Gebeliğe Hazırlık Umutla Mucizemizi Bekliyoruz 🙏🏼👼🏻🐣

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar bende şuan aynı sizin durumunuzdayim . Adetime 5 gün var önce leke oldu. Sonra baktım bir kırmızılık var . Ama akıntım yok . Yani dün bir bugün 2 . Ara ara böyle biraz reglye benziyor . Ben regl geçsin öyle test yaparım demiştim . Regl gelmeden kırmızı geldi ben şok . Ama adet gibi de değil. Acaba bende hamile miyim ?
Test yapın lütfen eğer hamileyseniz ilaç kullanmanız gerekir

Merhabalar bende şuan aynı sizin durumunuzdayim . Adetime 5 gün var önce leke oldu. Sonra baktım bir kırmızılık var . Ama akıntım yok . Yani dün bir bugün 2 . Ara ara böyle biraz reglye benziyor . Ben regl geçsin öyle test yaparım demiştim . Regl gelmeden kırmızı geldi ben şok . Ama adet gibi de değil. Acaba bende hamile miyim ?
Test ederseniz direk cizgisi çıkarr belki olabilirsiniz benimki düşükle oldu ama çok şükür tutundu keşke gitseydin doktora ama test etsen iyi olur

Test ederseniz direk cizgisi çıkarr belki olabilirsiniz benimki düşükle oldu ama çok şükür tutundu keşke gitseydin doktora ama test etsen iyi olur
Haklısınız ama regl oldum ben bugün. Buna da şükür diyorum . Düzenim yerine gelmiş 😂😂

• Beğen
Reactions: Jou
Hahahah düzende mutluluk veriyorrr aslındaa 🤗
Sormayın gerçekten 8 ay oldu evleneli ilk kez düzenli adet gördüm aynı bekarken olduğu gibi . Bir mutluyum anlatmam. Mart'ta inşallah hamile haberlerini vermekte nasip olur 😂 o zaman ki sevincimi düşünün 😂😂😂

• Muhteşem
Sormayın gerçekten 8 ay oldu evleneli ilk kez düzenli adet gördüm aynı bekarken olduğu gibi . Bir mutluyum anlatmam. Mart'ta inşallah hamile haberlerini vermekte nasip olur 😂 o zaman ki sevincimi düşünün 😂😂😂
Daha cok yenisin ve baslangıçlardasın canımm🤗 hiç kafanı yorma ve üzülme ben 2 buçuk sene sonra oldu ummadığım anda elbetki senin de öyle olcak ama daha yolun başındasın 😊

Daha cok yenisin ve baslangıçlardasın canımm🤗 hiç kafanı yorma ve üzülme ben 2 buçuk sene sonra oldu ummadığım anda elbetki senin de öyle olcak ama daha yolun başındasın 😊
O kadar haklısın ki🍂 ama insanların sözlerine biraz çok kulak kabarttım galiba . Bu da beni yordu . Özellikle en yakınlarınız bunu yapınca daha çok yoruluyor insan .

• Beğen
3 ayda 1 regl oluyordum 3 sene oldu hala düzene girmemişti benim çok sinir bozucu bir durum bilirim ilaçlarla gününde regl olunca çok sevinirdim😄

O kadar haklısın ki🍂 ama insanların sözlerine biraz çok kulak kabarttım galiba . Bu da beni yordu . Özellikle en yakınlarınız bunu yapınca daha çok yoruluyor insan .
Olabilirr en yakınlarından baskı olunca daha çok hissin oluyo sende haklısınn benim oyle olmadığı için sanırım düşünmedim fazla ama aşılama olduğuma rağmen tutmamıştı bazen diyorum herşey de var zamanıı
Sende herkese deme düşünüyorum diye düşünmüyorum daha erken de geçiştirr yoksa düşündüğünü bilseler daha çokk ederler

İnsanları dinleme ya benim 3 sene oldu beni düşün bir de köye her gidişimde hakkımda hamile dedikoduları çıkardı bana inat sanki yok derdim neden sakliyorsun derlerdi lan yok yok neyini saklayayim🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤣🤣🤣

X