Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ilki sezaryen olduğu için bu da sezaryen olacak. Aslında sezaryen sonrası vajinal doğum varmış. Burda bir doktor yaptırıyor. Konuştum ama fiyatı fazla geldi. O yüzden devletten devam😂 isten atılmasaydım😂 sorun olmazdı ama eşim yalnız çalışıyor. Bu pahalilikta da o kadar parayı veremem. Yeterince masraf yaptık zaten. Sağlıkla gelsin de farketmez doğum şekli. Korkuyorum tabi ama yapacak bisey yok. Nasipse Elfin Hüma ismini düşünüyoruz. Ablasının ismi de Elif Zümra😍 uyumlu olur diye düşündük. Hayırlısı bakalım 😍
En hayırlı şekilde olsun hiç korkma kuzum e o zaman tarihin bellidir ne zaman nasipse😍
İsimleride çok güzelmiş elfinin anlamı ne☺️

Kizlar kizlarrr nasılsınızzz 🥰
Bayadır girmiyorum bi yazim dedimm.
Bende hala gelen giden yok tek bi aşalamayla kaldım 😂
Okadar umutsuz vakayım ki tedavimde durdu mübarek 🤷🏻‍♀️
3 yumurtayla bile tutmadı kuzular benim napacam bilmiyorum.
Benim aşılama filan çok ağrılı geciyor o yüzden ara verdim terapi göreceğim, malum yurt dışındayım burda anesteziyle hal olmuyor hiç bişy☹️ sanırım bi süre daha cocuk meselesini kapatmam gerekiyor 😞
Canım sen bilirsin belki bi görsel yüklicem görümcem getirdi orda bununla hamile kalan çokmuş . Nedir bu folikasid gibi bişy sanırım .
Duruyor tabi☺️ Nasılsın canım ne var ne yok
İyim canım dükkanla uğraşıyorum git gel aynı .:) nasıl bıraktıysam aynıyım belkı şubatta yeniden tedaviye başlamayı düşünüyorum.
D76457B1-1E55-4229-B721-05EECEF33A18.jpeg

Canım sen bilirsin belki bi görsel yüklicem görümcem getirdi orda bununla hamile kalan çokmuş . Nedir bu folikasid gibi bişy sanırım .

İyim canım dükkanla uğraşıyorum git gel aynı .:) nasıl bıraktıysam aynıyım belkı şubatta yeniden tedaviye başlamayı düşünüyorum. Eki Görüntüle 2976780
Hayırlı olsun yeni işinde canım bol kazancınnolsın inşallah☺️
Metafolin vAr içerisinde diğeri ne anlayamadımm

En hayırlı şekilde olsun hiç korkma kuzum e o zaman tarihin bellidir ne zaman nasipse😍
İsimleride çok güzelmiş elfinin anlamı ne☺️
Tarihi söylemedi daha doktor. Canı isteyince soylucek heralde. Ben de hiç sormuyorum. 😊 Elfin , ele avuca sığmayan kendini sevdiren manasına geliyormuş 😊

E4943DF3-CF28-460D-AC4C-C543271C9FD8.jpeg
Kızlar sorayım size ovulasyon testım bir dün biri bugun reglim3 gün gecikti
1 hafta kala kan vermiştim negatif çıkmıştı.
Yarın gündüz bi kaset test yapıcam.
Regli zamanı ne böyle koyulaşır kullanan bilir . Evde test yok yapamıyorum

Eki Görüntüle 2977603
Ovü ile gebelik anlama konusunda pek bilgim yok canım ama burada gördüğüm kadarıyla koyu çıkıyorsa ihtimal oluyor. Sen yine hcg testi bir yap bugün ☺️ Hadi inşallah 🤲🏼

Adıyla yaşasın inşallah çok güzelmiş anlamı canım😍
Amin inşaallah canım benim😊
Eki Görüntüle 2977603
3 gün gecikmeye göre koyuluk fazla değil. Ama eğer ovulasyon gününden eminsen ve ikinci kez ovulasyon gerceklesmiyorsa hamile olma ihtimalin yüksek. InsaAllah hamilesindir 😍

X