Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde düzensizliğim var çok iyi anlıyorum seni canım ama o kahverengi dediğin zamanlarda adet olabilir. Cünkü biz pkoyuz o şekilde olabiliyor diye duydum yalnış hatırlamıyorsam

Düzensiz adet çok berbat bişey seni o kadar iyi anlıyorumki 4 ay olmadığım oldu benim umutla test yaptım ilk zamanlardı hep umutlarım kırıldı

Benimde düzensizliğim var çok iyi anlıyorum seni canım ama o kahverengi dediğin zamanlarda adet olabilir. Cünkü biz pkoyuz o şekilde olabiliyor diye duydum yalnış hatırlamıyorsam
Düzensiz adet çok berbat bişey seni o kadar iyi anlıyorumki 4 ay olmadığım oldu benim umutla test yaptım ilk zamanlardı hep umutlarım kırıldı
Siz adet söktürücü mü kullanıyorsunuz kızlar ?
Adet söktürücü her ay kullandıkca artık etkisini kaybediyor bende şimdi kullanmiyorum bi kaç aydır

Adet söktürücü her ay kullandıkca artık etkisini kaybediyor bende şimdi kullanmiyorum bi kaç aydır
Önceden kullandım birkaç defa sonra tedaviye başladım işte tedaviden sonra bir kaç aydır geliyor tam günü gününe olmasada. Çokta umursamıyorum o yüzden şu ara

Bende önceden kullandım şimdi tüp mideliyim 35 kg verdim 3 gün gecikmeli oldum ondan önce 10 gün normale dönüyor galiba

Önceden kullandım birkaç defa sonra tedaviye başladım işte tedaviden sonra bir kaç aydır geliyor tam günü gününe olmasada. Çokta umursamıyorum o yüzden şu ara
Bende önceden kullandım şimdi tüp mideliyim 35 kg verdim 3 gün gecikmeli oldum ondan önce 10 gün normale dönüyor galiba
Benimki niye düzelmiyo acaba yok yani sebepsiz gibi bişey benimkide kilo yok bişey yok
Benimkide şaşmaz aslında ilaki bi 2 ay gececek

Benimki niye düzelmiyo acaba yok yani sebepsiz gibi bişey benimkide kilo yok bişey yok
Benimkide şaşmaz aslında ilaki bi 2 ay gececek
Evet canım yaa kilo çok olması sorun sanardım ama zayıflıkta bu kadar etkilediğini ilk defa görüyorum. Kilo almaya çalışsan bir 4 5 kilo ama

Evet canım yaa kilo çok olması sorun sanardım ama zayıflıkta bu kadar etkilediğini ilk defa görüyorum. Kilo almaya çalışsan bir 4 5 kilo ama
Zaten doktor bi 4-5 kilo etkisini görürsün dedi. Alamiyorum ya benim bünyede almıyor ozaman aşilamaya devam diyo işte adet gelesiye sabır çekiyorum ama

Zaten doktor bi 4-5 kilo etkisini görürsün dedi. Alamiyorum ya benim bünyede almıyor ozaman aşilamaya devam diyo işte adet gelesiye sabır çekiyorum ama
İnşallah bekletmeden gelir canım. Artık çok bunaltıcı gelmeye başladı bana bu sorun gerçekten ya napcaz biz böyle

İnşallah bekletmeden gelir canım. Artık çok bunaltıcı gelmeye başladı bana bu sorun gerçekten ya napcaz biz böyle
Canim artik cidden bi karar aldim. Adetim gelirse yaza kadar son 2 aşılamayı yaparım olmadı her türlü zaten Türkiyeye gelicem tatile yazın tüp bebek yaptırcam istanbulda başka care yok. Yorulduk cidden.. artık kendime söz vericem yaza kadar kafamı ağrıtmicam düşünmicem umursamicam. Aynı nasıl düşünmeyince oluyor diyorlar ya hani.. bakalım olursa olur olmazsa her türlü yaza kaldi

Bende kaç defa düşünmicem diye karar aldım ama olmuyor canım ya. Benimde ağrılarım var adet olucam büyük olasılık. Olunca son bir defa çatlatma iğnesi denicem. Sonra tüp bebek bende artık eşimde artık tüp bebek istiyor. Yıldık iyice

Bugünde daha gelen giden yok. Acık kahve akıntım var. Ara ara karın ağrım. Yerleşme olamaz test yaptım 2 gün önce negatifti. Adet bekliyorum gelsede doktor yollarına düşsem

Merhaba denk geldim yazmak istedim :) ben üç hamileliğimdede yasadım ilki pembeydi ikimcisi kahverengi çamur rengi adetmden bi hafta once üçüncüsü de adet günümde pembe renk
Çoğu kadında oluyo bu
Ay merhaba cevabınız için teşekkür ederim
Ben de yaşadım ilk gebelikte kahverengi adet günümde
2.de kıpkırmızı kanamaydı o leke değildi
3.de olmadı sanırım
4.de adetin 18.günü açık kırmızı gibi bebek avuç içi kadardı

Ya şöyle bişey oldu tahmini adet günümde adetim geldi sandım hani adet biterken olur ya akıntı karışık peçeteye Bi kere geldi
Ped koydum adet diye
Sonra yine azıcık bişey geldi kahverengi gibi ama pedden de kaynaklı olabilir görünümü ne adet var ne bişey
Dr takibindeydimde bu ay yumurta yok diyordu hiç akıntım bile olmadı
Ben gebelik ihtimali sanmıyorum ama düşünmeden de edemiyorum
40 gün oldu bugün
Sanırım o adetti

Canım daha yokmu gelen giden birşey: birde sendemi 4 kere hamile kaldın bilmiyordumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…