Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım tabiki yazabilirsin istediğin kadar yaz tabi kız. Pek aktif değil aktifleşiriz belki. Olmaya olmaya herkesin hevesi kaçtı biri kırsa şu zinciride açılsak 🤣🤣
yaaaa kıyamam :KK43:
yerleşme kanaması ben hiç yaşamadım kuzum Jou Jou ama kanamayla öğrendi hamileliğini. Sende demi öyle birşey var ☺️
Jou Jou :KK4: gel burayaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ay ne bilem ya
perşembe günü lekelenme gibi oldu ama adet bitimi gibi uzatılı kırmızılı akıntı karışık olur ya nasıl anlatayım bilemedim
ped koydum çok az gelmiş o da koyu kahve gibi pedden kaynaklıdır belki

sonra da bir iki sildikçe açık kahve varla yok arası
sonra devamı yok
kupkuru ne akıntı ne adet
fena adet ağrımda oldu kaç gündür ama gelmiyor

• Muhteşem
Reactions: Jou

ay ne bilem ya
perşembe günü lekelenme gibi oldu ama adet bitimi gibi uzatılı kırmızılı akıntı karışık olur ya nasıl anlatayım bilemedim

sonra devamı yok
Yapsana bir test canım 😍

yerleşme kanaması ben hiç yaşamadım kuzum Jou Jou ama kanamayla öğrendi hamileliğini. Sende demi öyle birşey var ☺️
Evettt kuzummm reglimden 5gün regl oldum sonra kahverengileşti zaten sorna regl i günümde test yapınca tekrar karanama geçirdimm benim çok farklıydı düşüktü sadece
Lekeyse kahve geliyorsa yerleşme kanamasıdırr 😍 bir mucizee bir mucizee

ay ne bilem ya

sonra devamı yok
Aynı oldu benimde yaaa kuzu hamileyken bile yaşadım bunuu bayaaa umutlanmanı istememm ama belki vardırr inşaallahhh🤲 saçimı çekip durma leeeeennn🤣

Yapsana bir test canım 😍
beni gaza getirmeeeeeeeeeeeeeee :KK70: bi daha yaparım bak
Birdaha yap 🤣 ben usanmam test olsa elimde hergün yaparım hobim 🤣🤣🤣
ben sana gönderem en son 30 tane almıştım :KK70: :KK70:
kalbim kadar beyaz çıktı ki :KK70:
Evettt kuzummm reglimden 5gün regl oldum sonra kahverengileşti zaten sorna regl i günümde test yapınca tekrar karanama geçirdimm benim çok farklıydı düşüktü sadece
Lekeyse kahve geliyorsa yerleşme kanamasıdırr 😍 bir mucizee bir mucizee

Aynı oldu benimde yaaa kuzu hamileyken bile yaşadım bunuu bayaaa umutlanmanı istememm ama belki vardırr inşaallahhh🤲 saçimı çekip durma leeeeennn🤣
Bİ daha söyleeeeeeeee bi daha söyleeeeeeeeeeeeeeeeeeee

nasıl yani sen 5 gün adet mi oldun nasıl yaaa
dolu dolu mu

• Beğen
beni gaza getirmeeeeeeeeeeeeeee :KK70: bi daha yaparım bak

ben sana gönderem en son 30 tane almıştım :KK70: :KK70:
kalbim kadar beyaz çıktı ki :KK70:

Bİ daha söyleeeeeeeee bi daha söyleeeeeeeeeeeeeeeeeeee

nasıl yani sen 5 gün adet mi oldun nasıl yaaa
dolu dolu mu
Bakkk şiinuuuuuuu reglimi bekliyordum ben normalde 35 gunde bir olurum
Ama 5 gün önce erken oldum bildiğin kıpkırmızı bildiğin regl oldumm akşama doğru kahverengileşti ben hamile olduğumu şüphelenmemiştim
2 ve 3 cü gününde kahve gelmeye başladı kesildi bidaha ki sabahında test yaptımkii hamileymişim ama doktor randevusu doluydu nesekii çok heyecanlıydım ama 2 saat sonra foşur foşur kanama geçirdim allah kimseye yaşatmasın o anı çok kötü 😒 aklım gitti bebeğim düştü sandım koştur koştur doktora gittim başka doktora doktor da zaten çok emindi düşecek dedi baya kanaman var dedii kese etrafındakii ve düşmedii dayandı iğnelerle benimki çok farklı aslında

Bakkk şiinuuuuuuu reglimi bekliyordum ben normalde 35 gunde bir olurum
Ama 5 gün önce erken oldum bildiğin kıpkırmızı bildiğin regl oldumm akşama doğru kahverengileşti ben hamile olduğumu şüphelenmemiştim
2 ve 3 cü gününde kahve gelmeye başladı kesildi bidaha ki sabahında test yaptımkii hamileymişim ama doktor randevusu doluydu nesekii çok heyecanlıydım ama 2 saat sonra foşur foşur kanama geçirdim allah kimseye yaşatmasın o anı çok kötü 😒 aklım gitti bebeğim düştü sandım koştur koştur doktora gittim başka doktora doktor da zaten çok emindi düşecek dedi baya kanaman var dedii kese etrafındakii ve düşmedii dayandı iğnelerle benimki çok farklı aslında
ohaaaa ben şok şuannn:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:
Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin kuzum sen belli üstüne görmüşsün o zaman:KK51:

• Beğen
Kızlar yaş kaç bu arada sizlerin ben sormuşumdur konuşulmuştur ama unuttum

X