Ücretsiz izin mi çalışmak mı

Fulltime olsaydı başka yorumlar gelirdi ama 3 gün yarım gün gerçekten az, üstüne parası var:) evden de çıkmış olursun konu sahibesi evde bunalmazsın ... Öğlende eve geliyorsun zaten tüm öğleden sonra sizin o da sadece 3 gün bence böyle bir olanağınız varsa değerlendirin

O kadar Vijdan yapıyorum ayrılmadık hiç nasıl bırakacağım diye içim içimi yiyor 4 5 saat karışık duygularım teşekkür ederim

O kadar Vijdan yapıyorum ayrılmadık hiç nasıl bırakacağım diye içim içimi yiyor 4 5 saat karışık duygularım teşekkür ederim

Cano valla sadece 4-5 saat o saatlerde de bebekler zaten uyuyor. Şartlar çok uygun, yarım gün çalışmak isteyip bulamayan tonla kadın var bence işyerinin kıymetini bil.

Bence calisma koşullarınız gayet iyi. Hem sizin için de iyi olur. Sosyalleşmek ve enerji depolamak adına. Ücretsiz izin alsanız ne kadar süre alacaksiniz.

İşyerinde ne yaptığına bağlı. Eve yorgun geleceksen ve eve iş getireceksen ücretsiz izin, iki çene çalıp iki imza atacaksan çalış

Ben bebeğim altı aylıkken işe başladım yarım gün çalışıyorum..Bebeğimden çok az ayrı kalıyorum hem çalışmak bana iyi de geliyor..Sizin bir de 3 günmüş bence çalışabilirsiniz..

Çalışma şartları böyle olmasaydı ilk 1 yaşa kadar ücretsiz izin derdim ama haftada 3 yarım gün çok iyi. Çarşıya markete bi dolaşmaya gitseniz zaten yarım gün gidiyo sizede çok iyi gelir. 4 saat nedir emiyorsa bide 1 kez beslenecek yedirip çıksan 3 saat sonra sağdığın sütü yada mamasını verir bitti gitti diğer beslenmede yine sen varsın. Ben spora falan gitmiştim ortalama aynı süre gidiyodu duşu hazırlanması derken 😄😄

Bence calisma koşullarınız gayet iyi. Hem sizin için de iyi olur. Sosyalleşmek ve enerji depolamak adına. Ücretsiz izin alsanız ne kadar süre alacaksiniz.

Alsam 3 ay için alacağım sonrası yaz tatili çünkü okul başlayana kadar 1 yaşında olacak inşallah

*Vicdan

Sanırım ücretli öğretmensiniz tabii çalışın insanlar 3 aylık bebeklerini bırakıp tam zamanlı çalışmaya dönüyor özel sektör de ve kimse de çok mutlu değil bu durumdan

3 gün yarım günmüş ben doğum yapalı 2 hafta oldu şimdi öyle isim olsa çalışırdım 🥹🥹

Geçen malum üye de aynı şekilde çalıştığını söyledi ‘ben de öğretmenler ek ders almazsa böyle benim akrabada 3 gün gidiyor’ dedim diye full ek ders alan öğretmenler beni linç ettiler. ( ki onların bile kış yarım ay yaz 3 ay tatilleri var her öğretmenin olduğu gibi )

Güya kıskançlıktan yapıyormuşum ben de okuyup öğretmen olaymışım öğretmenlerin ek ders almasa az çalıştığını söylemenin neresi kıskançlıksa. ( hayatım hakkında eğitimlerim hakkımda hiç bir bilgileri olmadan yazıyorlar bir de)

İstesem ben de olurum zaten olay durum tesbiti ama haşa öğretmenlere az çalışıyor diyemezmişim.

Doktor egosu bitti öğretmen egosu başladı.

Doktorlarda doktorlara laf eden herkesin tıp ı kazanamadığından böyle yaptıklarını iddia ediyor ya o hesap 😇

haftada 3 gün yarım çalışılan kamu işi ne ki. bencede çalışın tam gün olsaydı çalışmayın derdim ama bu şartlar gayet iyi. çok zorlamaz. hem sosyallikte iyidir. haftada 3 gün yarım gün nefes alırsınız.

Vicdan**
Hazırlan, işe git, işten dön vs. toplam kaç saati bulacak bu ayrılık süresi?

Geçen malum üye de aynı şekilde çalıştığını söyledi ‘ben de öğretmenler ek ders almazsa böyle benim akrabada 3 gün gidiyor’ dedim diye full ek ders alan öğretmenler beni linç ettiler. ( ki onların bile kış yarım ay yaz 3 ay tatilleri var her öğretmenin olduğu gibi )

Güya kıskançlıktan yapıyormuşum ben de okuyup öğretmen olaymışım öğretmenlerin ek ders almasa az çalıştığını söylemenin neresi kıskançlıksa. ( hayatım hakkında eğitimlerim hakkımda hiç bir bilgileri olmadan yazıyorlar bir de)

İstesem ben de olurum zaten olay durum tesbiti ama haşa öğretmenlere az çalışıyor diyemezmişim.

Doktorlarda doktorlara laf eden herkesin tıp ı kazanamadığından böyle yaptıklarını iddia ediyor ya o hesap 😇
Şimdi konuyu nasıl öğretmenlere getirdiniz yahu? Kimse öğretmen falan dememiş, siz yine başlamışsınız. Sabah kahvaltısı niyetine linç yemek istiyorsunuz yine. 😁

Tam konu sahibesinin sorusunun cevabını vermişsiniz tebrikler inanılmaz aydınlandı kendisi

Her konuya hırsınızı dökecek misiniz

ilkinde 2.5 aylıkken,ikinci bebeğimde 8 aylıkken işe başlamıştım.Bende yarım gün gitmiştim.Kamudayım.
Kreş yaşı gelene kadar bakıcıyla çalışmıştım.
Zor oldu ama geldi geçti .
Bu tamamen sizin verebileceğiniz bı karar

Herkesin düşüncesi farklı tabi ben olsam ayrılırdım. Hem işe ara verip kafa dinleme fırsatı olmuştu hemde hep birlikte idik oğlumla.işçi kadrosu benimki sadece 6 ay alabilmiştim. 2 yıl hakkım olsa idi alırdım. Nefes alma dönemi olarak düşünün.

X