşımak

deadcatt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2010
8
1
merhaba kızlar. gecen gun ucakta dogum kontrol hapı (ve diger haplar da) tasınamayacagını duydum biyerden. buyuk bagajda sorun olmaz ama ben sadece el çantamla gidiyorum. yanımızda bulunan cantada tasımak yasak mı bu konuda bilgisi olan var mi?

Emiliaaa

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2014
71
3
31
merhaba kızlar. gecen gun ucakta dogum kontrol hapı (ve diger haplar da) tasınamayacagını duydum biyerden. buyuk bagajda sorun olmaz ama ben sadece el çantamla gidiyorum. yanımızda bulunan cantada tasımak yasak mı bu konuda bilgisi olan var mi?

yurtiçi uçuşlarda hiçbir sorun çıkmıyor ben taşıdım yurtdışını bilememm :nazar::nazar:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1965 gün geçti.

kirmiziannecik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2014
511
38
Benn sürekli çantamda gezdirdim canım ne yurt içi ne yurtdışı hiç bir sorun olmadı
Sularını falan alıyorlar da hapa bişey diyen olmadı yani

- Janna -

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
7 Ekim 2011
8.461
4.163

Geçen gün uçakla uçtum ve çantamda yasmin vardı bir şey olmadı canım

SeherVakti34

Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2014
65
4
31
Bildiğim kadarı ile herhangi bir sorun çıkmıyor. Ancak emin olmak için bir hava yolu şirketini arayıp sorabilirsin canım.