Tüp Bebek Merkezleri Umay Tüp Bebek Merkezi deneyimleri

Benim bugün tüp bebek 5.gunum inşallah güzel haberler alırız iğneler vuruyorm haftaya toplama işlemi olucak moral hep yüksek olsun

Arkadaşlar merhaba tekrarlayan gebelik kaybı ve zor hamile kalma sebebli tüp bebek yaptırıcam Mart ayında Gaziantep Umay tüp Bebek merkezi deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim
Ben Umayda tüp bebek yaptırdım Gayet güzel bir merkez Hakan Kırandı doktorumuz şimdi calısanlarda doktorda cok ilgiliydi şimdi 4 aylık bir erkek bebeğim oldu umay sayesinde🙏🏻

Arkadaşlar merhaba tekrarlayan gebelik kaybı ve zor hamile kalma sebebli tüp bebek yaptırıcam Mart ayında Gaziantep Umay tüp Bebek merkezi deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim
Kromozom analizi testimin sonuçları yetişirse ben de mart sonu başlayacağım inşallah. Hangi doktoru seçtiniz. Ben hiç birini bilmiyorum

Evet profesör cok tecrübeli biri ilac yazıp göndermiyo düşünüyo hesaplıyo anlatıyo bide
Her hastaya uygulanan tedavi farklıdır tabiki de ama neler yaptı size acaba. Benim üçüncü denemem olacak çünkü. İlki negatif 2. Si kimyasal. Yaş 37 yoruldum artık

Her hastaya uygulanan tedavi farklıdır tabiki de ama neler yaptı size acaba. Benim üçüncü denemem olacak çünkü. İlki negatif 2. Si kimyasal. Yaş 37 yoruldum artık
Ben ilkini novafertilde tedavi oldum aynı ilaçları verip verip yolluyolardı Benım nobafertilde 5 umayda 12 yumurtam oluştu ben bunu verilen ilaçlara bağlıyorum Umay da daha farklı ilaçlar verdi her muayeneden sonra ayarladı hatta o dozu burda asistanım vursun derdi orda olurdum birde moral cok önemli umay da herkes güleryüzlü yardımcı olmaya calısıyolar.Yani her şey dışında Hakan Kıran ın cok profesyonel yaklaştığını düşünüyorum .

Arkadaşlar Umay da tüp bebek yaptırdım ve sonuç olumsuz doktor Ahmet bey di başka yaptıran var mı bu konuda acil bilği verirmisiniz ikinci kez hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum

X