Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben balayına Antalya Manavgat’a gittim tatile Alanya’ya 😂
He sen oraları gezmişsin şimdi muğlaya gelmiş sıra 😂😂
Biz otel tatilini bir balayında yapabildik. Sonrasında covid patlayınca oturduk kaldık😂😂 geeçn sene kurbanda egeye kadar indik gezdik öyle. Bu sene bakalım nasıl nasip olcak ama yine gezerek biyerler görmeyi daha çok istiyorum 😂

Kızlar bu ay rüyam da 2 kere kedi gördüm. Dün gece de bir tabutta bir ölü gördüm. Baya korktum hatta uyandım uykumdan. Şimdi ikisininde anlamlarına bakınca hoşuma gitti 😍
491F7ACD-E2A2-441D-BA19-BA5AA0605C22.png
F7ADA748-88A5-4CB6-B6A4-69D7F84647CA.png

Canım merhaba pek aktif olamadim kendimi toparlamaya aldım ara ara girip çıktım ama yazamadım☘️ bu ay asilama yapılacak reglim bekliyom günüm geçti stresten gelmiyor şimdide 🤦🏿‍♀️ siz neler yaptınız güzel haberler vardır inşallah 🥰
Merhaba canım bende bu ay aşılama olucak adet beklemekmi gerekiyor ? 🤔 benim adet yeni bitti cuma günüde görüşmem var inşallah bidaki adet beklemek zorunda kalmam çünkü tatil giricek araya ☹️

Merhaba canım bende bu ay aşılama olucak adet beklemekmi gerekiyor ? 🤔 benim adet yeni bitti cuma günüde görüşmem var inşallah bidaki adet beklemek zorunda kalmam çünkü tatil giricek araya ☹️
Merhaba cnm adetinn3. Günü iğne kullanmaya baslicam biz on görüşmeyi önceden yaptık klomen tedavisi gibi düşün sadece bunda iğne olacak tabi benim tedavim bu şekilde herkesde mi biyle oluyor bilmiyorum ins beklemezsin

Canım Baede Baede yaptırdı bildiğim kadarıyla🤗

Herşey çok güzel olucak inşallah canım artık😍🤗 bir güzel dinlen eğlen kafanı dağıt. Tedavinde güZel ilerleyip güzel sonucu alıcaksın 😍 banada doktorum aşılamamı yapalım dedi. Ama ben hiç düşünmemiştim onu hazırlıksız sorunca yok dedim. Zaten 4 ay falan daha bu şekilde devam etmek istiyorum. Ben yine karışık bir tedavi oluyorum canım😂 5 gün femara kullandım 4 gün klomen kullandım. Bugün kontrolüm vardı en büyük 15 mm 3 yumurtam vardı. 5 tanede merional iğne verdi cumartesi tekrar gidicem bakalım🤷🏼‍♀️

Bu şekil devam et ama eşin ilaçları içsin canım bence. Onlrı normal vitamin alıyormuş kafasıyla için. Key

Bizde fethiye manaspark a gitmiştik balayı😍 imkanınız olursa private odayı kesinlikle tavsiye ederim. Otelde çok güzeldi odamızda. İnşallah tekrar nasip olur gitmek😍🤗🤗
Bizde ilişki yasaktı önermedi dr bi tehlikesi varmı yokmu bilmiyorum canım yaa

Rüyamda regl olduğumu gördüm ama baya baya böyle garipti kafaya çok takıyorum ondan mı acaba

Iyiyim canım bu bende de bisey yok galiba bi anda ağrılar kesildi canım yaa göğüs devem ediyo ama bilemedim sen nasılsın
Belli olmaz canım az kaldı bakalım ben senden umutluyum
Perşembe günü kan vericem canım nasipse 😍 sen neler yapiyorsun😁
Hadi inşallah çokngüzel bir değer cıkıcak😍
Bende nabıyım canım iğnelere devam kasık ağrılarım başladı baya 😬

Hadi inşallah çokngüzel bir değer cıkıcak😍
Bende nabıyım canım iğnelere devam kasık ağrılarım başladı baya 😬
Büyüyor yumoşlar😍 güzel haber gelcek bu ay insaAllah🤲🏻😍
Ya sen neden Perşembe veriyosun kanı 😂 maşallah cok güzel çıkmış çizgi 😍
En erken o tarihe randevu vardı. Bide gidip düşük değer görüp strese girmek istemiyorum. Dayanabilsem 2 hafta sonraya alacaktım randevuyu. Ama o kadar dayanamam 😂

X