Ülker’inki reklamın iyisi mi kötüsü mü?

Markadan çok reklam konuşuluyor tabi buda başka bir ayrıntı
Hangi ajans yaptı kim düşündü acaba ilginçmiş

İlk yorumunda bunu belirtmiştim

Yaratıcı mı gerçekten. Evet yaratıcı ama ne taraftan bakacağına bağlı. Verdiği mesaj birileri için yaratıcı olabilir.

Mesela dün videoda o yeşil renkle yuvarlak içine aldıkları detaya baktım ne acaba diye sonra şarj etti, mezarlık olduğu. Yani bence de bi sübliminal mesaj var, birileri intikam alacak diyor yani. Ama kim acaba???
Ben bir reklamı değerlendiriyorum
evet bir çocuk gözüylede bir istihbaratçı gözüylede yaratıcı yeni ilgi çekici bir düşünce
İntikam mezar vs onu bilemeyeğim sübniminal mesaja gelince nede yokki yayın yapan haber kanallarında dikkat ederseniz o kadar varki
Benim tavsiyem ülker reklamında aranan sübniminal mesaj hassasiyeti her alanda göstermek algıları açmak

Reklam saçmaydi ama o reklamdan nasıl darbe vs çıkardılar anlayamadım ben

Bak en basitinden alttaki foto da, ağzı mezarlık şeklinde, kabir var, etrafı taşlarla çevrili ve ağız boşluğu mezar taşı. Elindeki çatala batırılan pasta da kalbe saplanmış ve kanamış gibi görünüyor. Arkada cehennem ateşi gibi ateş. Tepedeki Türk Bayrağı bile manidar.

Aynı zamanda Şimdi "hesaplaşma zamanı" nın gönderme olduğu.

Yani 1 Nisanla pek ilgisi yok reklamın. Hangi kardeş kardeşine böyle saçma şakalar yapar, düşman gibi. Evin patlaması, alüminyum folyoya sarılması normal şeyler mi? Elle tutulur tarafı yok bence, absürd bir reklam.

upload_2017-4-4_16-0-36.png

Bak en basitinden alttaki foto da, ağzı mezarlık şeklinde, kabir var, etrafı taşlarla çevrili ve ağız boşluğu mezar taşı. Elindeki çatala batırılan pasta da kalbe saplanmış ve kanamış gibi görünüyor. Arkada cehennem ateşi gibi ateş. Tepedeki Türk Bayrağı bile manidar.

Aynı zamanda Şimdi "hesaplaşma zamanı" nın gönderme olduğu.

Yani 1 Nisanla pek ilgisi yok reklamın. Hangi kardeş kardeşine böyle saçma şakalar yapar, düşman gibi. Evin patlaması, alüminyum folyoya sarılması normal şeyler mi? Elle tutulur tarafı yok bence, absürd bir reklam.

Eki Görüntüle 1977189
Anlayamadım yani bu reklam darbe mesajı mı veriyor yoksa darbeyi kınıyor mu ? Fetoculer mı yapmış bu reklamı yani ?

Anlayamadım yani bu reklam darbe mesajı mı veriyor yoksa darbeyi kınıyor mu ? Fetoculer mı yapmış bu reklamı yani ?

İşte darbecilerin mesajı imiş. Hani geçen sene de Zaman gazetesi reklamı vardı, sirenler çalıyor sonra bebek gülüyordu. İşte onun gibi birşey sanırsam.

Kimisi de Evet taktiği diyor. Hani millet endişelensin, darbe söylemi yayılsın Evet desin diye.

Ben açıkçası bilmiyorum doğrusu ne ama Ülker'in sahibi de açıklama yapıp ilgimiz yok falan fişman demiş. O da kabule diyor bi bit yeniği olduğunu yani.

İşte darbecilerin mesajı imiş. Hani geçen sene de Zaman gazetesi reklamı vardı, sirenler çalıyor sonra bebek gülüyordu. İşte onun gibi birşey sanırsam.

Kimisi de Evet taktiği diyor. Hani millet endişelensin, darbe söylemi yayılsın Evet desin diye.

Ben açıkçası bilmiyorum doğrusu ne ama Ülker'in sahibi de açıklama yapıp ilgimiz yok falan fişman demiş. O da kabule diyor bi bit yeniği olduğunu yani.
Evet hatirladim zaman gazetesi reklamını. Bu yıldız holding hükümet yanlısı değil miydi ki ? Çok iyi hatırlıyorum, şoku satın aldılar. Önceden şokta sahil kasabasındaki soklarda en azından içki satılırdı, bunlar aldı erteis gün icki kalktı. Keşke milletin içkisine vs karisacakalrina cemaat pisliğini temizleselerdi. Doğru evet taktiği olabilir de. Hala rüyalarıma giriyor bu darbe girişimi, sebep olan herkes çeksin cezasını inşallah insanların psikolojisini bozdular.

Oha daha neler varmış içerikte... :işsiz: Reklam içine subliminal mesaj koymamışlar, subliminal mesaj içine reklam koymuşlar adeta... :KK53:

Oha daha neler varmış içerikte... :işsiz: Reklam içine subliminal mesaj koymamışlar, subliminal mesaj içine reklam koymuşlar adeta... :KK53:

Allah Allah insanların kafası nelere çalışıyor ya. Tilki gibiler bunlar nedir nasıl çaktırmadan yerleştirmişler böyle vay arkadaş ya :KK64:

Reklamdaki sesi tersten dinlediniz mi?

Ben böyle şeylere zırnık ihtimal vermeyen, dalga geçen biriyimdir ama bu sefer emin olamadım

Ve ürperdim

Allahın sınavı yaklaştı, dağlar taş olur gibi garip şeyler geçiyor videoda.

Kime, neye tehdit içeriyor bu video?

Yapmayın ya bir amaca hizmet ediyorsunuz gibime geliyor

Yapmayın ya bir amaca hizmet ediyorsunuz gibime geliyor

Valla benim bir amacım yok

Beni az çok biliyorsun yorumlarımdan, herhangi bir partiye ya da siyasi ideolojiye hizmet etmem

Sadece tırstım gece gece ondan paylaştım :110:

Neyse iki üç güne yok ya daha neler aman saçma falan derim de o ses çok gericiydi :110:

Markadan çok reklam konuşuluyor tabi buda başka bir ayrıntı
Hangi ajans yaptı kim düşündü acaba ilginçmiş

İlk yorumunda bunu belirtmiştim

Ben bir reklamı değerlendiriyorum
evet bir çocuk gözüylede bir istihbaratçı gözüylede yaratıcı yeni ilgi çekici bir düşünce
İntikam mezar vs onu bilemeyeğim sübniminal mesaja gelince nede yokki yayın yapan haber kanallarında dikkat ederseniz o kadar varki
Benim tavsiyem ülker reklamında aranan sübniminal mesaj hassasiyeti her alanda göstermek algıları açmak
Beyaz tv de trt1 de subliminal mesaj hakkinda bir cok program oldu.. Algilarimiz acik cok sukur merak etme sen..

Tayyibin bu isareti yapip amerika ya ve israile subliminal mesaj vermesi de cabası..

Ben de reklamdan irite olduğum halde ihtimal vermemiştim. Ama burada okuduklarım ve izlediklerimden sonra gerildim resmen. Milletçe paranoyak olduk.

Ne mesaj vermiski ne işareti ki o yaptığı hanı su işaret parmağı ile baş parmağı ile yuvarlakimsi bir şey yapıyor o işaret mı ?
Subliminal mesaj veriyor o da kanimca :olamaz: Evet o isareti bir cok amerikan sanatci aktris sarkici turkucu onlar da yapiyor. Isaretin adi 666... :KK62:

Ben de reklamdan irite olduğum halde ihtimal vermemiştim. Ama burada okuduklarım ve izlediklerimden sonra gerildim resmen. Milletçe paranoyak olduk.
Bir cok sarkilarin internette geriden sarilmis hali var bu teknik sarkilar da ozellikle yabanci sarkilarda cok sik karsilastigimiz bir teknik.. Sarki o zaman anlatiyor asil ne demek istedigini.
Bkz.

Bir cok sarkilarin internette geriden sarilmis hali var bu teknik sarkilar da ozellikle yabanci sarkilarda cok sik karsilastigimiz bir teknik.. Sarki o zaman anlatiyor asil ne demek istedigini.
Hala inanmak istemiyordum ama doğru olabilir mi diyprsım green? Tersten olan ses beni baya etkiledi yahu.

Bir yandan da aptal mı bu adamlar diyorum. İlk teşebbüs başarısızlıkla sonuçlandığı halde nasıl böyle bir şeye cesaret edebilirler?

X