Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa😂😂😂 benimkide keşke yaptirsaydin deyip durdu ama içimden gelemdi
Gittiğin yerdemi o kadar pahalıydı acaba canım başka hastanelere bi sorsaydın. Ama içinden gelmemesi çok normal. Dediğim gibi insan pozitif olcağından emin olsa gözünü kırpmaz yaptırır ama işte 🤣🤣🤣

Gittiğin yerdemi o kadar pahalıydı acaba canım başka hastanelere bi sorsaydın. Ama içinden gelmemesi çok normal. Dediğim gibi insan pozitif olcağından emin olsa gözünü kırpmaz yaptırır ama işte 🤣🤣🤣
En yakın özel hastaneye gittim aslında devlet Hastanesi'nde çok yakın belki yarın oraya giderim 😂

En yakın özel hastaneye gittim aslında devlet Hastanesi'nde çok yakın belki yarın oraya giderim 😂
Devlet hastaneside keyfi bakmıyor galiba canım kimisi. Anca hasta numarası yapcan. Gebelikte olabilir ama önce kan versem falan dicen😂 ama belkide direk yapar 🤣

sev9 sev9 kuzu ben bu iki ay çörekotu kürünü yapmayı düşünüyorum. Bugun aldım şimdi tüm malzemeleri . Ikı ay denicem. Oluyor mu öyle ? Bir ay mı deniyim ? Sabah akşam mı yiyim ? Bilemedim nasıl yapmıştın sen
Dene bence iki ay kuzum ben de denemeyi düşünüyorum tekrar bu ay belki olur ilk ayda ikinci aya gerek kalmaz 😂

C life duymamıştım bakalım benim bu ay olmazsa bir ay daha klomen sonra ara vercem
Canım bende burda gördüm o clife. Sonra instagram adresini görmüştüm. Çok hanile kalan vardı onunla. Bir iki ay deniyim dedim. Birde arı sütü bal polen karışımı denicem. Ovulasyonda takip edicem. Bu ay böyle denicem. Olmazsa diğer ay yada bir sonraki ay tekrar başlıcam doktora.
inşallah bu ay senin olacağını hissediyorum bitanem 🤲🏼

Çok az kalmış 🥰 idrarda öğrenilir heralde artık. belirti yaşıyo musun?

Canım artık belirti arayıp kendimi uzmemeye çalışıyorum umutsuz vakayım bu ay direk ka. Vereyim demiştim.oda olmadı saliyi beklicem bakalim 😂
Hiç umutsuz olma bitanem o kadar ağrı da vardır diğer aylardan farklı hiç belli olmaz 🥰

X