Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Umudunu kaybetme canım daha dünden bugüne fazla yükselmez bence 2 günde bir artıyo diye biliyorum canım inşallah sonucu hayırlı olcak moral bozma
Kesinlikle bende bu şekilde düşünüyorum. Çok erken gebelik de olabilir. Bakalım zaman göstercek

Yapmıycam bebeğim kan vericem direk eğer adet olmazsam çünkü daha günü gelmedi bakalım belki hiç gecikme olmaz
Tamam canım nasıl istersen sonu güzek olsunda
Değerim 9 çıkmış . Laboratvardakı hemşire tekrar teste sokmuş. Bir daha bakıcaklarmış. Yarın doktora görüncem . Bakalım sanırım saglıklı gebelik değil
Canım hemen strese girme. 2 kere Dış gebelik yaşamış biri olarak tecrübeliyim gözükmez şimdiden dış gebelikse bile onuda normL gebelik gibi düşün ama malesef rahimde olmuyor. Kadın doğuma gitsen de aynı şekilde kan takibine devam edicek. İlk 6ydı ğzerinden tam 48 saat gecti değilmi. Yüzde 60 artışta normal olabilir ama bazı soktorlar direk en az 2 kat artcak diyo. Değerin çok düşük daha çok yeni tutunmaya çalışıypr belliki. Şuan hiç dış gebelik ihtimalini düşünme. 48 saatte bir kan vermeye devam et

Canım hemen strese girme. 2 kere Dış gebelik yaşamış biri olarak tecrübeliyim gözükmez şimdiden dış gebelikse bile onuda normL gebelik gibi düşün ama malesef rahimde olmuyor. Kadın doğuma gitsen de aynı şekilde kan takibine devam edicek. İlk 6ydı ğzerinden tam 48 saat gecti değilmi. Yüzde 60 artışta normal olabilir ama bazı soktorlar direk en az 2 kat artcak diyo. Değerin çok düşük daha çok yeni tutunmaya çalışıypr belliki. Şuan hiç dış gebelik ihtimalini düşünme. 48 saatte bir kan vermeye devam et
Çok güzel moral vermişsin 🥰

Çok güzel moral vermişsin 🥰
Ama gercekler canım şuan daha çok yeni bebiş annesine tutunmaya çalışıyo henüz öyle hemen 2 kanda belli olmazki 😍😍 bide eğer dün verdiyse ilk kanı. Bugünki değer gayet güzel hiç nir anormallik yok 🤗

Kızlar sizlere müjdeyi veriyorum . HAMİLEYİM :)
Hemde hiç beklemedeğim düşünmediğim zamanda oldu inanamıyorum:)
Şok içinde kaldık . Bir haftadır hiç iyi değildim doktora gittim şekerime ve kolestrole baktılar . Yemekten sonra uyku çöküyor. Gözler kapanıyor halsizlik baş dönmesi vardı ama aklıma hamıle olcagım zerre gelmedi. Sporla ve diyetle kafayı bozdugum için. Doktor tüm tahlillerin güzel dedi gönderdi. Sonra eşim dedi sen hastalandın mı? Bende farkettım ki cuma günü bat günümdü ve olmadım . Kan verdik akşam . Ama değerim çok düşük. 6.67 doktor çok erken dedi bu değerle nasıl farkedip geldiniz falan şaşırdı:)
Demekki geç döllenme dedikleri bende oldu . Bu akşam yine kan vericem bi süre sanırım iki günde bir vericem.
RABBİM İSTEYEN HERKESE VERSİN. Benim ki henüz sağlıklı gebelikmi bilmiyorum ama bu kadarcık değeri görmek bile bana yetti diyebilirim.
sev9 sev9 Baede Baede D E V A D E V A Defneninannisi Defneninannisi
Portakallı çikolata çıkmadı etiketin.
Eklemeyi atladığım kim varsa hepinizi öpüyorum :) 😘😘😘😘😘😘😘
Hayırlı olsun kuzummm ❤️Sağlıklı bi şekilde kucağına al inşallah 🙏

Şok içinde kaldık . Bir haftadır hiç iyi değildim doktora gittim şekerime ve kolestrole baktılar . Yemekten sonra uyku çöküyor. Gözler kapanıyor halsizlik baş dönmesi vardı ama aklıma hamıle olcagım zerre gelmedi. Sporla ve diyetle kafayı bozdugum için. Doktor tüm tahlillerin güzel dedi gönderdi. Sonra eşim dedi sen hastalandın mı? Bende farkettım ki cuma günü bat günümdü ve olmadım . Kan verdik akşam . Ama değerim çok düşük. 6.67 doktor çok erken dedi bu değerle nasıl farkedip geldiniz falan şaşırdı:)
Demekki geç döllenme dedikleri bende oldu . Bu akşam yine kan vericem bi süre sanırım iki günde bir vericem.
RABBİM İSTEYEN HERKESE VERSİN. Benim ki henüz sağlıklı gebelikmi bilmiyorum ama bu kadarcık değeri görmek bile bana yetti diyebilirim.
Canım çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin💞🤲

Drdr17 Drdr17 canımmsenin ilk testin dündü 6 çıkan. 2.de bugünmü yaptırdın
Hepinize tesekku edıyorum destekleerınız iiçin ♥️Cuma ılk test pazar ıkıncı test oldu kuzum

Hepinize tesekku edıyorum destekleerınız iiçin ♥️Cuma ılk test pazar ıkıncı test oldu kuzum
Anladım canım moralini hiç bozma şuanlık dediğim gibi yerleşme çalışıyodur 😍 salı birdaha ver inşallah şöyle 18 20leri görücez 🤗🤗

Hayırlı uğurlu olsun kuzum sağlıkla kucağına al inşallah🥰Darısı tüm isteyen anne adaylarına olsun inşallah bizlerede dua et😊

X