Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

MERHABA, BU ARADA İLK TÜP BEBEK DEVLETTE TUTMAZ İSE İKİNCİSİNE HEMEN BAŞLIYORLAR MI YOKSA SÜREÇ NASIL OLUYOR BİLEN VAR MI BENİM AMH ÇOK DÜŞÜK O YÜZDEN HEP OLUMSUZ DÜŞÜNÜYORUM OLMAZSA İHTİMALLERİ
Kesinlikle katiliyorim O OLQA kotu dusunme
Sen kendini iyi hisset
Ozellikle adetten sonra yemene icmene dikkat et
Yumurtalarin icin guzel beslen
İlaclarini yap ve yumurta toplamada sansin yaver gider bi bakarsin 2-3-4 yumurta toplanmis. Sonrasi kolay bak bendede sorunlar vardi ben canli transfer oldum. Tup bebek klinigine gidenlerde sorunsuz insan yoktur zaten. Hep ferah tut icini
İlkinde olacak diye birseyde yok ama neden olmasin sans kismet isi Allah herkesin yuzunu güldursun hayirlisi ile 🥰

Canım çok mutlu oldum inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.🤗
Canim benim cok sagol 🥰
Canım, regli oldum bir kaç gündür çok ağrım olduğu için keyifsizdim.O yüzden pek aktif olamadım bir kaç kere siteye girdim ama yazmaya vaktim olmadı.Güzel haberlerinizi almak motive ediyor.
senin eksikligin hissediliyor canim ondan bende merak etmistim O OLQA yazmis sagolsun
Bizi ihmal etme

Canim benim cok sagol 🥰

senin eksikligin hissediliyor canim ondan bende merak etmistim O OLQA yazmis sagolsun
Bizi ihmal etme
Eksik olmayın canım,inan güzel haberlerinizle çok mutlu oluyorum hemen eşime bahsediyorum.@OLQA nın hamile olduğunu arayıp söyledim düşün🤭

Eksik olmayın canım,inan güzel haberlerinizle çok mutlu oluyorum hemen eşime bahsediyorum.@OLQA nın hamile olduğunu arayıp söyledim düşün🤭
Kuzum gönülden gönüle bağ olur bizde senin mutluluğ paylaşımını sabırsızlıkla bekliyoruz. Dualarım hepiniz için. Hatta içimden şöyle bir düşünce geçdi hepimiz hamile kalınca tam ekip bir gün buluşalım, mutluluğumuzu bide üz üze paylaşalım diğe.ne güzel olurdu deyilmi 😍🤰🤰🤰🤰🤰🤰

Kuzum gönülden gönüle bağ olur bizde senin mutluluğ paylaşımını sabırsızlıkla bekliyoruz. Dualarım hepiniz için. Hatta içimden şöyle bir düşünce geçdi hepimiz hamile kalınca tam ekip bir gün buluşalım, mutluluğumuzu bide üz üze paylaşalım diğe.ne güzel olurdu deyilmi 😍🤰🤰🤰🤰🤰🤰
Niyetler güzel olunca,gönülden yapılan her dua ve temmeni gerçekleşir🤗Neden olmasın canım benimde bir ara aklımdan geçmedi değil😉

Ben yumurta toplamada öyle oldum ya kanamam falan olmadi ama 2 gun dik yuruyemedim
Karnimda bir boşluk , hep bir agri sizi
Hem bosluk hem şişlik
Cok acayipti ya cok zor geldi bana opu islemi
Merhaba bende sizinle aynı durumları yaşıyorum 3 gün olacak yarın ama karnımda hala şişlik yani sizin yazdıklarınızın aynısından var doktor 5. Günü çağırcak muayne edevek ona göre tranzfer edecek acaba gecermi bu :KK43:

Merhaba bende sizinle aynı durumları yaşıyorum 3 gün olacak yarın ama karnımda hala şişlik yani sizin yazdıklarınızın aynısından var doktor 5. Günü çağırcak muayne edevek ona göre tranzfer edecek acaba gecermi bu :KK43:
Benim persembe opu oldu pazartesi anca geldim kendime , sali 5.gun transferi oldu biraz daha iyiydim ama
Bol su iç ve icini ferah tut
Asil zor olan opu
Transfer sonrasi en zoru beklemek zaten
Gecer gecer sen ferah tut cok agrin olursa parol al

Benim persembe opu oldu pazartesi anca geldim kendime , sali 5.gun transferi oldu biraz daha iyiydim ama
Asil zor olan opu
Çok teşekkür ederim ya agrı değil aslında şişkinlik ve bulantım var bulantı da dün başladı ilaçlardanmı bilmiyorum baya ilaç yazdı bana ama karnımdaki şişlik patlayacakmışım gbi

Asil zor olan opu
Bu arada ben de sizin gbiyim perşembe opu oldum bu salı de transfer tabi eğer doktor uygun görürse

Çok teşekkür ederim ya agrı değil aslında şişkinlik ve bulantım var bulantı da dün başladı ilaçlardanmı bilmiyorum baya ilaç yazdı bana ama karnımdaki şişlik patlayacakmışım gbi
aynen sanki adet olcakmissinda olamamissin şişligi ve sanki icinden biseyler almislar bosluk hissederken daha bir doluluk cok acayip bir histi ya. İlaclardanda olabilir canim gecmis olsun umarim hemen gecer sen dedigim gibi iyi beslen ve bol su ic
Bu arada ben de sizin gbiyim perşembe opu oldum bu salı de transfer tabi eğer doktor uygun görürse
Banada oyle demislerdi masaya yatiririz uygunsa transfer diye
Sen icini ferah tut
İdrara sıkşık git ordada ic ozaman daha iyi oluyormus bende rahat ettim
Cok zorlandim 25 dk durabildim wc’ye gitmeden ama dayanabildigim kadar dayandim. Transferden hic korkma cok basit bir islem zaten başindaki herkes hayirli olsun deyince bir rahatlama geliyor 🥰

aynen sanki adet olcakmissinda olamamissin şişligi ve sanki icinden biseyler almislar bosluk hissederken daha bir doluluk cok acayip bir histi ya. İlaclardanda olabilir canim gecmis olsun umarim hemen gecer sen dedigim gibi iyi beslen ve bol su ic

Sen icini ferah tut
Cok zorlandim 25 dk durabildim wc’ye gitmeden ama dayanabildigim kadar dayandim. Transferden hic korkma cok basit bir islem zaten başindaki herkes hayirli olsun deyince bir rahatlama geliyor 🥰
Ay allah razı olsun içimi rahatlattınpeki transfer günüde şişkinliğiniz varmıydı az da olsa bu arada iki saat kalkmaya izin vermiyorlar idrar için napacam bilmiyorum çok sıkışınca sürgü veriyorlarmış :KK43:(

Sen icini ferah tut
Bide üstüne mide bulantım var iki gündür bi hap var dostinex diye çok agırmış gece yatarken iç mide bulamtısı yapar demişti onu içtiğimden beri gündüzde gecede mide bulantım var Hemşireyi aradım muhtemelen o ilaçtandır dedi

Ay allah razı olsun içimi rahatlattınpeki transfer günüde şişkinliğiniz varmıydı az da olsa bu arada iki saat kalkmaya izin vermiyorlar idrar için napacam bilmiyorum çok sıkışınca sürgü veriyorlarmış :KK43:(
Yoktu pazar gununden sonra baya rahatlamistim pazartesi daha iyiydim.
ya bende tutabildigin kadar tut
Dayanamazsan git cokta onemli degil demislerdi
Bide transferden sonra sedye’ye alip odaya goturup
Odadada fazla kipirdatmadan seni yataga yatiriyorlar
Dedigim gibi ben 25 dk dayandim sonra wc’ye gidip tekrar uzandim
1 saat falan yattim toplamda sonrada ciktim 90 km yolumda vardi sorunsuz geldik.

Bide üstüne mide bulantım var iki gündür bi hap var dostinex diye çok agırmış gece yatarken iç mide bulamtısı yapar demişti onu içtiğimden beri gündüzde gecede mide bulantım var Hemşireyi aradım muhtemelen o ilaçtandır dedi
Dogrudur o ilacta bir ise yariyordur herhalde bana sadece progestan fitil ve folik asit devam
Transferden sonra hemen fitili yapmistim zaten oyle demislerdi

Dogrudur o ilacta bir ise yariyordur herhalde bana sadece progestan fitil ve folik asit devam
Transferden sonra hemen fitili yapmistim zaten oyle demislerdide
Transferden sonra hemen fitili yapmistim zaten oyle demislerdi
O dediklerinizi bende kullanıyorum şu an fitil günde üç kez bakalım ya inşallah salıya kadar benimde şişkinliğim iner :KK43:(

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun.
Hayırlı haberler almanız dileğiyle.
Uzun zamandır takip ediyorum ancak yorum yapmamıştım.
Ocak 15 gibi tüp bebek başvurusu yapmıştım henüz aramadılar sizde süreç nasıl ilerledi acaba ?
Artık çok sıkıldım beklemekten bilgi verirseniz çok sevinirim 🌸

Merhabalar,
adetimin 20. günü bugündü. perşembe olduğu için 13:00 da gittim . sekretere 20. gün gel demiştiniz dedim kayıt açtı yaklaşık 45 dk bekledim. sonra içeri aldılar. Doktor asistan tuğba sanırım içeri aldı. muayene etmedi. hemşirelere yönlendirdi. hemşire iki ilaç yazdı. adetinin ikinci günü gelene kadar bu ilaçları bırakma hatta adet oluncada içeceksin dedi. folik asit günde 1. estrofem günde 3 adet alınacak. Sonra elime bir kağıt verdi. KAN , EKG, RÖNTGEN , ANESTEZİDEN RANDEVU.
Gittim önce kan verdim zemin kat. sonra gittim röntgen çektirmeye. Sonra ekg ye gittim. kendisi önce git anesteziden randevu al dedi. 3. katta anesteziden randevu aldım, aşağı 1. kata indim tekrar ekg çekti . ekg fişini anestezi formuma zımbaladı. Anestezi randevumda 6 temmuz
Artık adet olunca 2. günü gidicem. Cuma sabahtan adet olursan hemen gel dedi ancak haftasonu olursan pazartesi gel dedi.
Canım muayene etmedi demişin rutin vajinal ultrason vs yapılmadı galiba. Doğru mu okudum

Ocak 15 gibi tüp bebek başvurusu yapmıştım henüz aramadılar sizde süreç nasıl ilerledi acaba ?
Bir video yayınlanmıştı uludağ üniv. Hocaları. O videoda yaş amh yumurta rezervi ve erkek infertilite durumuna göre çağırıyorlarmış. Bu topikte video ekli hatta.

Artık çok sıkıldım beklemekten
Bence gidip içeriyle görüşün çünkü bende ocakta bıraktım ve sekreterin bi yanlişi yüzünden aramamişlar bizi tesadüfen ögrendik bizde gidip sormak içeriyle bi görüşmek faydalı olabilir yeni bir arkadaşım dosya bıraktı ve 4ay yada 6 ay içinde aranırsınız demişler sizede 6 ay olmak üzere

X