Umuda yolculuk

Umudumvar07

Guru
Kayıtlı Üye
12 Mart 2012
613
860
Yaklaşık 1 yaşımdan beridir kiloluyum. Şu anda 98.5 kilodayım ve bu kilo benim zirvem değildi. Boyum 167cm. Bugüne kadar milyon kez diyete başladım ve bitiremedim. Kilo verdim aldım verdim aldım.... Bu böyle gitti hep. İstikrar saglayamadim. Hayatımda kötü giden her durumda yemeğe ve ekmeğe sarıldım. Çok tatlı yiyen ya da hamur işine düşkün bir kadın değilim ama ekmeği ve etli yemekleri çok seviyorum. Dün benim hayatımda milat oldu. Bu aralar derin nefesler almaya başladım ve 41 yaşıma yaklasirken ne yapıyorum ben dedim. Lessie ile spora başladım. Benim en büyük yanlışım spordan uzak durmakmış. Diyet yapıyorum ama yataktan kalkmiyorum. Şimdi günlük kalori mi aşmadan hareket etmeye başladım. Eğer istikrarlı gidebilirsem buraya haftalık sonuç ve düşüncelerimi yazacağım. Göbeğimden nefret ediyorum ve onu taşımak istemiyorum. Bedenimde bana ait olmayan yağlara mecbur değilim ve gitmelerini istiyorum

Size basarilar dilemeye geldim. :) insaallah hedefinize ulasirsiniz. Benim de bir donem kilo verme surecim olmustu ve ben de sık sık leslie yapmis ve yuruyuslere cikmistim. Kesinlikle cok etkili.

X