Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum şöyle saat saat güzel uzun detaylı net bişekilde anlatsanda yarın başlasam . Ramazanda geliyor hem zorlanmam oruç tutarken. :) 😁
sev9 sev9 kız aylar sonra bir gün dışarı çıktım oda çok görüldü zaten eskiye döndük baksana :)
Kafa dağıtacak hiçbi şey yok eve tıkıldık iyi yaptın gezdin yasaklar yokken canım 😂

Kuzum şöyle saat saat güzel uzun detaylı net bişekilde anlatsanda yarın başlasam . Ramazanda geliyor hem zorlanmam oruç tutarken. :) 😁
sev9 sev9 kız aylar sonra bir gün dışarı çıktım oda çok görüldü zaten eskiye döndük baksana :)
Tatlım ben sabah 7 de uyanıyorum 1 yada 2 bardak normal su içiyorum yarim saat sonra falan dabıl bir turk kahvesi yapiyorum şekersiz onu içiyorum sonra hem oğlanı okula götürüyorum yürüyerek hemde bazen daha uzun yürüyorum sonra bir bardak yeşil çay öğlene doğru çok acıkırsam hafif bir şeyler yiyorum ama çoğunlukla yemiyom ilk başlarda yiyordum gün içinde bol bol su içtim ve akşam yemeğinde istediğim yemeği yedim ama ben hep kendim pisiriyorum dışardan paketli gıda falan sıfır ben her şeyi yedim pilav gözleme kızartma patates et her şeyden yedim ama azar azar tabiki arda kaçamaklar yaptım çikolata falan ama 15 günde 1 şekeri ve içinde şeker olan herşeyi çıkarttım hayatımdan zaten glifor kullanıyorum o dengeliyo beni bazı günler 3 öğün yediğim bile oldu ama alıştıra bilirsen bir hafta kendini mide küçülüp zaten az yemeye başlıyorsun son olarak akşam yatmadan önce bir bardak daha yeşil çay içiyorum sonra uyuyorum bu kadar en başta metabolizmanızı hızlandırmak isterseniz dükan birasını deneyebilirsiniz acayip hizlaniyo metobolizma :halay:

Tatlım ben sabah 7 de uyanıyorum 1 yada 2 bardak normal su içiyorum yarim saat sonra falan dabıl bir turk kahvesi yapiyorum şekersiz onu içiyorum sonra hem oğlanı okula götürüyorum yürüyerek hemde bazen daha uzun yürüyorum sonra bir bardak yeşil çay öğlene doğru çok acıkırsam hafif bir şeyler yiyorum ama çoğunlukla yemiyom ilk başlarda yiyordum gün içinde bol bol su içtim ve akşam yemeğinde istediğim yemeği yedim ama ben hep kendim pisiriyorum dışardan paketli gıda falan sıfır ben her şeyi yedim pilav gözleme kızartma patates et her şeyden yedim ama azar azar tabiki arda kaçamaklar yaptım çikolata falan ama 15 günde 1 şekeri ve içinde şeker olan herşeyi çıkarttım hayatımdan zaten glifor kullanıyorum o dengeliyo beni bazı günler 3 öğün yediğim bile oldu ama alıştıra bilirsen bir hafta kendini mide küçülüp zaten az yemeye başlıyorsun son olarak akşam yatmadan önce bir bardak daha yeşil çay içiyorum sonra uyuyorum bu kadar en başta metabolizmanızı hızlandırmak isterseniz dükan birasını deneyebilirsiniz acayip hizlaniyo metobolizma :halay:
Anladıgım kadarı ile aç kalıyoruz 😅
Mantıklı yemezsek veririz :)
Çok zor ya ben yapamam böle :) en azından tatlıyı keseyim bi bakalım :))

Anladıgım kadarı ile aç kalıyoruz 😅
Mantıklı yemezsek veririz :)
Çok zor ya ben yapamam böle :) en azından tatlıyı keseyim bi bakalım :))
Tatlım normalde aralıklı oruç 2 öğünlü 16 saat benim yaptığımı ya 8 saat istediğini ye mesala sabah on gibi kahvaltı yapıp akşam 6 ya kadar yemek yiyebilirsin bunu 18 saat te 6 saatte yapabilirsin google den araştır bi önce böyle alıştırıp vücudu sonra 20 saate 24 saate çıkarabilirsin yavaş yavas zaten 8 saat uyuyon gunduzki 8 saatide sen ayarliycan

Yaa hiç bilmiyorum ki bebeğim 😍 aklım çıkıyo adet olcam diye biraz önce eyvah dedim oldu sandım o kadar emindim ki kendimi telkin ettim üzülme sağlık olsun dedim bakmadan direk ped aldım yanıma o derece emindim olmamışım 😂 Aslında normal şartlarda işe yaramalı çünkü mantıksız şeyler denemedim bi de sadece sayı azlığı vardı onun için de çok şey yedi bu ay işe yaramış olabilir 🥰 İnşallah ben de tebrik kabul ederim ya sıra bana da gelsin artık 😂 Şu ağrı çok adet olacakmışım gibi ama ben adet bile olsam galba o adet olmucak Allah korusun ama adet değil başka bişey denir heralde çok da denk geliyo çünkü inşallah hiç görmem kırmızıları bu ay ❤️ Göğsümde çok hassasiyet yok koltuk altına doğru biraz ve göğüs uçları yanıyo gibi o biraz korkutuyo herkes göğüslerde çok oluyo diyo ya ama zamanla arta da bilir Allah bilir 😂

Yaa canım benim çok teşekkür ederim ben de seni çok sevdim 😍 Adet oldum sandım ya 😐 şükür şimdilik yok ama sadece şimdilik 😂
Kuzum bence sen kesin hamilesin

Benden istemedi zaten gelişmede olmadı Çarşamba tekrar gidicem bakalım tahmin kalınlaşmış ama 11mm büyüme oldu sadece yumurtada
benim yumurtam 22mm olmuştu progestoranımda 17,56 ama yinede gebelik olmadı geçen ay benda rahim duvarı inceydi o yüzden tutunması için estrofem verdi testide o yüzden istedi

benim yumurtam 22mm olmuştu progestoranımda 17,56 ama yinede gebelik olmadı geçen ay benda rahim duvarı inceydi o yüzden tutunması için estrofem verdi testide o yüzden istedi
Benim tam tersi rahmim kalınlaşmış ama yumurtam büyümüyor

Rabbim ne zmaan nefes verirse o cana o zaman oluyor herşey bahane 😔 3 yıldır istiyorum olmuyor 😔

Kızlar malesef testim negatif... Kliniği aradım kan vermeme gerek yokmuş.. birkaç güne reglim gelir zaten.. Diğer arkadaşlar sizlere bol şans :) biz bu aydan sonra tüp bebeğe geçiyoruz :)

Kızlar malesef testim negatif... Kliniği aradım kan vermeme gerek yokmuş.. birkaç güne reglim gelir zaten.. Diğer arkadaşlar sizlere bol şans :) biz bu aydan sonra tüp bebeğe geçiyoruz :)
Hadi yaa canım senden çok umutluydum yaa😔 hakkında hayırlısı tüp süreci çok uzamadan hemen kavuş inşallah canım 🙏🏼

X