Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

kızlar eşim şu ultrasyonu çektirdi hiç birşey çıkmamış salı yine gideceğiz emre beye yani prostatla ilgili problemi yokmuş şükür

selam. geçmiş olsun. sevindim bişey çıkmadığına. bakalım bizde be çıkacak. ultrason çekilecek eşim 7 ekimde.

selam. geçmiş olsun. sevindim bişey çıkmadığına. bakalım bizde be çıkacak. ultrason çekilecek eşim 7 ekimde.
canım inş. sizdede birşey çıkmaz bizde eşimde volume çok düşüktü o nedenle emre bey prostatla ilgili problem olabilir dedi kist veya taş olabilir tıkanıklık söz konusu dedi ama birşey çıkmadı salı yine görüşeceğiz genetik olma ihtimalide varmış ultrason çeken kişi söylemiş eşime

merhaba canım..
bende enver beyin hastasıyım.8 eylülde transfer yapıldı.bu cumartesi gebelik testi yaptırcam.
sonucu çok merak ediyorum.bu benim 4.denemem

merhaba canım..
bende enver beyin hastasıyım.8 eylülde transfer yapıldı.bu cumartesi gebelik testi yaptırcam.
sonucu çok merak ediyorum.bu benim 4.denemem

ALLAH inşallah gönlüne göre verir, meleğine kavuşursun dualarım seninle güzel haberlerinin bekliyoruz:nazar::nazar::nazar:

Ark. salı günü yine Emre beyle görüşeceğiz biz eşime sperm kanallarının tıkanık olduğunu o nedenlede TESA işleminin yapılması gerektiğini söyledi ultrason çektirdi eşim birşey çıkmadı prostatla ilgili salı sonuçları götüreceğiz bakalım nediyecek

arkadaşlar.malesef benim test negatif çıktı..
beta hcg değerim 2 çıktı..yok yani daha öncekiler gibi...
ben umudumu kestim artık..bende umut tüpbebeğe çok güvenmiştim....
evet çocuksuz insanın bir yanı hep eksiktir...yani bana hep öyle gelmiştir.
bu eksikliği eşim bana unutturacak inşallah
onu çok seviyorum...bunuda atlatırız biz...
dualarım sizinle .allah hepinizin yardımcısı olsun...inşallah sizin yüzünüz güler..

dualarım sizinle .allah hepinizin yardımcısı olsun...inşallah sizin yüzünüz güler..

HAYAL KIRIKLIĞINI ANLAYABİLİYORUM FAKAT ŞÖYLE DÜŞÜNMEK LAZIM RABBİMİN BİZİM İÇİN YAZDIĞI BİR YAZI VAR BUNU NE BİZ NEDE DOKTORLAR DEĞİŞTİREMEZ DEMEKKİ ZAMANI DEĞİLMİŞ UMUDU KESMEDEN YOLA DEVAM ETMEK LAZIM HAYIRLI VE TAZ ZAMANDA RABBİM SANA VE İSTEYEN HERKESE EVLAT SEVGİSİNİ TATTIRSIN İNŞALLAH
:teselli:a.s.

elimden gelen herşeyi yapıyorum.....
unutmaya çalışıyorum...güzel dileklerin için teşekkürler rüyameleğim...

arkadaşım seni okadar iyi anlıyorumki şu anki duygularını ben 5 kez yaşadım ama aradan 3 yıl gecti kendimi toparladım ve yeniden tedaviye karar verdik umudunu hiç kaybetme demekki vakti zamanı değildi biraz zaman gecsin kendini toparla yeniden eminim umutla bakacaksın ve tedaviye başlıyacaksın inş. tabi bu son negatifin olur

ark. benim bu defa eşime TESE Uygulanacak daha kaliteli sperm elde etmek için eşim çok korkuyor ve heyecanlanmaya başladı bile ikimizde aynı anda ameliyathaneye girecekmişiz benden yumurta toplanırken ondanda sperm alınacakmış inş. herşey güzel olur .DR.Emre Beyde gercekten çok iyi bir doktor çok ilgili

kızlar merhabaaaaa..
bende dun ilaçlarımı aldım allahın zni ile :)
bi aksilik olmazsa ekım başı regl olunca tedvım başlıyorrr allh çok şükürrrrrrrrrrr
sizlerden ne haberrrrr
"inanmak başarmanın yarısıdır kızlar başaracağınıza inanın"

arkadaşlar bende umut tüp bebek anne adaylarındanım. 1 hafta önce bhcg sonucum 155 çıktı son derece mutluyum tabi..... allah herkese nasip eder inşallah...
benim söyleyeceğim umut tüp bebek denilince hep enver bey ismi geçiyor(ki çok iyi bir dr) ama orada levent beyde var ve bence süper bir dr oda . benim rahatsızlık duyduğum şey sadece enver beyin adının geçmesi bence levent beyde son derece iyi ve güvenilir bir dr. kartını size veriyor ve isterseniz saat 24 te arayın mutlaka cvp veriyor ve sizi son derece rahatlatıyor allah için hakkını yememek gerek..

arkadaşlar bende umut tüp bebek anne adaylarındanım. 1 hafta önce bhcg sonucum 155 çıktı son derece mutluyum tabi..... allah herkese nasip eder inşallah...
benim söyleyeceğim umut tüp bebek denilince hep enver bey ismi geçiyor(ki çok iyi bir dr) ama orada levent beyde var ve bence süper bir dr oda . benim rahatsızlık duyduğum şey sadece enver beyin adının geçmesi bence levent beyde son derece iyi ve güvenilir bir dr. kartını size veriyor ve isterseniz saat 24 te arayın mutlaka cvp veriyor ve sizi son derece rahatlatıyor allah için hakkını yememek gerek..
kesinlikle iyi bir doktordur mutlaka levent bey ama ben mesela levent beyden haberim yok ki Umutta tedaviye başlıyacağım Enver beyle görüştüm ve onun hastasıyım eminimki buradaki ark. Enver beyin hastası oldukları için Levent beyin ismi geçmiyordur

Arkadaslar merhaba, hangi merkeze gidecegime karar vermedim. Ama gecen gün email ile soru sormustum. Hemen cevap geldi. Ilgileniyorlar ve cok hesapli geldi bana. Microtese ameliyatini
emre bakircioglu yapiyormus diye ögrendim. O nasil doktor acaba bilginiz varmi?

Comebaby tatil nasil geciyor, insallah hersey yolundadir. Görüsemezsek iyi bayramlar canim.
Tabi diger arkadaslarin da bayramini simdiden kutlarim.

X