Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Selam kızlar
Tadilat sürecinde gelişme var mı bilgisi olan var mı? Burdaki herkes bebişlerine bakıyor sanırım 🥰

Haziran da bitecek tadilat dediler bende tup bebek icin siraya girecegim evraklari goturecegim , bakalim hayirliisi olsun bilgi alirsak burdan haberdar edelim birbirimizi

En son ne zaman gittiniz acaba?.
Tadilat uzayabilir demişlerdi.
Benim arkadaşım sıradaydı ilk yumurta toplaması filan olmuştu ama transfer yapılamamişti geçen gün aramişlar ve eylüle kadar uzayacak isterseniz raporunuzu alıp dışarıda yaptıranilirsiniz demişler

Benim arkadaşım sıradaydı ilk yumurta toplaması filan olmuştu ama transfer yapılamamişti geçen gün aramişlar ve eylüle kadar uzayacak isterseniz raporunuzu alıp dışarıda yaptıranilirsiniz demişler
Evet ben de ay başında gittiğimde eylülü bulabilir dediler ben sıradayım bekliyorum şu an ama süreç çok uzayacak gibi
Görünüyor.
Transfer bekliyorsa dışarıda nasıl rapor kullanacaksa arkadaşınız acaba?
Opu da yumurta mı çıkmadı

Evet ben de ay başında gittiğimde eylülü bulabilir dediler ben sıradayım bekliyorum şu an ama süreç çok uzayacak gibi
Görünüyor.
Transfer bekliyorsa dışarıda nasıl rapor kullanacaksa arkadaşınız acaba?
Opu da yumurta mı çıkmadı
Yok transfer beklemiyor emriyoların hepsi 3 günde gelişimi durmuş o yüzden yapılmadı

Güzel olsun inşallah bir sonraki sorun nedir acaba biliyor musunuz?
30 tane filan yumurta toplandığını biliyorum ama hiç biri gelişimi devam etmemiş birde arkadaşın bizlere söyledigine göre ne eşinde nede kendisinde bir problem yokmuş 3 aşılama yaptırmiştı olmadı emriyo gelişimide devam etmeyince Uludağ’da genetige gönderebiliriz demişler ama sonra onlar yönlendirmeyince bizde şehir hastanesinde yapıldığını duyduk şimdi oraya test verdiler zaten hastane tadilatta o bekleme sürecinde genetik testini de yaptıracak en azından ikinci denemede aklında o soru işareti bari olmaz yada varsa birsey ona göre tedavi uygulanır

30 tane filan yumurta toplandığını biliyorum ama hiç biri gelişimi devam etmemiş birde arkadaşın bizlere söyledigine göre ne eşinde nede kendisinde bir problem yokmuş 3 aşılama yaptırmiştı olmadı emriyo gelişimide devam etmeyince Uludağ’da genetige gönderebiliriz demişler ama sonra onlar yönlendirmeyince bizde şehir hastanesinde yapıldığını duyduk şimdi oraya test verdiler zaten hastane tadilatta o bekleme sürecinde genetik testini de yaptıracak en azından ikinci denemede aklında o soru işareti bari olmaz yada varsa birsey ona göre tedavi uygulanır
Anladım..
Genelde Uludağ ile ilgili yoğunlukla olumlu şeyler okumuştum bu örnek farklı oldu benim için de.. teşekkür ederim paylaştığınız için🥰

Anladım..
Genelde Uludağ ile ilgili yoğunlukla olumlu şeyler okumuştum bu örnek farklı oldu benim için de.. teşekkür ederim paylaştığınız için🥰
Rica ederim ama dediğim gibi belki başka sağlık problemleri vardır söylemek istememişte olabilir açıkçası o yüzden içinizi ferah tutun bende orda tedavi gördüm şükür ilk denemede pozitifi gördük sizlerde güzel haberler alırsınız inşallah

Rica ederim ama dediğim gibi belki başka sağlık problemleri vardır söylemek istememişte olabilir açıkçası o yüzden içinizi ferah tutun bende orda tedavi gördüm şükür ilk denemede pozitifi gördük sizlerde güzel haberler alırsınız inşallah
İnşallah tadilat bir atlatılırsa ilk kez bu kadar uzun süren bir tarikat gördüm 🙈
SiZin adınıza da çok sevindim 🥰

İnşallah tadilat bir atlatılırsa ilk kez bu kadar uzun süren bir tarikat gördüm 🙈
SiZin adınıza da çok sevindim 🥰
Teşekkürler sağolun gecen sene bende beklemiştim eylüle kalmıştı 3 ay tadilatdı bayram tatiliydi derken 3 ay geçmişti ama bu yıl fazla uzamış vardır bundada bir hayır zamanı degil demekki eylül sizede güzel haberler getirir inşallah ☺️

Teşekkürler sağolun gecen sene bende beklemiştim eylüle kalmıştı 3 ay tadilatdı bayram tatiliydi derken 3 ay geçmişti ama bu yıl fazla uzamış vardır bundada bir hayır zamanı degil demekki eylül sizede güzel haberler getirir inşallah ☺️
Evet ama tahminen yeni yıla kalır diye düşünüyorum..
Bu tadilat mayısta bitecekti 🙄😁
Fakat şu an 6 aylık tadilat süres eklendi resmen.. hayır olsun 🎈🎈🎈

Evet bugun aradim eylule kadar uzamis tadilat ,Rabbim yardimcimiz olsun kendi kapisindan versin yoksa cok zor surec

Son düzenleme:
Ramazan ayinda gitmistim, evraklarin uzerine tarih attilar , haziran ayinda sik sik arayin acilinca getirirsiniz attigimiz tarihe gore siraya koyariz dedi ,simdi de ariyorum ariyorum dusuremiyorum inegoldeyim ,eger bursa da olsa mutlaka gider ogrenirdim,bursada olan varsa lutfen ogrenirseniz bana ozelden veya buradan mesaj atar misiniz
Merhaba
Ben gittim fakat eylülü geçecek dediler bugün

X