Ultrasonda bebeğin yüzündeki leke belli olur mu?

ozen333

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2022
26
11
26
Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun. Bugün normal kontrolümüze gittik doktor renkli bir görüntü verdi bebeğimizin yüzü yandan belli ama sanki gözünün yanında bir siyahlık var sizce leke/ ben olabilir mi ?

Son düzenleme:
Bebiş çok tatlı maşallah çıkmaz canım o kadar kuvvetli bir cihaz değil doktora sorsaydin keşke için rahatlardi

Kız sabah sabah güldürdün her şeyleri ecis bucus çıkıyor ultrasonda o mantıkla benim kızın kurbağa gözleri var portlemis kafayı yerdim 😄

Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun. Bugün normal kontrolümüze gittik doktor renkli bir görüntü verdi bebeğimizin yüzü yandan belli ama sanki gözünün yanında bir siyahlık var sizce leke/ ben olabilir mi ? Öyle bişey olsa çıkar mı ultrasonda ? Lütfen bu konuda bilgisi veya tecrübesi olan varsa yazabilir mi endişelendim fotoğrafta ekliyorum bakabilirsiniz Eki Görüntüle 3134111
Çok tatlı maşallah Tabi ki belli olmaz Ben de 18 +6 da yüzünün görüntüsünü istedim Habire elleri yüzünde Dr dedi ki bu haftalarda görüntü net değil hatta korkunç çıkıyor Yine dr verdi bize yüzünün yarısı gözüküyor Durup durup bakıyoruz seviyoruz işte 😀

Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun. Bugün normal kontrolümüze gittik doktor renkli bir görüntü verdi bebeğimizin yüzü yandan belli ama sanki gözünün yanında bir siyahlık var sizce leke/ ben olabilir mi ? Öyle bişey olsa çıkar mı ultrasonda ? Lütfen bu konuda bilgisi veya tecrübesi olan varsa yazabilir mi endişelendim fotoğrafta ekliyorum bakabilirsiniz Eki Görüntüle 3134111
Daha yuz hatları oluşmamış derisi tam anlamıyla oluşmamış bebekte leke de oluşmaz rahat olun oluşsa bile bu denli koyu görünmez cekim kaynaklı ultrason cihazı veya bebegin duruşu ile ilgili bi karartı sadece korkmayın

X