Ultra High Profil- Kas Altı- Buyutme Ameliyatım

melekkk__

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
1.374
186
35
Geçmiş olsun bak oldu bitti işte gerisi çorap söküğü gibi geçecek emin ol🥰😍🤗 bak benim 2 ay oldu bile rüya gibi resmen yeni iç çamaşırlarıma kavuştum artık, evdekiler çöpe gitti bile 🤭🤩
Ayy insallah canimm cok tesekkur ederimm 🥰
2 ayda artik rahat yatip kalkiyosundur di mi agri tamamen bitmistir insallah

stks

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Mart 2021
83
21
28
Gecms olsn , ilk 3 4 gun agrilar yogun oluyor agri kesicilerle ancak uyuybiloyordm ben gece kalkip agliyordum agridan zaten tek basima asla yatip.kalakamzdm esim hep yatirip kaldirdi evle cocuklatla ilgilendi,ben kimseye soylemedim Ameliyat olacagimi kimseyi cagirmadm yani ayni sehirde degiliz zaten ailerle.

Hastanede tek kaldim mecbr esim cocklarin yanindaydi ama hemsireleri tembihlemsti cok yardm.ettiler ilk.kalks zordu narkoz yuzunden kustm zaten o gece iskenceydiistahsizlik fln sabahta zaten hemn esim geldi yanima taburcu oldm

5.gun.artik tek.basima yatip kalkabildiyordm inanin cok hizli iyilesme oluyor,hergun uyandgnzda daha iyi hissediyorsnz,5. Gunden snra hic qgri kesici almadm zaten,2gundur yanda yatabiliyorum doktor yan ytabilirsn hic sıkıntı olmz dedi sadece yukari uzanma ve 3 kilodan fazlq agirlik kaldrma dedi. Kizim beni.al diyince kötü oluyorum alamiyorum onu ve 2 ay alamiycm

Ama cok okidum genelde hwrkes ozel bi sutyen takmis fermuarli ama benim doktorm 4. Gun sporcu sutyeni giydirdi ve 2 ay bundan kullancz dedi ne bandaj ne medikal sutyen bisey yok yani

Dirende takilmadi ne morluk ne bisey oldu her doktor farkli uygulama yapiyor

Dun kontrol vardi dikislerin ustundeki bandi acmadi kalickms boyle 1. Ayda tekrar kontrol var masaj gostrdi fln

Benm tek endisen suanda kucululmeleri hwrgun sanki gozume kucuk geliyorlat biri digerinden kucuk suanda ve biri yukari bakiyor biri asagi birinin ustu şiş biri inmis gibi

Bu.kadar acidan sonra istedign gibi olmamasi cok uzucu soncta basit bisey degilki begenmedm duzeltelim bunu diyelim.

Buarada mentor 350 cc high kas alti takildi kas alti oldugu icin agrisi coktu

Umarm istedignz gibi plur bian once iylesirsnz.
O kadar haklısınız ki o kadar acı çekiyoruz inşallah büyüklüğü tam gönlümüze göre olur. Gözümüz ödemli haline alışınca küçüldükçe üzülüyoruz. Umarım çok küçülmez :)

In the end

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2021
61
24
33
Cok gecmis olsun su an sizin kacinci gun acaba?
O bantlarin ustune krem sur demislerdi ama receteye yazmamislar smdi gidip onu alacagim ben de.Batikon krem.
Zaten su an bile eski halimden daha kucuk benim.malum desteklerle baya buyuk oluyordu smdi destek de takamicam goren zaten anlamaz hatta gogsu kuculmus der 😝😝😝
Benim de esim biliyo bi de eve gelen arkadasim bi de hastanedeki bakicim baska bilen yok aileme bile soylemedim.isyerindekiler de baska sey diye biliyo ama dedigim gibi ztn anlamalari mumkun degil cunku destekle ben zaten 95 beden fln oluodum 😝😝
Teşekkür ederim 14 nisanda oldm ameliyat daha cok erken tabiki sekil icin ama bildgn kucuk yani ben daha buyuk hayal etmstm dolu dolu olck sandmm 350de az bi cc degil ama niye boyle gozume kucuk geldi bilmoyrm ilk gunler daha blmbaydi😆, aynen bende en dolgulu sutynleri takardm bekliycz heralde,
Benmde annem bile bilmiyor😀

Bana krem vermedi doktorum henuz ,belki 1. Ayda gittigmde verir bilmiyorum dedim.ya doktorlar arasi cok fark var hepsi ayrı yöntem

In the end

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2021
61
24
33
O kadar haklısınız ki o kadar acı çekiyoruz inşallah büyüklüğü tam gönlümüze göre olur. Gözümüz ödemli haline alışınca küçüldükçe üzülüyoruz. Umarım çok küçülmez :)
Aynen okadar aci coluk cocuk perisan🤗bide az para degil jmarim kuculmez yaa moralim cok bozuk

Selvim14

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2021
128
60
33
Teşekkür ederim 14 nisanda oldm ameliyat daha cok erken tabiki sekil icin ama bildgn kucuk yani ben daha buyuk hayal etmstm dolu dolu olck sandmm 350de az bi cc degil ama niye boyle gozume kucuk geldi bilmoyrm ilk gunler daha blmbaydi😆, aynen bende en dolgulu sutynleri takardm bekliycz heralde,

Bana krem vermedi doktorum henuz ,belki 1. Ayda gittigmde verir bilmiyorum dedim.ya doktorlar arasi cok fark var hepsi ayrı yöntem
İlk 10 gün yorum yapmak için çok erken hatta size kocaman görünmesi gerekiyor yani benim öyleydi. Eşim bile daha büyük olsaydı şu an çıkarttirmak için tekrar dr aramaya başlamıştık diyordu 🤭😁 acaba size sütyen veya korse ile dışarıdan küçük yani normal görünüyor olabilir mi? aldanmayın. 😉

In the end

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2021
61
24
33
İlk 10 gün yorum yapmak için çok erken hatta size kocaman görünmesi gerekiyor yani benim öyleydi. Eşim bile daha büyük olsaydı şu an çıkarttirmak için tekrar dr aramaya başlamıştık diyordu 🤭😁 acaba size sütyen veya korse ile dışarıdan küçük yani normal görünüyor olabilir mi? aldanmayın. 😉
Haklisnz erken ,ama.okadar bekleyip bi heycanla yaptirip ustune acisi ..
Ben aslinda doktoruma cok buyuk.olmasn.ama cektigim aciyada degecek kadar olsn dedim 325 350 arasi hangisi iyi durursa onu takicm dedi 350 takms.

Sizinde konunuzi.okumstm baya kotu bi surec olms umarim atlatmssnzdir ,simdi memnunmsnz peki

Pespembeli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
39
21
34
Ben aslinda doktoruma cok buyuk.olmasn.ama cektigim aciyada degecek kadar olsn dedim 325 350 arasi hangisi iyi durursa onu takicm dedi 350 takms.

Sizinde konunuzi.okumstm baya kotu bi surec olms umarim atlatmssnzdir ,simdi memnunmsnz peki
Merhaba bende ameliyattan hemen sonra medikal sütyeni açıp aa biraz daha büyükmü olsaymış diye gözüme küçük gelmişti ama sonrasında o fikir tamamen kayboldu şuanki boyutu tam istediğim gibi 3 hafta oldu inşallah küçülmezler😁

Pespembeli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
39
21
34
Ayy insallah canimm cok tesekkur ederimm 🥰
2 ayda artik rahat yatip kalkiyosundur di mi agri tamamen bitmistir insallah
Canım hiç merak etme o ilk günlerdeki yatıp kalkmada yaşanan acılar 1 haftaya geçmeye başlıyor. Ben bacağımı tutup kalkıyordum bi başkasından destek almadan kalktığım an dikiş yerlerimi 10 sn.falan tutuyordum sızlıyordu 6.gün uyandığımda bacağımdan destek almadan rahat bi şekilde kalkabildim ondan sonraki günlerde de gittikçe yatıp kalkmalar çok rahatlafı inan bi kaç gün sonrasında o kadar hızlı bi iyileşme oluyorki insan inanamıyor😁 Ameliyatımın 6.günü düz vites arabamı kullanırken vites atmada çok zorlandım ama 10.gün işe arabayla gidip gelmeye başladım o derece fark oluyor😁 Ben hala tedbir için yan yatmıyorum onun dışında ağrım sızım olmuyor ama yinede dikkat ediyorum

melekkk__

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
1.374
186
35

Aramizda tam bi hafta var aslinda 350 cc gayet iyi.mentor muydu? Bi de dolgulu kullanmak bi kac ay sonra da yasak mi acaba? 🙈

melekkk__

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
1.374
186
35
Canım hiç merak etme o ilk günlerdeki yatıp kalkmada yaşanan acılar 1 haftaya geçmeye başlıyor. Ben bacağımı tutup kalkıyordum bi başkasından destek almadan kalktığım an dikiş yerlerimi 10 sn.falan tutuyordum sızlıyordu 6.gün uyandığımda bacağımdan destek almadan rahat bi şekilde kalkabildim ondan sonraki günlerde de gittikçe yatıp kalkmalar çok rahatlafı inan bi kaç gün sonrasında o kadar hızlı bi iyileşme oluyorki insan inanamıyor😁 Ameliyatımın 6.günü düz vites arabamı kullanırken vites atmada çok zorlandım ama 10.gün işe arabayla gidip gelmeye başladım o derece fark oluyor😁 Ben hala tedbir için yan yatmıyorum onun dışında ağrım sızım olmuyor ama yinede dikkat ediyorum
Yaa insallah oyle olur bugun tek kalktim sandalyeye tutunup ama ayni anda "aaahh" diye bagirmami ust komsu duymustur eminim🙈
3 gunum kalmis o zaman sevindmm 😍
Bi de ne zaman yumusar acaba mentor ve acayip sert...Bi de dumduz ne zaman yatabilirim ki dik duramiyorum duz de yatamam su an sanirim yani oturarak uyuyorum o da ne zaman duzelir ki cok erken bu sorular icin ama cok merak ediyorum 🙈

Pespembeli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
39
21
34
Yaa insallah oyle olur bugun tek kalktim sandalyeye tutunup ama ayni anda "aaahh" diye bagirmami ust komsu duymustur eminim🙈
3 gunum kalmis o zaman sevindmm 😍
Bi de ne zaman yumusar acaba mentor ve acayip sert...Bi de dumduz ne zaman yatabilirim ki dik duramiyorum duz de yatamam su an sanirim yani oturarak uyuyorum o da ne zaman duzelir ki cok erken bu sorular icin ama cok merak ediyorum 🙈
Bende öyleydim ameliyat sonrası kim kaç günde neler yaşamış bütün yorumları okuyordum😂 bende hala sertlik var ama ilk günlerdeki gibi iğne batsa patlicakmış gerginliği şişliği yok.Ben yatarken çift yastık koyuyorum boynuma göre üstteki yastığı biraz daha yukarı kaydırıyordum basamak gibi rahat yatıyorum ne çok dik nede dümdüz olmasada uyuyabiliyorum😊Dik durmalarında bikaç güne yavaş yavaş başlar her gün bi öncekinden daha iyi olucaksın

Selvim14

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2021
128
60
33

Selvim14

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2021
128
60
33
Evet ağrı eşiğim çok düşük süreci zor atlattım. Ama çok şükür şu an iyiyim herşey yolunda sonuçtan memnunum🙏 sizin CC bence çok iyi canınızı sıkmayın sağlıklı, güzel günlerimiz olsun ins.🥰