Üçüz bebek bekleyenler birlikte takip edelim 🤗

mrvce

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2021
27
22
26
Merhaba arkadaşlar 7+3 üçüz bebek annesi adayıyım benim gibi üçüz bebek bekleyenler veya tecrübeli olanlar kimlerr :))?

merhaba bugün bende üçüzlere hamile olduğumu öğrendim . tedavi ile hamile kalmıştım. doktor yüksek riskli gebelik dedi. birini yada ikisini aldır diye tavsiyede bulundu. çok moralim bozuldu. sizde durumlar nasıl

merhaba bugün bende üçüzlere hamile olduğumu öğrendim . tedavi ile hamile kalmıştım. doktor yüksek riskli gebelik dedi. birini yada ikisini aldır diye tavsiyede bulundu. çok moralim bozuldu. sizde durumlar nasıl
Merhaba, benim klomenle oldu çatlatma iğnesi falan kullanmadan bizde çok şaşırdık. Doktor bu konu da çok güzel destek oldu diyebilirim genelde üçüz gebeliklerde birini sonlandırmayı söylüyorlar ama benim doktorum aksine buna müdahale etmenin doğru olmadığı taraftarı. Bu süreçte her kafadan bir ses çıkacak elbet 3 farklı doktora gidiyorum üçü de olumlu konuşuyor moral veriyorlar sadece tabiki bizim normal gebeliklere göre üç kat daha dikkat etmemiz gerekiyor. Hiç moral bozmayalım Allah’ın mucizeleri :)

X