Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İğneden sonra erken regli olan çok :/ umarım degildir, ama iğne yaptıran herkes erken regli oldu ben hariç ben regli günümde oldum.
yerleşme olmasın. Kahvemi pembemi?
İşte bende bilemiyorum ya of pazar günü test yapacağım bakalım neymiş . Tam kahve pembe arası ya karışık 😩

Bende de sadece bel ağrısı var şuan canım kaşık batmalarım vardı ama 2-3 gündür kesildi göğüslerde hafif ağrı var bende anlayamıyorum
Basenlerimde bi ağrı gerilme felan var adet belirtilerim benim bunlar ama bata 6 gün var

Kızlar doktordan geldim şimdi. 3 yumurta olmuş. 4. Yolda. Pazartesi aşılama olcak büyük ihtimalle.
ilk defa olumlu konuştu. Yumurtaların kalitesi çok iyi dedi . Sen normal yolla hamile kalabilirsin falan dedi. Şaşırdım baya. Birde bana bir hafta boyunca incir kuru dut çilek balık. Bunları bol bol ye dedi. Haftaya şok olcaksın dedi. Sizinde aklınızda olsun iyi geliyormuş. zaten bu aydan snra bırakıcam ya ozaman da bal çörek otu na başlicam.

Amin canım inşallah üzüldün senin adına inşallah herşey istediğin gibi ilerler ben tedaviye ara verdim ama diyete girdim dr zayıflarsan daha iyi sonuç alırsın demişti bakalım hayırlısı
haklısın cnm kilo etki edebiliyor sağlık açısından da daha iyi... benim öyle çok da kilom yok aynen devam.. yalnız ilaçları kesince bayağı ödem attım, vücudum normalleşti...

Kızlar doktordan geldim şimdi. 3 yumurta olmuş. 4. Yolda. Pazartesi aşılama olcak büyük ihtimalle.
ilk defa olumlu konuştu. Yumurtaların kalitesi çok iyi dedi . Sen normal yolla hamile kalabilirsin falan dedi. Şaşırdım baya. Birde bana bir hafta boyunca incir kuru dut çilek balık. Bunları bol bol ye dedi. Haftaya şok olcaksın dedi. Sizinde aklınızda olsun iyi geliyormuş. zaten bu aydan snra bırakıcam ya ozaman da bal çörek otu na başlicam.
Çok güZel canım çok mutlu oldumm. O dedikleri ne etki yaratıyormuş acaba 🙄 bende bu aydan sonra başlıcam bişeyler yapmaya bu ay çok aşırı saldım. Hiç çocuk düşüncesiyle bişey yapmuyorum. Ama kafam çok rahatböylede😂

Kızlar merhaba hepinize. Umarım hepiniz çok iyisinizdir çok güzel haberler alıyorsunuzdur. Uzun süredir bu topikle ve listeyle pek ilgilenemiyorum. Bu ay gerçekten çocuk gebelik düşüncesinden çok uzağım gibi. Beynime bu düşünceyi hiç alamıyorum.
listeyle ilgili nasıl güncelleme yapabilirim şuan bilmiyorum kim ne durumda pek takip edemedim kusura bakmayın ☹️

Amin canım inşallah üzüldün senin adına inşallah herşey istediğin gibi ilerler ben tedaviye ara verdim ama diyete girdim dr zayıflarsan daha iyi sonuç alırsın demişti bakalım hayırlısı
Şuan aynı evredeyiz kuzu🤣 ne tarz bi diyet yapıyosun. Bu
Amin canım inşallah üzüldün senin adına inşallah herşey istediğin gibi ilerler ben tedaviye ara verdim ama diyete girdim dr zayıflarsan daha iyi sonuç alırsın demişti bakalım ha

Şuan aynı evredeyiz kuzu🤣 ne tarz bi diyet yapıyosun. Bu
Ben öyle kendim takiliyorum canım ya şu aralıklı oruç varya onu yapmaya calisiyotum birde haftada iki üç gün yürüyüş ve yeşil çay içiyorum herhangi bir diyetisyen e gitmedim adetten bu tarafa 6 kilo verdim hedefim 15 kilo daha

Ben öyle kendim takiliyorum canım ya şu aralıklı oruç varya onu yapmaya calisiyotum birde haftada iki üç gün yürüyüş ve yeşil çay içiyorum herhangi bir diyetisyen e gitmedim adetten bu tarafa 6 kilo verdim hedefim 15 kilo daha
Çok iyi yapmışsın canım. Bende karatay yapıyorum bu ara. Aralıklı oruçla aynı. Benimde 15 kilo vermem gerek minimum ☹️

X