Ünlülerin Boylarını Merak Edenler?

beyonce'a olmamıs o elbise ya :KK31: irinada daha guzel durmus bence beyonce orda hamile yani hic gitmemis o haliyle o elbise

Son düzenleme:
turkıyede
1 kısa boy a laf edemezsın
2 balık ete edemezsın
3 esmer tene laf edemezsın

kesınlıkle ve kesınlıkle bu 3 une uyan kadınları ccok begenıyorum demek lazım
yoksaa yerden yere vururlar valla
ama ben kesınlıkle avrupa tarzı kızları begenıyorum
170 175 180 en fazla boy
kesınlıkle 34 36 beden aık tenlı sarısın açık kumral falan

yanı boy konusundada sunu solım ben yolda hıc daha benden kısa bır kıza bakmadım dıkkatımı cekmedı
ama kız benden uzunsa bakarım yanı dıkkatımı ceker guzelse guzel ccırkınse bıseyede benzemıo dıe gecırırım ıcımden

şöylede bır gercek var boy uzadıkca yuz cırkınlesıor bu ıkısını aynı anda tasıyabılenler gercek guzeller

Son düzenleyen: Moderatör:
Erkek (eski) arkadaşın zaten seni ondan kıskanırdı normal olarak ki o da yakışıklıdır,senin gibi güzel bi kızla çıktığına göre... :KK66:

haha teşekkür ederim =) yanlış anlardı evet zaten her şeyi yanlış anlamaya çok müsait bir insandı o yüzden kıvanç konusu açılınca yorum yapmıyordum pek =)

turkıyede
1 kısa boy a laf edemezsın
2 balık ete edemezsın
3 esmer tene laf edemezsın

kesınlıkle ve kesınlıkle bu 3 une uyan kadınları ccok begenıyorum demek lazım
yoksaa yerden yere vururlar valla
ama ben kesınlıkle avrupa tarzı kızları begenıyorum
170 175 180 en fazla boy
kesınlıkle 34 36 beden aık tenlı sarısın açık kumral falan

yanı boy konusundada sunu solım ben yolda hıc daha benden kısa bır kıza bakmadım dıkkatımı cekmedı
ama kız benden uzunsa bakarım yanı dıkkatımı ceker guzelse guzel ccırkınse bıseyede benzemıo dıe gecırırım ıcımden

şöylede bır gercek var boy uzadıkca yuz cırkınlesıor bu ıkısını aynı anda tasıyabılenler gercek guzeller

komık bır yorum.sızın begenınız sıze kalsın lakın laf etmekle eleştırmek arasında oldukca fark var.gayet eleştırebılırsın bunun bır mahsuru yok anketmı yaptınız bu kadar kesın konusuyorsunuz anlamadım.

bence beyoncede guzel durmus . bu fotoyu yabancı bır sıteden buulmustum cok once ordada yorumlar bu sekıldeydi zaten bunu gostermek ıcın koymuslar fotoyu.

komık bır yorum.sızın begenınız sıze kalsın lakın laf etmekle eleştırmek arasında oldukca fark var.gayet eleştırebılırsın bunun bır mahsuru yok anketmı yaptınız bu kadar kesın konusuyorsunuz anlamadım.

deneyımledım
komık dımı hadı gulelım:KK14::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK22:

Saygısızlık diz boyu.
Bu sefer bu konu şikayet edilmeyi hak etti.
Bir insan kısa diye sizler onu aşağılayamazsınız, adam gibi fikrinizi belirticekseniz belirtin.
Hakaret etmeyin!

Şu konuda egosu büyük bir kaç insan var.
Sizlere gülüp geçiyorum, çünkü gülüncek insanlarsınız.

Konu boy olunca saygı nereye gidiyor acaba..

Gerçekten çok fazla oldunuz artık !

Biraz dinlenin....

X