Aile Planlaması Uçakta dogum kontrol hapı taşımak

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

deadcatt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2010
8
1
merhaba kızlar. gecen gun ucakta dogum kontrol hapı (ve diger haplar da) tasınamayacagını duydum biyerden. buyuk bagajda sorun olmaz ama ben sadece el çantamla gidiyorum. yanımızda bulunan cantada tasımak yasak mı bu konuda bilgisi olan var mi?

merhaba kızlar. gecen gun ucakta dogum kontrol hapı (ve diger haplar da) tasınamayacagını duydum biyerden. buyuk bagajda sorun olmaz ama ben sadece el çantamla gidiyorum. yanımızda bulunan cantada tasımak yasak mı bu konuda bilgisi olan var mi?

yurtiçi uçuşlarda hiçbir sorun çıkmıyor ben taşıdım yurtdışını bilememm :nazar::nazar:

Benn sürekli çantamda gezdirdim canım ne yurt içi ne yurtdışı hiç bir sorun olmadı
Sularını falan alıyorlar da hapa bişey diyen olmadı yani

Geçen gün uçakla uçtum ve çantamda yasmin vardı bir şey olmadı canım

Bildiğim kadarı ile herhangi bir sorun çıkmıyor. Ancak emin olmak için bir hava yolu şirketini arayıp sorabilirsin canım.

X