Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Şunu unutmamak lazım hepimizin DNA si birbirinden farklı olduğu için hepimizin bedenin de kendine has bir tepki mekanizması var.Evet hepimiz tüp bebek yaptırıyoruz ama hepimizin tedavisi kendine özel bunu unutmamak lazım...
Bu süreçte doktorlara ve bedenimize güvenmek üzerimizdeki stresi büyük ölçüde azaltacaktır.Bol şanslar...🤗
Kesinlikle doğru 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Stres yükü en temel faktör…
Size de sağlıklı ve şanslı bir süreç dilerim 🥰

Merhaba 8. gunumde sonuc negatif ☹ doktor senden umutluyuz demisti. Asıl sonuc 12.gun ilaclari birakma diyo

Neden 8.gun kan verdin ki
Benim 12.gun cumartesiye geldigi icin 11.gun vermistim. Sonuc kac cikti ?
12.gunu bekle nolur nolmaz
Hamilesiniz sanırım biz Uludağ da yaptırdık ama çok uzagız Bursa’da degiliz pozitif sonucu alınca tekrar Uludağa gitmek gerekiyormu yoksa bulundugumuz yerde devam etsek kontrollere oluyormu

8.gun beta ve progesteron degerini gormek istiyoruz diyolar onlar istedi. Senden istememislermiydi. 1.20 cıktı
Yok benim 15 haziranda 5.gun embriyosu transferi idi 25 ve 28.haziranda verdim kan sadece beta bakildi
Hamilesiniz sanırım biz Uludağ da yaptırdık ama çok uzagız Bursa’da degiliz pozitif sonucu alınca tekrar Uludağa gitmek gerekiyormu yoksa bulundugumuz yerde devam etsek kontrollere oluyormu
evet canim cok sukur hamileyim ve devam ediyoruz 🤲🏻 Bende Bandırma’dayim. 2 kere kan verdim burda ve telefonla bilgilendirdim. Beni 2 temmuz’da cagirdilar keseyi gorduk. 6 temmuz’da tekrar cagirdilar tekrar kese vardi kalp atisi yoktu. 13 temmuz’da kalp atisini gorduk ve bizle isin bitti dediler. Sonra gebelik izleme poliklinigine yonlendirdiler kan ve idrar verdim ki onlar burda cok isime yaradi. Ama devam etmedim iyikide etmemisim kanama oldu ara ara Bandirma’da doktoruma gittim hemen bursaya zirt pirt daha gidemezdim cunku

Yok benim 15 haziranda 5.gun embriyosu transferi idi 25 ve 28.haziranda verdim kan sadece

evet canim cok sukur hamileyim ve devam ediyoruz 🤲🏻 Bende Bandırma’dayim. 2 kere kan verdim burda ve telefonla bilgilendirdim. Beni 2 temmuz’da cagirdilar keseyi gorduk. 6 temmuz’da tekrar cagirdilar tekrar kese vardi kalp atisi yoktu. 13 temmuz’da kalp atisini gorduk ve bizle isin bitti dediler. Sonra gebelik izleme poliklinigine yonlendirdiler kan ve idrar verdim ki onlar burda cok isime yaradi. Ama devam etmedim iyikide etmemisim kanama oldu ara ara Bandirma’da doktoruma gittim hemen bursaya zirt pirt daha gidemezdim cunku
Rabbim saglıkla kucağınıza almayıda nasip etsin inşallah 🙏 birimde pozitif cıktı ama transferden 3 gün sonra bende ohss başlamiş cok rahatsızlandm acıkcası 8gün dü sanırım evde ben test yaptım ve hastaneyi aradım böyle bi rahatsızlıgım var ve hergün daha kötü oluyor dedim hemşire uzak oldugu için burda bi kadın doguma git bakmazlarsa gel dedi bende kaset teste güven olmaz diye pozitifde demedim kan sonucu yok diye burda kadın dogum hemde tesadüf tüp bebek yapan bi doktora gittik test yaptı ohss olmuş dedi gürkan hocayı aramiş görüşmüş ona göre ilaç iğne verdi şükür yeni yeni atlatıyorum hiç onları aramakta aklıma gelmedi acıkcası

X