Üçlü tarama testi riskli mi?

Nur_1335

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
1.018
407
24
İkili tarama testimde riskli cikmisdi kızlar yorum yaparmisiniz.?ikili test sonucunda aticam .

Bakarmisinz .

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-02-13-36-13-649_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-02-13-36-13-649_com.android.chrome.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 63
  • Screenshot_2024-05-02-13-40-30-335_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_2024-05-02-13-40-30-335_com.google.android.apps.docs.jpg
    110 KB · Görüntüleme: 58
Merhaba yok yaptırmadim ayrıntılı ultrason a girdim şükür bir şey çıkmadı .
Benimde 4 lü tarama 88/1 geldi malesef fakat ayrıntılıda bende de hiç bi sorun olmadığını söylediler çol şükür ama fetal DNA yaptırıp yaptırmama konusunda kararsızım o yüzden sordum size

Benimde 4 lü tarama 88/1 geldi malesef fakat ayrıntılıda bende de hiç bi sorun olmadığını söylediler çol şükür ama fetal DNA yaptırıp yaptırmama konusunda kararsızım o yüzden sordum size
Anlıyorum sizi Rabbim hakkınızda hayırlısı en kolaylıkla nasip etsin fetal ne kadar sonuç verir bilmiyorum ama ikili üçlü dörtlü tarama testleri güvenirliği yok .

çok araştırdım tarama testlerini sanırım en güvenilir olan 2 Li diyorlar 3-4 daha az doğru sonuç veriyormuş ama tabiki hersey allahtan umarım hepimiz evlatlarımızı sağlıkla kolaylıkla kucağımıza almak nasip olur 🤲🏻

Anlıyorum sizi Rabbim hakkınızda hayırlısı en kolaylıkla nasip etsin fetal ne kadar sonuç verir bilmiyorum ama ikili üçlü dörtlü tarama testleri güvenirliği yok .
Nur hanım merhaba kusura bakmayın ben yazmak istediğiklerimi yanlış ifade etmişim şimdi farkettim sizden özür dilerim 🙏🏻 Tarama testlerinin güvenirliği olmadığını yazmak isterken farklı yazmışım . 1/2 dahi olsa bütün testlerimiz temiz gelen insanlar çok fazla ve inanıyorum ki bizler de bebeklerimizi saglıklı sıhhatli kucaklarımıza alalım 🙏🏻 Yanlış anlaşıldıysam tekrardan özür dilerim kusuruma bakmayın ve birbirimize dua etmekten vazgeçmeyelim 🤍

Nur hanım merhaba kusura bakmayın ben yazmak istediğiklerimi yanlış ifade etmişim şimdi farkettim sizden özür dilerim 🙏🏻 Tarama testlerinin güvenirliği olmadığını yazmak isterken farklı yazmışım . 1/2 dahi olsa bütün testlerimiz temiz gelen insanlar çok fazla ve inanıyorum ki bizler de bebeklerimizi saglıklı sıhhatli kucaklarımıza alalım 🙏🏻 Yanlış anlaşıldıysam tekrardan özür dilerim kusuruma bakmayın ve birbirimize dua etmekten vazgeçmeyelim 🤍
Merhaba estağfurullah öyle şey olur mu .test sonuçları temiz gelip doğumda anomali doğan bebeklerde var o yüzden testler stresli biraz .o yüzden içinizi ferah tutun kimi okuduysam bu forumda kime sorduysam bu sene hep iki vs testler hep sorunlu ama maşallah sağlıklı doguranda var o yüzden Rabbim hakkimizda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin . Allah içinize ferahlık versin 💛

Merhaba estağfurullah öyle şey olur mu .test sonuçları temiz gelip doğumda anomali doğan bebeklerde var o yüzden testler stresli biraz .o yüzden içinizi ferah tutun kimi okuduysam bu forumda kime sorduysam bu sene hep iki vs testler hep sorunlu ama maşallah sağlıklı doguranda var o yüzden Rabbim hakkimizda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin . Allah içinize ferahlık versin 💛
Nur hanım merhaba nasılsınız öncelikle , inşAllah hersey çok güzel ilerliyordur 🙏🏻 Detaylı ultrason yaptırdınız mı tekrardan bi sorun varmıydı ve size foto verdiler mi?

Nur hanım merhaba nasılsınız öncelikle , inşAllah hersey çok güzel ilerliyordur 🙏🏻 Detaylı ultrason yaptırdınız mı tekrardan bi sorun varmıydı ve size foto verdiler mi?
Merhba çok şükür iyiyim sizi sormalı .detaylı ultrason a girdim çok şükür ki bir sıkıntı yok foto vermediler devlette yaptırdigim için .bir ay sonradan fetal eko yapılması lazımdı yaptırdım .ve ondada bir sıkıntı yok sadece detaylı ultrason ve fetal ekonun raporunu verdiler .siz nasılsıniz peki

Bende iyi olmaya çalışıyorum 🙏🏻 Sizinle aynı durumda olduğum için süreç beni yıpratıyor malesef bizde de hiç bi sorunun görünmediğini söyledi doktorum çok şükür ama inanın günler geçmiyor gibi bilmiyorum nasıl başa çıkıcam o yüzden sizinle konuşmak istedim

X