Ufak Tefek Cinayetler Katil Kim ?Maktül Kim ?

Evet kızlar sizler ne düşünüyorsunuz?Katil ve maktülü bilen 5 kişiye pro luk verilecektir.:KK31:.İkisinide doğru bilmek gerekiyor..Katil kim :bicak: Maktül Kim :ruh:
Merhaba bu hafta bir detay dikkatimi çekti . Şimdi partideler şu ismini bilmediğim 2 sarmaşık kadını evi ve partiyi çekemez kıskançlık yaparken ilk kez bu bölümde gösterdikleri bi konuşma yapıyorlar , kahküllü olan bu yaza merhaba partisini beklediklerini sonra tatile çıkacaklarını söylüyor ! Sonra da düşme anını gösteriyor . Bu parti yaza merhaba partisi ise cinayet tarihi nasıl 24 ekim oluyor ? Bu bir hata mı yoksa cinayet dedikleri o gün gerçekleşmedi mi ?

Bu sezon sonu öğrenemeyeceğiz galiba. Yeni sezonda da yayında olacakmış dizi.

Oya öldü süsü verecek , sarmaşık panosunda oyanın yanan arabasının resmi vardı belki de kaza süsü verdirecek ve bence cinayet günü ortaya çıkacak

Bence maktul diziye sonradan giren doktor elif, katil (ler) de oya ve merve

Dizinin önümüzdeki sezonda devam edeceği düşünülünce kesinlikle ana karakterlerden birini öldürmezler diye düşünüyorum ben de.Dizinin devamlılığı açısından.O yüzden edebiyat öğretmeni,rachel vs diye düşünmüştüm başlangıçta.Sonra onları gösterdiler zaten.Şu an bende Elif yada Burcu öldü diye düşünüyorum.Elif ağır basıyor.Katil ise Merve olabilir.Çünkü bu kadar kötülük barındıran bir insanın mutlu mesut yaşamaya devam etmesi olmamalı..

Dizinin önümüzdeki sezonda devam edeceği düşünülünce kesinlikle ana karakterlerden birini öldürmezler diye düşünüyorum ben de.Dizinin devamlılığı açısından.O yüzden edebiyat öğretmeni,rachel vs diye düşünmüştüm başlangıçta.Sonra onları gösterdiler zaten.Şu an bende Elif yada Burcu öldü diye düşünüyorum.Elif ağır basıyor.Katil ise Merve olabilir.Çünkü bu kadar kötülük barındıran bir insanın mutlu mesut yaşamaya devam etmesi olmamalı..
Burcu da yaşıyor bugün öğrenmiş olduk katil burcu ise ölen kim ???

Sezon finalinde de ölen öldüren ortaya çıkmazsa küfürlerden küfür beğensinler. Don lastiği gibi uzadı artık, sıkıldım.
Öldüren değilde ölen i söylerler gibi geliyor bana katili ararız diğer sezonda da

Ufak tefek cinayetler dendiğine göre yaa o gün iki cinayet olacak yada bu ölümün ardından diğer sezonda başka cinayetlerde olabilir gibi geliyor bana

Yukarı koşan da Taylan olsa gerek olayı gördü kaza demesi ondan

bence bı çoğu olayı gorecek ama her biri birbirini tehditle susturacaklar korkularından

yeni sezonda da olayi tekrardan çözmeye çalışacağız ölen gösterilecek katil gozukmeyecek sanırım

Akşamki bölüm çok güzeldi son 2 haftadır yeniden izlenilesi oldu ölen elifmi mervemi arzumu oyamı merak ediyorum baya ama herkes olayi biliyo ve birbirini susturuyo sanki.mehmetle burcu neden evleniyoki