Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Umutta tedavi olan ark. reglinin 3.günümü başladınız tedaviye 2.günmü bana Enver bey 3.gün gel demişti yasemin hanımda 2.gün gel dedi herhalde birşey fark etmez değilmi birde ilk 1500 ytlyi gelirken getir denildi kredi kartı gecerlimi yoksa nakitmi ödenicek ay beni heyecan bastıda sanıım regl olmam yaklaştı ağrılarım başladı

Umutta tedavi olan ark. reglinin 3.günümü başladınız tedaviye 2.günmü bana Enver bey 3.gün gel demişti yasemin hanımda 2.gün gel dedi herhalde birşey fark etmez değilmi birde ilk 1500 ytlyi gelirken getir denildi kredi kartı gecerlimi yoksa nakitmi ödenicek ay beni heyecan bastıda sanıım regl olmam yaklaştı ağrılarım başladı

selam. 2. veya 3. gün farketmez bence. taksit yapıp yapmadıklarını merak ediyorum. bilgin varmı. jinemed mesela taksit yapıyor. ne güzel. hayırlısı olsun inşallah. tedavinin başarlılı geçmesini dilerim ..

selam. 2. veya 3. gün farketmez bence. taksit yapıp yapmadıklarını merak ediyorum. bilgin varmı. jinemed mesela taksit yapıyor. ne güzel. hayırlısı olsun inşallah. tedavinin başarlılı geçmesini dilerim ..

canım ödemeler hakkında görüşmedim fakat taksit yaptıklarını sanmam bana yasemin hanım sadece ilk gün gelirken 1500 ytlyi yanında getireceksin demişti
sen tedaviyi nezaman düşünüyorsun

kızlar regl oldum bugün tel ile Enver beye ulaşmaya çalışıyorum sanırım yarın veya öbürgün başlıyorum tedavime

canım ödemeler hakkında görüşmedim fakat taksit yaptıklarını sanmam bana yasemin hanım sadece ilk gün gelirken 1500 ytlyi yanında getireceksin demişti
sen tedaviyi nezaman düşünüyorsun

selam. hayırlı olsun tedavin. inşallah sen ve tüp bebek tedavisine başlayacak olan herkes Allah'ın izniyle bebeklerine kavuşur. ben raporum çıkar çıkmaz başlayacağım Allah'ın izniyle. kasım sonu yada aralıkta başlariz. başladığımızda soracağız taksitlendirme yapıyorlarmı diye. şuan merak ediyorum. olsa çok ama çok iyi olur. tedavin süresinde bize bilgi verirsen sevinirim. kendine iyi bak.a.s.

hele şükür formumuza kavuştuk ark.
ben cumartesi pregly 150 ,fenemon,ve folibol ile tedavime başladım yarın ilk kontrolum inş. yumurtalarım iyi gelişiyordur ark. bu dönemde umutta tedavi gören arkadaş varmı aranızda

evet benede lucrin iğne,estrofem tabelt,estraderm bant kullanıyorum sanırım ay başında transferim gerçekleşecek

selam arkadaşlar. aranızda rahim filmi çekilen varmı. cumartesi adetime en az 3 gün kala çekinsem olurmu bilgisi olan varmı.biran önce çekinmek evraklarımı heyete sokamk istiyorum.

selam arkadaşlar. aranızda rahim filmi çekilen varmı. cumartesi adetime en az 3 gün kala çekinsem olurmu bilgisi olan varmı.biran önce çekinmek evraklarımı heyete sokamk istiyorum.

canım ben cektirmedim direk histeroskopi yapıldı bana ama bildiğim kadarı regl bitiminden 2-3 gün sonra çekiliyor

Rahim filmi hatırladığım kadarıyla adet kanamasının bitmesini takip eden bir kaç gün içinde çekilir

Rahim filmi hatırladığım kadarıyla adet kanamasının bitmesini takip eden bir kaç gün içinde çekilir

canım ben cektirmedim direk histeroskopi yapıldı bana ama bildiğim kadarı regl bitiminden 2-3 gün sonra çekiliyor

sağolun arkadaşlar. rahim filmi için 2 hafta beklemem gerekecek o zaman. bu rapor işi gerçekten çok zor. bisürü prosedür. ekim umut tüp bebekte başlarız diye düşünmüştük ama olmuyor. nasip. ama aralğa inşallah yetişir.sabırlanıyorum artık.

sağolun arkadaşlar. rahim filmi için 2 hafta beklemem gerekecek o zaman. bu rapor işi gerçekten çok zor. bisürü prosedür. ekim umut tüp bebekte başlarız diye düşünmüştük ama olmuyor. nasip. ama aralğa inşallah yetişir.sabırlanıyorum artık.

Aceylacim,

Kendini germe sakin ol önemli olan herşeyin yolunda gitmesi geç olsun güc olmasın. Moralini yüksek tut sadece doktorunun dediklerini harfiyen uygula. Hayırlısı ile hamile kalırsın inşallaaaahhh...

Aceylacim,

Kendini germe sakin ol önemli olan herşeyin yolunda gitmesi geç olsun güc olmasın. Moralini yüksek tut sadece doktorunun dediklerini harfiyen uygula. Hayırlısı ile hamile kalırsın inşallaaaahhh...

selam canım. nasılsın iyimisin. nasıl gidiyor hamilelik. canım senle durumumuz aynıydı sperm sayısı. sende rapor alırken rahim filmi verdinmi canım. sağol.:Saruboceq:

Aceylacim tekrar merhaba,

Özelden attığın mesajı okudum. Ancak nasıl özelden yanıtlanır bilmiyorum burdan yanıtlayayım. Ben rahim filmi çektirmedim. Doktorum gerek duymadı çünkü eşim ileri derece (sayı hareket 0 dı) infertilite idi. Yani micro dışında bebek sahibi olma olasılığımız binde 1 bu nedenle direk rapor verdiler.

Özelden attığın mesajı okudum. Ancak nasıl özelden yanıtlanır bilmiyorum burdan yanıtlayayım. Ben rahim filmi çektirmedim. Doktorum gerek duymadı çünkü eşim ileri derece (sayı hareket 0 dı) infertilite idi. Yani micro dışında bebek sahibi olma olasılığımız binde 1 bu nedenle direk rapor verdiler.

Tekrar selam canım . sağol verdiğin bilgi için. eşime üroloji doktoru (eğitim araştırma hastanesi) microenjeksiyon uygundur diye durumunu belirten yazı verdi. eşimde de sayı 2 spermioramda 1 tane çıktı. 2 tanesinde de 0 sıfır çıktı çünkü. iyice araştırmak gerekiyor. gereksiz yere vakit kaybetmek istemiyoruz. teşekkür ederim canım. nasıl gidiyor herşey yolundamı.

hele şükür formumuza kavuştuk ark.
ben cumartesi pregly 150 ,fenemon,ve folibol ile tedavime başladım yarın ilk kontrolum inş. yumurtalarım iyi gelişiyordur ark. bu dönemde umutta tedavi gören arkadaş varmı aranızda

Selam. nasılsın.nasıl gidiyor tedavin. merkezden memnunmusun.

slm canım eşine tese yöntemimi uygulandı benim eşimde sperm mevcut ama çok az miktarda gecen ay eşimin verdiği spermler dondurulmuş yarın tekrardan verecek fakat Emre bey kalite acısından eşime tese uygulamanın daha mantıklı olduğunu çünkü kalitenin bu şekilde artacağını söyledi
size TESE yapıldımı

Selam. nasılsın.nasıl gidiyor tedavin. merkezden memnunmusun.

slm canım
bugün kontroldeydim bana femaralı kısa protokol uygulanıyor o nedenle ilac dozajımda 150 düşük sayılır
Enve r beye söyledim dozajımın düşük olduğunu güldü bana yeterli dedi çünkü femara denilen ilaç kullandığımız içinmiş bugün yumurtaların büyüklüğünün 10 ve üzeri olmalı imiş baktı ve sanırım 8 tanesi falan bu şekilde gayet iyi dedi ilaçlara güzel cevap veriyorsun dedi
bugün menegona da başladık artı yumurta çatlamaması içinde 2 günlük başka bir iğne verdi anlıyacağınız 3 adet günlük iğnem var şu an büyük ihtimalle salı günü yumurtalar toplanır dedi cumartesi tekrar kontrolüm var

slm canım eşine tese yöntemimi uygulandı benim eşimde sperm mevcut ama çok az miktarda gecen ay eşimin verdiği spermler dondurulmuş yarın tekrardan verecek fakat Emre bey kalite acısından eşime tese uygulamanın daha mantıklı olduğunu çünkü kalitenin bu şekilde artacağını söyledi
size TESE yapıldımı

Selam Comebaby,

Benim esime TESA yapıldı. Aslında sperm testinde sadece 5-6 adet cansız sperme rastlanmıştı. Üroloğumuz son ana kadar MESA mi TESA mi yoksa TESE mi yapılacağını belirmedi çünkü kendisi önce TESA ile başlayacağını eğer sağlam sperm bulamaz isek TESE ye geceriz demişti. Neyseki TESA (Testiküler Sperm Aspirasyonu) ile canlı sperm bulundu. Yani iğne yardımı ile testislere girilerek canlı sperm arandı. Sanırım doktorun işi riske etmek istemiyor. O nedenle direk TESE yaparak şansı yükseltmek istiyor olabilir. Ama en azından dondurulacak kadar sperm bulunmuş dolayısı ile şansınız yüksek. Herşeyin gönlünce :CüvCüv: olmasını temenni ediyorum.

Tekrar selam canım . sağol verdiğin bilgi için. eşime üroloji doktoru (eğitim araştırma hastanesi) microenjeksiyon uygundur diye durumunu belirten yazı verdi. eşimde de sayı 2 spermioramda 1 tane çıktı. 2 tanesinde de 0 sıfır çıktı çünkü. iyice araştırmak gerekiyor. gereksiz yere vakit kaybetmek istemiyoruz. teşekkür ederim canım. nasıl gidiyor herşey yolundamı.

Aceylacim tekrar selam,

Bilmiyorum ama senin rahim filmi çektirmen gereksiz çünkü rahim filmi sadece aşılama yapılacaksan çekiliyor. Aşılama işlemi için tüblerin acık olması lazım. Ama eğer rapor için bu şart koşuluyor ise ki çok saçma ozaman mecbur çektirmen lazım.
Bunu senden doktorunmu istedi? Yoksa rapor çıkaraçağın devlet kuruluşumu?

X