Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Arkadaşlar yumurta toplamada anestezi onayını neye göre veriyorlar corona geçirmek aşı olmak onayda etkili mi
Son 1 ay icerisinde aşı ve korona gecirmemek lazim sanirim bana oyle sormuslardi.
Genel olarak uzaktan gozlemliyorlar, agiz ici falan, daha once herhangi bir ameliyat oldun mu kullandigin ilaclar neler gibi

Merhaba
Uludağ üniversitesi infertiliteden onlıne randevu alamadım, normali kadın doğum muayenesine alabildim ordan durumu anlatıp yönlendirme olabilir mi? Uludağ üniversitesi işleyişini bilenler fikir verirse sevinirim 🥰

Merhaba
Uludağ üniversitesi infertiliteden onlıne randevu alamadım, normali kadın doğum muayenesine alabildim ordan durumu anlatıp yönlendirme olabilir mi? Uludağ üniversitesi işleyişini bilenler fikir verirse sevinirim 🥰
Evet kadın dogum yonlendircek tup bebege. Gecmis sayfalari okuyup fikir edinebilirsin

Estrofem adet geciktiren var mı bana adet olunca gel dediler ama adet olmadım hemsire uyarı yapmıştı adet gelmezse beş gün kullan beş gün birak oyle gel gibi tlf ile ulaşamadım acaba bu konu hakkında bilgisi olan varmi

Estrofem adet geciktiren var mı bana adet olunca gel dediler ama adet olmadım hemsire uyarı yapmıştı adet gelmezse beş gün kullan beş gün birak oyle gel gibi tlf ile ulaşamadım acaba bu konu hakkında bilgisi olan varmi
Bende kullanmiştım ama gecikme olmamiştı hemşire aynı şekilde bir hafta kadar gecikme olursa gel demişti tlden ulaşmak gercekten o kadar zorki hatta imkansız gibi 1ay boyunca aradm nerdeyse acmadılar vazgeçtim sonunda bence siz gidin ihmal etmeyin

Evet geciktirdi benim de regliyi.gecikmişse eğer 7 gün gecikmede gel dediydi tedavide iken.

Kızlar merhaba Uludağ'da tüm tahlilleri yaptırdık, pazartesi gideceğiz kontrole . Şimdi tüm tahliller istendikten sonra nereye yönlendirecekler, heyet raporu için randevu mu olacak tekrar, sonrasında mi sıraya koyuyorlar acaba ?

Kızlar merhaba Uludağ'da tüm tahlilleri yaptırdık, pazartesi gideceğiz kontrole . Şimdi tüm tahliller istendikten sonra nereye yönlendirecekler, heyet raporu için randevu mu olacak tekrar, sonrasında mi sıraya koyuyorlar acaba ?
Merhaba bunu ben de merak ediyorum.
Aşılamayı tamamladınız mı?

Tamam 🙏🏻 M mhtpckc
Rast gitsin umarım işleriniz 🌿
Benim aşılama şartım var sağ olsun Y yuzikoo çok bilgi verdi bana.
Fakat yarın gene gideceğim aşılamayı raporla mı yapacağım muallakta kaldım..
Doktor aşılamaya alacağız seni dedi ama raporsan bahsetmedi bu süreçte 🙄
Olumsuz aşılamalardan sonra mı rapor olacak anlamadım 😒

Tamam 🙏🏻 M mhtpckc
Rast gitsin umarım işleriniz 🌿
Benim aşılama şartım var sağ olsun Y yuzikoo çok bilgi verdi bana.
Fakat yarın gene gideceğim aşılamayı raporla mı yapacağım muallakta kaldım..
Doktor aşılamaya alacağız seni dedi ama raporsan bahsetmedi bu süreçte 🙄
Olumsuz aşılamalardan sonra mı rapor olacak anlamadım 😒
2 negatif asılamadan sonra rapor cıkıyor

X