Ünlü profesör terör korkusuya tüm servetini kaybetti...

insan bu kadar parayi neden hesaplarinda tutar ki?
neden ticaret yapmaz, bir seye yatirip istihdam saglamaz, ekonomiye katkida bulunmaz, insanlara yardimci olmaz?
bende cok uzulemedim acikcasi, sadece zenginlerin parasinin , zavalli insanlara siddet ve teror eylemleri olarak donecek olmasina uzuldum.
aynen kendisinede faydası yok memleketede neye yarar o kadar para

dün bunu haberlerde görünce annem bunları bile kandırıyolarsa bize neler yaptırır bunlar dedi canım babamda neyseki dolandıracakları pek bişeyimiz yok diyor :KK70:
ben diyorum ki, kuvvetle muhtemel telefonda hipnoz ediyorlar.
iste o yuzden, kendisini bilmem ne savci komiser birsey olarak tanitan insanin yuzune telefonu dakikasinda kapatmak gerekiyor.
gercekten oyle bir sey olsa, onlar gelir savciliga goturur bizi zaten, o zaman ikna oluruz :-)

Nasıl hayır yapabilirdi bu pinti profosör mesela sanat üniversitelerinde çizim makinaları yok , epey araç gereç eksik eğitime katkı sunabilirdi , çünkü çoğu üniversitedeki eğitimin kalitesi düşük , böyle turşu gibi paraları banka basmalarından dolayı , o parayla epey kaliteli işler
yapılırdı şimdi bu hırsızlar zevki sefaları için harcamada bulunacaklar , pahalı arabalar,lüx evler, lüx giyim ve kadına parayı basacaklar ,uyuşturucu,silah
prof,memnun musun şimdi pintiliğinden ,hırsından ,bencilliğinden ?

O kadar söyleniyor halka inanmayın diye,hala nasıl kanıyor insanlar anlamak mümkün değil.
Annemide aramışlar ters konuşunca adam bak geliyoruz seni almaya demiş,annemde gel al bakalım dedim diyor.
Telefonu suratına kapatmış adamın..

Ay super yaa. Annenin ellerinden operim hanim abla :KK48:

ben diyorum ki, kuvvetle muhtemel telefonda hipnoz ediyorlar.
iste o yuzden, kendisini bilmem ne savci komiser birsey olarak tanitan insanin yuzune telefonu dakikasinda kapatmak gerekiyor.
gercekten oyle bir sey olsa, onlar gelir savciliga goturur bizi zaten, o zaman ikna oluruz :-)
ya bak şimdi aklıma geldi. benim bi arkadaşımı gerçekten karakoldan aramışlar bi olaya adı karışmış. arkadaşım tabi bu meseleleri bildiği için polisiz falan deyince durmadan kapatmış telefonu suratına adamın :KK70: sonra biz bigün oturuyoruz komşusu aradı senin eve polis geldi şu karakola gidecekmişsin diye. kalktık gittik polis sen benim suratıma telefonu kapatan kadınsın diyo haha kız çok korkmuştu :KK70::KK70::KK70:

Hala onca ikazlara, yapılan haberlere, telefonlara gelen uyarı mesajlarına rağmen nasıl inanıyorlar?
Gaflete düşüyor insanlar demek ki.

Ay super yaa. Annenin ellerinden operim hanim abla :KK48:

Akıllı kadın anacım adamı bir güszel terslemiş :KK53: el öpenlerin çok olsun sağol.

Hala onca ikazlara, yapılan haberlere, telefonlara gelen uyarı mesajlarına rağmen nasıl inanıyorlar?
Gaflete düşüyor insanlar demek ki.

Müdürüm,koskoca prof bu daha uyanık olması gerekirken nasıl tongaya basar böyle..
Okadar uyarılar yapılıyor mesajlar atılıyor telefona,tv de gösteriyorlar üstelik.

bu profesörlere ne oluyor. bundan önce canan karatayda dolandırıldı. hepsi bu kadar saf mı bunların anacım

Akıl alacak gibi değil yani..

kayıtlı olmayan numaraları açmıyorum ben, ne olur ne olmaz:KK53:

Bende genelde açmam ama banada yaptılar 2 kere,aslında çok eğlenceli geçiyor konuşmalar..
Benimkiler şöyleydi.
1)Adıma düzenlenen sahte kimlik,hemde düzenleyenin adı soyadına kadar söyledi.
2)Evdeki wireles tan te4rör örgütüne atılan mesajlar ..Haaa birde bilmediğim albay varmış şikayet etmiş bizi.

Düşünün yani herkese farklı senaryolar yazıyor bu şerefsizler..:KK67::KK67::KK67::KK67:

Benide aradılar ben sizi komiser eşimle görüştüreyim dedim hemen tel kapadılar

Bu süpermiş,bu tarz konuşmayı bende 2 kere takside yaptım,telimi çaldırdım açtım,emredin komutanım ben binbaşı hanım dedim..:KK53:

Bende genelde açmam ama banada yaptılar 2 kere,aslında çok eğlenceli geçiyor konuşmalar..
Benimkiler şöyleydi.
1)Adıma düzenlenen sahte kimlik,hemde düzenleyenin adı soyadına kadar söyledi.
2)Evdeki wireles tan te4rör örgütüne atılan mesajlar ..Haaa birde bilmediğim albay varmış şikayet etmiş bizi.

Düşünün yani herkese farklı senaryolar yazıyor bu şerefsizler..:KK67::KK67::KK67::KK67:

ay senaryolar çok zayıf, beğenmedim:KK12::KK12::KK12:

Bir de bu adamlar salınıyor eğer daha önceden suçu yoksa tekrar suç işlerse alınıyor diye biliyorum. Şu canan karatayı dolandırana öyle olmuştu diye hatırlıyorum. Neyse caydırıcı bir ceza yok doğru dürüst yakalanan yok ilginç yani

olur, bunların reytingi olmaz biraz hareket de:KK48::KK48:

Tamamdır aynen öyle derim abilere :KK53::KK53:

Bir de bu adamlar salınıyor eğer daha önceden suçu yoksa tekrar suç işlerse alınıyor diye biliyorum. Şu canan karatayı dolandırana
..

Cezalar yeterli değil ki,yakalananı uzun yıllar atacan hapise,aklı başına gelsin bunların.
Mantar gibi çoğalıyorlar birde

Son düzenleme:
X