Ücretsiz izin mi çalışmak mı

Çalışma koşullarınız esnek olduğu için ve güvenilir bir bakıcı bulmak zor olduğu için sizin yerinizde olsam çalışırdım ama 2 ay daha idare edebilme imkanınız varsa da 6 ayı doldurun bi ek gıda tadımlarını vs. bitirin öyle başlayın derim

çalış canım evet bebekle baglantı çok önemli ama bebegın gelecegı daha önemli ve 3 gun iyi bence

Merhaba 4 aylık bebeğim var kamu çalışanıyım. Ailemden veya eşimin aileden bebeğe bakacak kimse yok güvenilir bakıcı bulduk gibi henüz anlaşmadık.. İşim 3 gün yarım gün şeklinde.. Ücretsiz izine mi ayrılmak yoksa çalışmak mı Vijdan azabı çekiyorum sanki içim buruk bana objektif akıl verir misiniz
Eee 3 gün yarım günmüş zaten.başka ne istiyorsunuz.bulunmaz nimet.hem maaş hem çocuk bakımı.şahane.

Merhaba 4 aylık bebeğim var kamu çalışanıyım. Ailemden veya eşimin aileden bebeğe bakacak kimse yok güvenilir bakıcı bulduk gibi henüz anlaşmadık.. İşim 3 gün yarım gün şeklinde.. Ücretsiz izine mi ayrılmak yoksa çalışmak mı Vijdan azabı çekiyorum sanki içim buruk bana objektif akıl verir misiniz
Isin cok rahat calis bence degisiklik olur.

Eger 3 ay ücretsiz izin alacaksanız sadece alabilirsiniz. Ben de öğretmenim yeni dogum yaptım biraz daha kendini toparlasim diye 2 ay ücretsiz izin alacağım. Bu çok zor verilecek bir karar değil.

Zaten sabah bıraksanız 4 aylık bebek bir de öğle uykusu yapsa 1 saat 3-4 saat bakılacak sadece o da haftada 3 gün. Çalışmak mantıklı.

X