Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Merhaba hanımlar, transfer gününün5. Gününden itibaren yanlardan göğsüm ağrımaya başladı. Ve ağrı giderek arttı. Ara ara kasıklarımda sızlama oluyor. Ancak bariz bir göğüs ağrısı ve batması oluyor. Göğüs ucuma iğne batıyor gibi. Aynı durumu yaşayan varmı, tecrübelerinizden faydalanmak isterim ☺️

Merhaba hanımlar, transfer gününün5. Gününden itibaren yanlardan göğsüm ağrımaya başladı. Ve ağrı giderek arttı. Ara ara kasıklarımda sızlama oluyor. Ancak bariz bir göğüs ağrısı ve batması oluyor. Göğüs ucuma iğne batıyor gibi. Aynı durumu yaşayan varmı, tecrübelerinizden faydalanmak isterim ☺️
Hayırlı olsun transferiniz, ben paylaşdığınız durumların hiç birini yaşamadım, hatta hiç bir belirti yokdu diğe bilirim. Bu kişiden kişiye deyişiğor. İnşallah pozitifi görürsünün Rabbim herkesi muradına erdirsin inşallah

İyi bayramlar herkese 🥰
Psikolojikte olabilir ama sen gönlunu ferah tut, ben 5.gunumu hatirlamiyorum cok ama kasık agrisi olusmaya baslamisti ozellikle beta testlerinden sonra bariz belirgindi. O OLQA ’ninde dedigi gibi belirtiler herkeste farkli
Benim gogus hassasiyetim olusmustu ama mesela suan okadar yok bariz bir buyume var ama. Kasık agrimda baya az sayilir.

İyi bayramlar herkese 🥰

Psikolojikte olabilir ama sen gönlunu ferah tut, ben 5.gunumu hatirlamiyorum cok ama kasık agrisi olusmaya baslamisti ozellikle beta testlerinden sonra bariz belirgindi. O OLQA ’ninde dedigi gibi belirtiler herkeste farkli
Benim gogus hassasiyetim olusmustu ama mesela suan okadar yok bariz bir buyume var ama. Kasık agrimda baya az sayilir.
Benim de sadece göğüs ağrısı var ve az değil şiddetli. Benim normalde de ağrır zaten. Cevabınız için teşekkür ederim 😊

Merhana süreciniz nasıl ilerledi acaba? Ben temmuz ortasında gitmiştim bana ısrarla aşılama denildi. Yalniz daha önce görmediğimiz özel yer kalmadı hiçbiri aşılama demiyordu aksine aşılama size uygun değil diyordu. Belki ticari olarak bakıyorlardır diye birde fakülteye gideyim dedim ama açıkçası çok tatmin olmadım. Sizin nasil ilerledi acaba

Merhana süreciniz nasıl ilerledi acaba? Ben temmuz ortasında gitmiştim bana ısrarla aşılama denildi. Yalniz daha önce görmediğimiz özel yer kalmadı hiçbiri aşılama demiyordu aksine aşılama size uygun değil diyordu. Belki ticari olarak bakıyorlardır diye birde fakülteye gideyim dedim ama açıkçası çok tatmin olmadım. Sizin nasil ilerledi acaba
Ben 3 asilama yaptirmistim farkli yerlerde buna ragmen banada asilma icin israr ettiler. Tup bebekte bekleme suresi uzun beklerken asılama yapalım dediler.zaten farkli sehirden surekli git gel kolay degil, 4.ye hic gerek yok. Ben evde sıramın gelmesini beklerim dedim. Sonunda bizim ısrarlarımız kazandı neyse ki.
Siz hic aşılama yaptırmadıysanız direk tüp yapmazlar malesef

Ben 3 asilama yaptirmistim farkli yerlerde buna ragmen banada asilma icin israr ettiler. Tup bebekte bekleme suresi uzun beklerken asılama yapalım dediler.zaten farkli sehirden surekli git gel kolay degil, 4.ye hic gerek yok. Ben evde sıramın gelmesini beklerim dedim. Sonunda bizim ısrarlarımız kazandı neyse ki.
Canım sen Eylül'de mi tedaviye başlayacaktın?Aklımda bu şekilde kalmış.

Sgk dan yararlanacaksanız iğne tedavisi ile 2 aşı zorunlu devlet kurumlarında maalesef.

İnşallah canım ya. Senin de gözaydınlığı verecek güzel haberlerini bir gün alacağız
Sen nasılsın? Ne zamandır çok sık giremiyorum buralara.
İyim arkadaşım şükür bu günlere, toparlandım sayılır, bende çok nadir giriyorum Kk. İnşallah hepimiz bir gün güzel haberlerimizi paylaşırız.

Bana gittiğim tüm doktorlar asilama size uygun değil boşuna vakit harcama dediler fakültede sürekli aşılama diye ısrar etti ama açıkçası daha fazla beklemek istemedigim için ozelde basladim bende hayirlisi hepimiz icin

Ben hep internetten infertilite baktığımda hep yoğun görüyorum hiç boş gün yok acaba telefon felan mı ettiniz diye. Ben her baktığımda bir ay dolu oluyor.
Ben direkt infert kligininden randevu aldim yalniz sabah 7.30-8 felandi saat sabah aradigimda bana 8 den once ararsan bulursun demislerdi ona ragmen 1.5 ay sonrasina buldum

X