Ünlülerin Boylarını Merak Edenler?

Uzun diye kımsenın bır adım onde oldugu falan yok.Standartlamalar insanların zevklerını kısıtlar.

Kesinlikle katiliyorum. Bu cevap yeterince acik sanirim.
Kendi fikirlerimizi belirtirken "bence" demeyi es gecmemek lazim. Öbür türlü herkes adina konusuyormus gibi bir izlenim oluyor.

onemlı olan fızıgının guzel olması fıt gorunumdur .
uzun boylu olup da fızık kotuyse o boyun da hıc bır anlamı olmaz cok kaba durur .
kısa boylu olup da kılolu ıse o zamn da ıyıce bacak boyu kısalacaktır .
dogru olan fıt gorunumdur .
ben 167 boyundayım .bu kıs rahat 7 kılo aldım ,boyum resmen cekmıs gıbı :KK1:
acılen kılo vermem lazım .
bu arada 1.sayfada hadısenın boyunu 169 dıye yazmıslar ama ,hadıse 163dur .
berrak tuunatac ın boyunu bılmıyorum ama ,170 den uzun oldugu kesın .

Evet ama uzunlarda kusursuz değil.Bence yuz ve vucut guzelse kısa bır kadın benım ıcın kusursuzdur.Ama vucudu sekılsız uzunsa uzun boylu kusurludur.Bunu boyle degerlendırmemek lazım.Bu ulkede dıgerlerınden ayıran bır ozellık evet ama avrupada ıstersen 180 ol donup bakmıyorlar tecrubeyle sabıttır : )Toplumdan topluma degısıyor.

her uzun boylu kusursuzdur gibi cümle kurmadım öyle bir şey desem çok saçma olurdu heralde.... Yüzü ve vücudu harika olsada kısa bir kadın kusursuz olamaz çünkü kusuru kısa boylu olmasıdır bana göre ne kadar beğensem de ne kadar hoş kadın ama boyu kısaymış derim eksik bir şeyler kalır benim için ama yüzü ve fiziği çok güzel olan ve uzun olan bir kadın benim için kusursuzdur fiziki açıdan :KK14:

ne takıntılı bi millet olup çıktık..medya mı bizi bu hale getirdi??

ayrıca boyuna laf edilmiş olduğundan dolayı canı çok sıkılmış mesela gelmiş burda konu açmış,şimdi de hiç sorun yaşamadım boyumla ilgili kötü bişey duymadım diyor..

hayır olsa da o karşıdakinin ayıbı zaten de..neyse ya
:KK14::KK14:

takıntılıyız vesselam..genel konuşuyorum tabi,kendim böyle olmadığım için de çok şükrediyorum..

kısanın da uzunun da orantılısı ve orantılı olmayanı vardır,güzeli,güzel olmayanı vardır..:KK14::KK14:

....

her uzun boylu kusursuzdur gibi cümle kurmadım öyle bir şey desem çok saçma olurdu heralde.... Yüzü ve vücudu harika olsada kısa bir kadın kusursuz olamaz çünkü kusuru kısa boylu olmasıdır bana göre ne kadar beğensem de ne kadar hoş kadın ama boyu kısaymış derim eksik bir şeyler kalır benim için ama yüzü ve fiziği çok güzel olan ve uzun olan bir kadın benim için kusursuzdur fiziki açıdan

sizin düşünceniz tabi.boya onem veren boyda kusur bulur mesela agız yapısına onem verenın ısterse yuzu vucudu cok ıyı olsun agzı bozuk dıye cırkın dıyebılır.Bu bırazda takıntıyla ılgılı bırsey.Sız boy olmazsa olmaz dıyorsunuz baskası ıcın boyun hıcbır onemı yoktur bakış acıları farklı.

Kendini bilmezler her yerde laf eder. :)) Ben bu işten anlayan,işin piri olan insanların yorumlarından bahsediyorum . :KK70:

boy konusunda insanlar birbirini çok kırıp geçiriyor ama benim çevremde özellikle fazla uzun kızlar fazla eleştiriliyor yani 1.80 üstü olanlardan bahsediyorum sürekli çok kötü duruyor,nasıl evlenceksin,işin zor gibi söylemlere mağruz kalıyorlar.bana göre ne kısa olanın ne de uzun olanın eleştirilmesi iyi bir şey değil.tamam söyledikleri kızlar gerçekten biraz fazla uzun bencede mesela birisi çok güzel yüze sahip ve kilosu gayet orantılı ama boyu kesinlikle bariz bir şekilde göze batıyor ama olumlu olarak değil ki kendiside söylüyor zaten hoş görünmediğini ama gelip gidip kıza bunu söylemenin ne gereği var ki?:KK50:

İstedığı kadar işin piri olsun onlar oyle dıyor dıye mıllette bunu kabul etmek zorunda değil.O zaman o bu ısın piri olanlar bır ara sıfır bedenı guzellık tımsalı olarak gostermıslerdi onuda kabul edelım bızde oyle gorelım.O oyle dıyor dıye kımse kabul etmek zorunda değil.Kendını bılmezler derkende kastgınız neydi anlayamadım

sizin düşünceniz tabi.boya onem veren boyda kusur bulur mesela agız yapısına onem verenın ısterse yuzu vucudu cok ıyı olsun agzı bozuk dıye cırkın dıyebılır.Bu bırazda takıntıyla ılgılı bırsey.Sız boy olmazsa olmaz dıyorsunuz baskası ıcın boyun hıcbır onemı yoktur bakış acıları farklı.

Evet o yüzden özellikle belirttim zaten bana göre diye ayrıca benim bahsettiğim güzellik değil bana kusursuz gelen kişilerden bahsettim kısa boylu olupta fiziği ve yüzü çok güzel olan kadınlar tabiki var ya da uzun olup yüzü çok çirkin veya fiziği kötü olanlar illa her uzun kadın güzeldir diye bir şey kesinlikle yok ama ikisinin bütünleşmesi bana fiziki anlamda kusursuz geliyo bunu belirtmeye çalıştım ayrıca bu takıntı değil beğeni meselesi takıntılı olmak çok daha ayrı bi boyuttur...

İstedığı kadar işin piri olsun onlar oyle dıyor dıye mıllette bunu kabul etmek zorunda değil.O zaman o bu ısın piri olanlar bır ara sıfır bedenı guzellık tımsalı olarak gostermıslerdi onuda kabul edelım bızde oyle gorelım.O oyle dıyor dıye kımse kabul etmek zorunda değil.Kendını bılmezler derkende kastgınız neydi anlayamadım

Çok önyargılısınız.Ne desem bir savunma. :)) İşinin piri insanları kimse yadsıyamaz.O dediğim insanlar Tr'nin güzellerini seçen ,en iyi ajanslara kızları seçen kişiler.Onlara saygı duymanız gerekir,kaldı ki dediğim kişiler sıfır bedeni savunan insanlar değil.Sizin savunduğunuz zevk meselesi,benimki de bu işi mesleği haline getiren,bilgisi olan insanlar. :KK66: Kendini bilmezler de sokaktaki fesat insanlar.Onların laf atması terbiyesizliklerinin,çekememezliklerinin göstergesidir. :))

evt herkes kendi gini düşünüyo sanıyo başkasını,ya da öyle düşünmeye itiyo adeta zorlar gibi:18::18::KK50::KK50:

ama öyle değil ki..iyi ki dünyada farklılık var.farklı insanlar,düşünceler... vs..

ama bunlar için tartışmaya da hiç mi hiç değmiyo hele de karşıdakine bunu anlatamıyosan hiç:KK50::KK50:

sen nasıl böyle düşünebilirsin dercesine bir tavır takınılıyo bence.

ama benim zevkim,beğenim,düşüncem öyledir.

ben esmer ten severken,kimisi bembeyaz bi ten seviyordur.şimdi ben burda esmer ten harika senin beğendiğin tu kaka mı diycem??

bana göre öyle değilse bile çenemi tutabilmeyi bilmeliyim ..:KK31::KK31:

ve de karşındaki anlamıyorsa da en iyisi susacaksın..

bunların hepsi "BENCE"

belli şartlar gösterip,her şeyin öyle olması gerektiğini savunmak bana hep saçma gelmiştir.

hiçbişeyin standardı yok bence.her kafadan bir ses çıkar ve herkese göre de kendisininki en doğrudur.bu hep böyle olacak

en iyisi düşüncemizi söyleyip geçip gitmek...:KK31::KK31::KK31::KK31:

Evet o yüzden özellikle belirttim zaten bana göre diye ayrıca benim bahsettiğim güzellik değil bana kusursuz gelen kişilerden bahsettim kısa boylu olupta fiziği ve yüzü çok güzel olan kadınlar tabiki var ya da uzun olup yüzü çok çirkin veya fiziği kötü olanlar illa her uzun kadın güzeldir diye bir şey kesinlikle yok ama ikisinin bütünleşmesi bana fiziki anlamda kusursuz geliyo bunu belirtmeye çalıştım ayrıca bu takıntı değil beğeni meselesi takıntılı olmak çok daha ayrı bi boyuttur...

Anladım ben bunu bılımsel bırseymıs gıbı ortaya sunanlara kızıyorum.Takıntı derken fazla begenıdendı kastım.ılla bır kusur oluyor .Allah kımseyı dort dortluk kusursuz yaratmamıs.Kusursuz deyımı bana cok yapay gelıyor.Baskasıda uzun dıye kusur bulur ortayı mutlak bır sekılde kımse bulamaz zevk meselesi ne dıyelım :-)

Güzel olduğumu biliyorum.Bunu sadece ben değil,bu işi bilen kişiler söylüyor.Zamanında kabul etseydim şimdi Tr'de tanınmış biri olurdum.Ama yaşam şartları ve ülkemizde güzele,mankene bakış açısı ortada.Bugüne kadar kimseden olumsuz tepki almadım boyumla ilgili olarak.Sadece boyum uzun diye bakmıyorlar,farklı olduğum için bakıyorlar.Bi tarafı överken diğer tarafı es geçtiğimiz yok.Bu hep yanlış anlaşılıyor.Dediğim gibi kısa kadın da güzeldir,ama uzun her zaman fiziği de yüzü de güzelse en öndedir. :) Her kısa boylu da biblo gibi yüze sahip değil,aynen her uzunun fiziğinin güzel olmadığı gibi. :KK66:
Konu ünlülerin boylarıydı sanırım,bir ünlü ile devam edeyim.Arzum Onan da oldukça uzun,fiziği çok düzgün ,yüzü de güzel ve farklı idi.Asil de duruyordu.Boyu 1.80 'e yakın.

Renklendirdiğim cümleye sonuna kadar katılıyorum.
Kısa kadın çirkindir diye bir şey yok. Ama hem uzun bacaklı, uzun boylu, hem de çok güzel yüzlü ve düzgün vücutlu oldun mu bambaşka bir şey oluyor o.

Herkesin güzelliği kendine.Ben güzel birini görünce mutlu olurum,hoşuma gider,ne güzel kız ,derim.Fesatlanmam.Zaten burda herkes kendi düşüncesini söylüyor.İkide bir bence diyecek halimiz yok . :) Bu işi yakından bildiğim,işin pirlerini de tanıdığım için yorum yapma hakkını gördüm kendimde.Atmıyorum,onların düşüncesini ve bakış açısını yazıyorum.Profesyonellikten bu işi profesyonel yapan insanlardan bahsediyorum.Alınacak bi durum da göremiyorum.

boy konusunda insanlar birbirini çok kırıp geçiriyor ama benim çevremde özellikle fazla uzun kızlar fazla eleştiriliyor yani 1.80 üstü olanlardan bahsediyorum sürekli çok kötü duruyor,nasıl evlenceksin,işin zor gibi söylemlere mağruz kalıyorlar.bana göre ne kısa olanın ne de uzun olanın eleştirilmesi iyi bir şey değil.tamam söyledikleri kızlar gerçekten biraz fazla uzun bencede mesela birisi çok güzel yüze sahip ve kilosu gayet orantılı ama boyu kesinlikle bariz bir şekilde göze batıyor ama olumlu olarak değil ki kendiside söylüyor zaten hoş görünmediğini ama gelip gidip kıza bunu söylemenin ne gereği var ki?:KK50:

aslında dogru kimse uzun yada kısa olmayı tercih ederek dogmuyor genlerle alakalı bir durum :26:

Çok önyargılısınız.Ne desem bir savunma. :)) İşinin piri insanları kimse yadsıyamaz.O dediğim insanlar Tr'nin güzellerini seçen ,en iyi ajanslara kızları seçen kişiler.Onlara saygı duymanız gerekir,kaldı ki dediğim kişiler sıfır bedeni savunan insanlar değil.Sizin savunduğunuz zevk meselesi,benimki de bu işi mesleği haline getiren,bilgisi olan insanlar. :KK66: Kendini bilmezler de sokaktaki fesat insanlar.Onların laf atması terbiyesizliklerinin,çekememezliklerinin göstergesidir. :))

Kimse yadsıyamaz derken en cok onyargıyı sız yapıyorsunuz neden yadsıyamaz ? o sevdı begendı dıye baskasıda mı begenıyor ? ıstedıgı kadar kız secsın guzellık yarısmalarında sectıgı kızların cogu begenılmıyor.Ve onlar sectı dıye herkes ooo harıkaymıs demıyor.Bunu miss turkeydede acıkca goruyoruz.Sırf boy var dıye yüzü hıcbırseye benzemeyen kızlar cıkarıyorlar onumuze ozellıkle tr'de cok yapılıyor bu.Birde Tr'yi örnek vermıssınız sankı hakkıyla gelıyorlarmıs gıbı sımdıkı yerlerine :)

mesela bu fotoda dunya guzellık yarısmasına katılan avusturalyalı bır kız var.yanı bu kızın vucudunu test etmiş onaylamıslar guzel dıye ornek olarak ızleyıcıye sunacaklar aclıktan ölüyor nerdeyse.İşin piri dedıgınız ınsanlar bu durumda :-) O bakımdan bu ınsanlar benım en son cıddıye alıcagım ınsanlardır .

$87301154.jpg

Kimse yadsıyamaz derken en cok onyargıyı sız yapıyorsunuz neden yadsıyamaz ? o sevdı begendı dıye baskasıda mı begenıyor ? ıstedıgı kadar kız secsın guzellık yarısmalarında sectıgı kızların cogu begenılmıyor.Ve onlar sectı dıye herkes ooo harıkaymıs demıyor.Bunu miss turkeydede acıkca goruyoruz.Sırf boy var dıye yüzü hıcbırseye benzemeyen kızlar cıkarıyorlar onumuze ozellıkle tr'de cok yapılıyor bu.Birde Tr'yi örnek vermıssınız sankı hakkıyla gelıyorlarmıs gıbı sımdıkı yerlerine :)

mesela bu fotoda dunya guzellık yarısmasına katılan avusturalyalı bır kız var.yanı bu kızın vucudunu test etmiş onaylamıslar guzel dıye ornek olarak ızleyıcıye sunacaklar aclıktan ölüyor nerdeyse.İşin piri dedıgınız ınsanlar bu durumda :-) O bakımdan bu ınsanlar benım en son cıddıye alıcagım ınsanlardır .

Eki Görüntüle 383814

aman yarabbim çok kötü bir de bunu güzel diye gösteriyorlar mı :KK53:

Eki Görüntüle 383814

tipe bak.. :KK14::KK14::KK14:

eveett yaaa...

bu ne Allah aşkına!!

devamlı "zayıflık güzeldir" "uzun boy güzeldir" pompalaması çok can sıkıcı...

hiç de güzel değil bence de..

herkes bar rafaeli gibi taş sanki.boy da bi yere kadar işte..

ve gerçekten çok uzun olup da çok beğendim dediğim çok az..

bence 1.70 e kadar gayet güzel sonrasında oran da kalmıyo bi değişik oluyo

olsa da nadiren oluyo işte.:KK50::KK50::KK50:

dayatmalara da gelemem.. kabul etmek lazım,inkar edilemez felan gibi .....!!!:KK19::KK19:

X