Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın🥰
Ben bu ay hamilelik stresine girmeyeyim diye buralara hiç uğramadım bata 2 gün var erken gebelik testim gün içinde gelecek sizce geldiğinde yapayım mı yoksa yarın sabahı mı bekmeleliyim

Kızlar günaydın🥰
Ben bu ay hamilelik stresine girmeyeyim diye buralara hiç uğramadım bata 2 gün var erken gebelik testim gün içinde gelecek sizce geldiğinde yapayım mı yoksa yarın sabahı mı bekmeleliyim
Tek bir testmi canım başka testlerde varmı

mucizemin haberi gelmişti ama kısa sürdü 😌 inşallah bir daha haberini alırım, bu sefer sağlıkla büyür içimde ve sağlıkla kucağıma alırım 🥰
Ah canım çok iyi anlıyorum seni aynı yollardan bende geçtim. İnşallah sağlıkla gelicek güzel meleklerimiz inanıyorum 🥰🤗

Çok duramazsan yap birtane istersen canım ama durabilirsen tabi adetin geçmesini bekle derim
Yaptım canım duramadım😅 var mı bir şey acaba heyecanlandım ya 🤭🤭

Eklentiler

• 6FEB76D0-B626-4F39-AF6E-47D91661DFF7.jpeg
    6FEB76D0-B626-4F39-AF6E-47D91661DFF7.jpeg
    123 KB · Görüntüleme: 49
  • E0B2AFCA-537C-448D-BF85-26825AC2B40A.jpeg
    E0B2AFCA-537C-448D-BF85-26825AC2B40A.jpeg
    136,1 KB · Görüntüleme: 38
Hepimizin inşallah kuzum benim çok yıpratıcı bir sürec. Zaten tüp bebeğe başlıcaz haziranda nasipse görüştük 🥰
keşke tüp bebeğe başlamadan yine hamile kalsan ama sağlıkla olsa 🥰 tüp bebeğe başlamadan önce hamile kalıp sağlıkla doğuran arkadaşlarım varda ordan şey ettim 😁

keşke tüp bebeğe başlamadan yine hamile kalsan ama sağlıkla olsa 🥰 tüp bebeğe başlamadan önce hamile kalıp sağlıkla doğuran arkadaşlarım varda ordan şey ettim 😁
Ah inşallah kuzum ya. Doktor bize denemeyin kendiniz yüne aynı şey olur en oluru laboratuvar ortamında sağlıklı bebeği bulup transfer etmek dedi ama biz dinlemedik yine rabbime hiç birşey güc gelmezz. İnşallah rabbim verirse çok seviniriz 🤗😍

Ah inşallah kuzum ya. Doktor bize denemeyin kendiniz yüne aynı şey olur en oluru laboratuvar ortamında sağlıklı bebeği bulup transfer etmek dedi ama biz dinlemedik yine rabbime hiç birşey güc gelmezz. İnşallah rabbim verirse çok seviniriz 🤗😍
bazen doktorların dediğinin tersi olabiliyor. bi arkadaşıma doktor senin çocuğun olmaz demişti kız hamile kaldı. yani rabbimin ol demesi yeterli kuzum 🥰 hakkınızda hayırlısı olsun inşallah canım benim 😍

X