Ünlü Çiftin Bebekleri Doğdu

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Geçtiğimiz yıl nikah masasına oturan Bülent Emrah Parlak ve Burcu Gönder'in bebekleri dünyaya geldi.
thumbnail_detail_469737.jpg

Uzun zamandır aşk yaşayan ve geçtiğimiz yıl evlenen Bülent Emrah Parlak ve Burcu Gönder çiftinin bebekleri bu sabah dünyaya geldi.

Güzel haberi sosyal medyadan duyuran Bülent Emrah Parlak kızının ayağının fotoğrafını paylaşıp 'Hoş geldin Lisa'm mesajını yazdı.

Bu özel günlerinde ünlü çifti yakın arkadaşları yalnız bırakmadı.

574c0feac03c0e5c445170e2.jpg

karnaval.com

Bunlar evlimiydi???
Bkm mutfakta herkes dagildi sasirdim herseye rgmn bi ask dogmasindan.

Bunlar evlimiydi???
Bkm mutfakta herkes dagildi sasirdim herseye rgmn bi ask dogmasindan.
burcu gönder evlenirken 3 aylık hamileymişti
magazinciler ne diye acele etti diye bülente soruyordu bebek mi var diye adam da yok öle bişey olursa sölerim diye sinyal vermişti:)
kimse farketmedin mi burcunun kilo alişi gelinlikte karni belli olmasi:)
kimse farketmedi herade benim içime kurt düşmüştü doğruymuş:))))

burcu gönder evlenirken 3 aylık hamileymişti
magazinciler ne diye acele etti diye bülente soruyordu bebek mi var diye adam da yok öle bişey olursa sölerim diye sinyal vermişti:)
kimse farketmedin mi burcunun kilo alişi gelinlikte karni belli olmasi:)
kimse farketmedi herade benim içime kurt düşmüştü doğruymuş:))))

Üc aylikken belli olmaz karin ama hamileyim yiyim de yiyim dediyse :dondurma:
Hayirli olsuuuun

Lisa ismine şaşırmadım asıl diğer isimlerden koysalardı şaşıracaktım

Ben isme değil bunlarin evlenmelerine sasirdim:-)

hayırlı mübarek olsun bereketler getirsin darısı bizlere inşallah Amin

bebegin anlami kürtçeymiş.. bende araştirdim:) kuşlarin yuva yaptığı yermiş..
hadi len uydurmaa:KK70: dedim

Geçtiğimiz yaz aylarında Burcu Gönder ile dünya evine giren Bülent Emrah Parlak, baba olmanın heyecanını önceki gece Maslak Acıbadem Hastanesi’nde yaşadı.

Kızı Lisa’yı kucağına alan Parlak’ı bu özel gününde yakın dostları da yalnız bırakmadı. Alican Yücesoy ve sevgilisi Melis Birkan, Şahin Irmak, Asena Tuğal, İlker Aksum, Barış Arduç, Büşra Pekin gibi oyuncu arkadaşları Bülent Emrah Parlak’ı yalnız bırakmadı. Hastane önünde kısa süre konuşan Parlak; “Gerçekten çok mutluyum arkadaşlar. Tarifi imkansız bir mutluluk. Kızımızın adı Lisa, Kürtçe bir isim, kuşların yuva yaptığı yer anlamına geliyor. Eşim Burcu’da kızımız Lisa’da çok şükür çok sağlıklı. Beni bu mutlu günümde yalnız bırakmayan sizlere ve arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” şeklinde açıklamada bulundu. Ayrıca doğum için tebriğe gelen misafirlerin ellerindeki ufak pembe çantalarda küçük hediyeler verildi. Şerbet ve şekerlemelerin olduğu minik hediye çantaları dikkatlerden kaçmadı.
not: milliyet gazetesinden alintidir..

Hay lisanıza nazar değmeye emi:KK30: isim kalmamış anlama bak hele kuşların yuva yaptığı yer ne güldüm ya:KK70:

Benim amca kizimin adi "Julya" ama fatma demek daha rahat geliyi :KK53:
Lisa koydularsa kesin ayse diye cagirirlar :KK30:

X