Ultra High Profil- Kas Altı- Buyutme Ameliyatım

melekkk__

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
1.374
186
35
Bende öyleydim ameliyat sonrası kim kaç günde neler yaşamış bütün yorumları okuyordum😂 bende hala sertlik var ama ilk günlerdeki gibi iğne batsa patlicakmış gerginliği şişliği yok.Ben yatarken çift yastık koyuyorum boynuma göre üstteki yastığı biraz daha yukarı kaydırıyordum basamak gibi rahat yatıyorum ne çok dik nede dümdüz olmasada uyuyabiliyorum😊Dik durmalarında bikaç güne yavaş yavaş başlar her gün bi öncekinden daha iyi olucaksın
Ayy insallah canim gercekten zor bi surecmis ve sabir istiyor

Eylulllla

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
182
52
26
Aaa 3. Ayınız oldu mu! Hemen sormak isterim 2.hafta ile 3. Ay arası büyüklük ve yumuşama konularında ne kadarlık bir fark oldu ? :) benim 2. Haftam bitti biraz küçülmeye başladı ve daha da küçülmesinden çekiniyorum 😬
BEnim kas zarı altı tekniği ilk çıktığımda çok sertti ama kaya gibi değil çok hafif oynuyordu o aşırı sertlik 1 ayda baya azaldı. İnanın 2. Hafta ile 1 ay arasında baya fark var. 1. Ayda tamamen ödemler gitmişti bende 1. Ay da boyut nasılsa şu an öyle sadece üst kısım daha normal hale geldi. Benim dokum vardı biraz. Bugün kuzenim dokundu göğüslerime normal memeden farkı yok dedi ki öyle birleşiyor sallanıyor normal memeden farksız.

stks

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Mart 2021
83
21
28
BEnim kas zarı altı tekniği ilk çıktığımda çok sertti ama kaya gibi değil çok hafif oynuyordu o aşırı sertlik 1 ayda baya azaldı. İnanın 2. Hafta ile 1 ay arasında baya fark var. 1. Ayda tamamen ödemler gitmişti bende 1. Ay da boyut nasılsa şu an öyle sadece üst kısım daha normal hale geldi. Benim dokum vardı biraz. Bugün kuzenim dokundu göğüslerime normal memeden farkı yok dedi ki öyle birleşiyor sallanıyor normal memeden farksız.
Anladım o zaman ben daha bekleyip göreceğim :)

Pinkblu

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2021
110
47
29
Merhaba benim de 365 cc hp takıldı 1 ayı geçti ameliyat olduğum boyut olarak 3 aya geldiğinizde oturdukça küçülme olur mu gözüme çok büyük geliyor bu gidişle ilerde tekrar ameliyat olucam 🤦🏻‍♀️😔

Eylulllla

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
182
52
26
Merhaba benim de 365 cc hp takıldı 1 ayı geçti ameliyat olduğum boyut olarak 3 aya geldiğinizde oturdukça küçülme olur mu gözüme çok büyük geliyor bu gidişle ilerde tekrar ameliyat olucam 🤦🏻‍♀️😔
Açıkcası 1 Aydan sonra çok küçüleceğini düşünmüyorum ama küçülme olmasada daha doğallaşacak gözüne daha çok hitap edecektir

Saret

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2015
544
976
Bunu ben de merak ediyorum tellilere ne zaman gecebilecegiz kislarrr 🙈🌺😇
Geçmiş olsun kızlar.Bende ameliyat olalı 3 yıl oldu.
Ayol ne tellisi? dantellisi,braleti,tüllüsü,türlüsü varken kim napsın telliyi 🤭 Ben bir tanealdım telli ara sıra ince kıyafetlerin altına lazım olur diye.Onun dışındakilerin hepsi telsiz :KK31:

melekkk__

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
1.374
186
35
Geçmiş olsun kızlar.Bende ameliyat olalı 3 yıl oldu.
Ayol ne tellisi? dantellisi,braleti,tüllüsü,türlüsü varken kim napsın telliyi 🤭 Ben bir tanealdım telli ara sıra ince kıyafetlerin altına lazım olur diye.Onun dışındakilerin hepsi telsiz :KK31:
Tam şu an push up sutyenlere bakiyordum bi turlu secemedim 😝 push up kullanabilir miyim peki bi ay sonra canim tecrubelisin sorayim 😇 push up bralet bakiodum ben smdi tsort altina duz bisi ariodum braletlerin hepsi de dantelli , gozum agridi bakmaktan hala bulamadm 😝😝

Saret

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2015
544
976
Tam şu an push up sutyenlere bakiyordum bi turlu secemedim 😝 push up kullanabilir miyim peki bi ay sonra canim tecrubelisin sorayim 😇 push up bralet bakiodum ben smdi tsort altina duz bisi ariodum braletlerin hepsi de dantelli , gozum agridi bakmaktan hala bulamadm 😝😝
Canım ben ameliyat sonrası push up hiç kullanmadım.Onlar alttan ve yanlardan destekli olduğu için ameliyat öncesi kurtarıcı idi.Dik ve diri durması için.Ameliyat sonrasında zaten ihtiyaç kalmıyor.
Push up bralet bulabileceğini zannetmiyorum çünkü braletin temel amacı rahat,ince ve desteksiz olması.Push upun ise alt ve yan desteklerle göğsü yuları kaldırarak dik ve birleşik görünmesini sağlamak.
:KK45: